Препоръчайте ми човек за изготвяне на дипломна работа

  • 26 397
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 093
Nevena Virolan възхищавам ти се на умението да представиш историята на твоята дипломна работа в такава положителна светлина. Сьс сигурност доста хора ще те поздравят за експедитивността и добрата организация.

# 61
  • Мнения: 2 674
Криси мами надявам се това,което казваш е иронично. newsm78

# 62
  • Мнения: 471
Е каква е темата на дипломната работа????
Аз съм с дете , но спокойно мога да я напиша- кой бяга от няколко хилядарки Simple Smile)))

За под 2-3 хиляди незнам някой да се навие.
Както се карва по нагоре дипломата ще те храни цял живот!

# 63
  • Мнения: 2 674
Ализарина ,мила,каква дипломна работа те гони ,та ти дори "не знам" пишеш като една дума.....



.................... под 2-3 хиляди незнам някой да се навие...........................


# 64
  • Мнения: 471
Хайде сега запетайкаджийство......
А като гледам мацката едва ли има повече от 4-ка
аз диплома няма да пиша просто ми трябва името и.....
да и издействам нулево назначение в цяла България!

Защото ние можем да се мъчем и да правим справки, подбори и какво ли още не,а тя да мине на готово!

После ходи обяснявай, че може да имаш еди какви си оценки, но ЗАСЛУЖЕНИ!

# 65
  • Мнения: 2 674
Пак грешки,мила....Да не те цитирам.На един хал сте..тя дори пише по-грамотно..помагайте си ,не ми пречи....

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 07:04 от цонка-офи-дочка

# 66
  • Мнения: 471
Ок "мила" дано си учителка!
Хайде чао

# 67
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 309

...ние можем да се мъчем и да правим ...

мъчЕм се... МЪКААААА!


аз диплома няма да пиша просто ми трябва името и.....
да и издействам нулево назначение в цяла България!

мъка, мъка. жал ми е за тоз народ от глупав, по-глупав...
това си е достойно за отделна тема...

# 68
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Авторката на темата да не се излага, а да седне и да си напише дипломната работа сама...

# 69
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Аз платих да ми напишат дипломната работа. Не защото имах ангажименти. Просто изчислих, че така ми излиза по-евтино и предпочетох да ходя да изкарвам пари. Дипломната ми работа я писа жена, завършила моята специалност, която с това си изкарваше хляба. Проблемът не е само да седнеш и да я напишеш. Изисква ходене по библиотеки и институти по далечни и близки места, събиране на данни и прочие.

Поздравявам те за куража да кажеш истината. Обаче ... по-евтино щеше да ти излезе изобщо да не караш висше, нали? Въпросът не е в това кое е по-евтино, въпросът е да отидеш и да научиш нещо, да положиш усилия, да натрупаш знания, които после да приложиш в професията си, и да, изисква да се правят не само приятни за нас неща. Не бива така бе, хора, с измама да навлизаш в живота, че и да се гордеете с това.
Никито, не сме я окачили на въжето, но не можем и да я адмирираме, поне тези от нас, които са седнали и сами са си написали дипломната работа. Защото после такива като нея ми идват на работа в офиса и ми се налага да почна от а до я, защото елементарни неща не разбират. Не само им липсва практика, ами липсва и теорията - а освен губене на време, това е и предпоствака за грешки и проблеми.

# 70
  • Мнения: 13 512
То па като са си написали сами дипломната работа, че големите специалисти!
В последно време се сблъсквам с лекари, дето не са писали дипломни работи и не са си взимали изпитите с пари, но са мноооог далече от професионализма.
Всеки си носи кръста, все пак дано да намери момичето  кой да му помогне, пък дали ще заеме мястото за работа на някой , който си я е написал сам, зависи далеч не само от дипломата.
МАлко ли са тези, които са учили, писали, смятали и накрая не работят по специалността си? това добри специалисти ли са/. За кого с какво  допринасят със знанията си? Те нали са за това, да се споделят?

# 71
  • София
  • Мнения: 6 132
Добре де, тази дипломна работа, освен, че трябва да се напише, нали трябва и да се защити след това? Аз не мога да си представя, ако не си я бях написала сама, как щях да я защитя. От комисията ми задаваха въпроси от рода на: "Откъде събрахте тази информация?", "Кое след кое направихте?" и т.н. Не знам как щях да им отговоря, ако си бях платила на някого.

# 72
  • Мнения: 60
Всеки си носи кръста, все пак дано да намери момичето  кой да му помогне, пък дали ще заеме мястото за работа на някой , който си я е написал сам, зависи далеч не само от дипломата.
то бива мързел и тъпота , бива , ама чак толкова ,
 не стига , че няма сили ( дали я мързи или не може , не знам ) ,
но да е некадърна да си намери сама човек , който да  я напише или  място откъдето да я купи ...
тя и с гугъл ли не се е научила да работи тая мериноска ?

# 73
  • Мнения: 13 512
Добре де, тази дипломна работа, освен, че трябва да се напише, нали трябва и да се защити след това? Аз не мога да си представя, ако не си я бях написала сама, как щях да я защитя. От комисията ми задаваха въпроси от рода на: "Откъде събрахте тази информация?", "Кое след кое направихте?" и т.н. Не знам как щях да им отговоря, ако си бях платила на някого.
едно време имаше лаф : 5 минути срам, цял живот инжинер:-) Та и тя така/..

# 74
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
То па като са си написали сами дипломната работа, че големите специалисти!

Не че с писането и защитата на дипломната стават веднага специалисти, но поне имат отправна точка и някакви знания. Дет' се вика знаят какво не знаят, а преписвачите и това нямат, но не го смятат за проблем - все някой ще ги научи, ще им покаже, ще го свърши вместо тях. Не са се свършили баламите за това, нали са намерили някой да им напише дипломната, ще намерят и някой да им свърши работата и след този така велик момент.

Монда, относно последното изречение в поста ти - знанията само за споделяне ли са? Защото за мен са начин да се усъвършенствам, да повиша квалификацията си, да стана професионалист. Никога не съм мислила, че трябва задължително да ги споделям с някой колега, като ги имам.

Общи условия

Активация на акаунт