Как се държеше мъжът ви докато бяхте бременни?

  • 4 623
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Моят  не ме е глезил, а и аз  не  съм искала  да ме глези. Карах  изключително лека бременност. Единственото, което ми  напомняше, че съм бременна, беше стрелката  на кантара, която неудържимо се катереше нагоре  и  помръдванията  на  бебка, когато се  наместваше. Ако щете ми вярвайте, аз не знам какво е това бебешки ритник  в ребрата Grinning Та, нито  съм го карала посред нощите  да ходи да ми купува   нещо, нито  да ми  вързва обувките, нито  каквото и да е  било друго. Работих до последно. Единственото, в което имаше промяна, беше че вечер заспиваше с  ръка на  корема ми, което пък  мен ме дразнеше безкрайно. А и  понасяше стоически мрънкането  ми, че тая бременност край няма, че вече ми е писнало до  крайност и  че вече не ме харесва, щото съм дебела. LaughingТърпелив  човек излезе, пък  аз се оказах мрънкало, дето еша си няма Joy

# 31
  • Мнения: 6 713
Ами много ме глезеше, но аз не съм и прекалявала с желанията си и капризите! Crazy Mr. Green Основно той взе да чисти, тежко да вдигна - абсурд. Не съм се чувствала невероятно специална, просто малко по-тромава. hahaha Особено сега с първото дете какъв е екшън, изобщо не се виждам да се глезункам с втора бременност обаче!  Blush

# 32
  • Мнения: 183
Нямаше никаква разлика в държанието му, с изключение на това, че вечер говореше на корема ми Heart Eyes и паниката, която го обзе когато влезнах в деветия месец Mr. Green

# 33
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Бих изкарала още една бременност!!! Постоянно ми угаждаше, глезеше /и аз естествено се възползвах/, мажеше ми корема с крем, помагаше ми в домакинството. И всичко това без нотки на досада, просто беше страхотен. Е и сега си е, но в по малка степен.

# 34
  • гр.София
  • Мнения: 380
Мъжът ми не е бил много по-различен от обикновено, защото той по принцип се държи добре. Все пак, сякаш беше малко по-мил и внимателен. Месец и половина в началото на бременността ми се чувствах много зле, не можех да стана от леглото, постоянно ми се гадеше и всяка вечер като се върнеше от работа той лежеше до мен и ме успокояваше, че това ще мине. През този период правеше абсолютно всичко сам- пазаруване, чистене, приготвяше си храна, препичаше ми филийки /само това ядях/, пускаше пералня. Случвало се е да ходи вечер да ми купува нещо за хапване, но и сега, без да съм бременна, ако кажа, че нещо ми се е прияло, пак би отишъл. Идваше на всички консултации и беше невероятно удоволствие да наблюдавам лицето му, докато следи бебето на монитора. Най-важното- благодарение на него през цялата си бременност нито за миг не съм имала чувството, че съм грозна, дебела или отблъскваща. Постоянно ми правеше снимки и ме наричаше "китче".

# 35
  • София
  • Мнения: 3 449
Аз карах лека бременност и продължавах да водя динамичен живот. Ходех на работа, излизах по вечери, в раните месеци и нощен живот водех.
Мъжът ми се притесняваше през цялото време, четеше ми лекции как трябва да се пазя, да лежа, да охкам, да пъшкам и да се оплаквам. Явно така си представяше бременността.
Аз, естествено, че не го слушах, правех си каквото знам.
На всичкото отгоре, след шести месец отказа да правим секс, за да не станело нещо на бебето, а аз направо полюции имах от хормоните и може да се каже, че само секс ми беше в главата, без да се смеете.
Настояваше да ме придружава на всички прегледи и всеки път се опитваше да привлече лекаря ми за каузата и му се оплакваше как не спирам и тичам напред-назад, обаче моят лекар не поддава на такива манипулации и винаги му отговаряше, че не съм болна, а бременна.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако бях на мястото на мъжа ми по време на бременността ми, щях да се самоизгоня от къщи  Laughing Бях зла и свадлива с всички около мен. Не подбирах - колеги, хора от семейството, всички наред.
Държеше се с мен, както винаги - без излишно лигавене и подскачане около мен, но ми угаждаше и усещах присъствието му. Вечерно време обикаляхме по заведенията, докато задоволя неистовия си глад. И ядеше до прималяване лазаня с мен, без да се оплаква, че му е писнало. На консултациите винаги ме придружаваше. Но аз, както винаги не бях доволна - исках още и още. Защо по-дълго време ръката му не е на корема ми, за да усеща бебето и т.н. Нормално за една жена в това състояние, мисля.

# 37
  • Мнения: 765
Стана много по-внимателен към мен и коремчето. Винаги е бил де, но тогава нещата просто преливаха. Сияеше винаги и беше готов на всико. Естествено не съм се възползвала и да изразявам каквито и да е било прищявки, заради това.
Но не мога да разбера мъжете, които се държът зле с бременните си полувинки.
Имах моменти на рев, депресии и прочие и никога не ми е показвал, че това му е неприятно, а напротив.

# 38
  • Мнения: 220
Определено е по-внимателен, глези ме, помага ми в домакинската работа и прави куп други жестове. На мен това ми харесва и смятам, че така трябва да бъде първо защото нося неговото дете, второ защото наистина се чувствам много отпаднала и уморена.

# 39
  • Мнения: 25
Мъжът ми ме носеше на ръце и във всичко ми помагаше.

# 40
  • Мнения: 593
Мъжът ми се държеше нормално, само че хормоните ме бяха ударили мнооого яко... да не ви разправям каква лигла бях станала.  Crazy
Хубавото е, че когато се роди детето, акълът си идва на мястото.  Grinning

# 41
  • Мнения: 114

Моят мъж поначало си се държи добре. Не съм забелязала някаква промяна в държанието му, освен че не пропускаше да ми носи разни вкусни щуротийки, да ме следи да не вдигам тежки неща, че аз си бях малко джаста-праста в тия работи.
 

Това все едно,аз съм го писала.Карах, много лека бременност.Работих до края на 7м.

# 42
  • Мнения: 114

Моят мъж поначало си се държи добре. Не съм забелязала някаква промяна в държанието му, освен че не пропускаше да ми носи разни вкусни щуротийки, да ме следи да не вдигам тежки неща, че аз си бях малко джаста-праста в тия работи. Peace


Това все едно аз съм го писала.Карах много лека бременност,работих до края на 7м.

Общи условия

Активация на акаунт