32 СОУ, 18 СОУ или 134 СОУ за първокласник?

  • 141 989
  • 860
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 47
Книжките за Лицея ги има в книжарницата на Лиция. Ние преди години за детската градина намерихме и на Славейков.

# 211
  • Мнения: 46
Може ли някой, който е бил днес, да сподели в какво се изразява събеседването в 32-ро - с всяко дете поотделно ли се срещат, какви въпроси задават, колко време отнема и др. такива

# 212
  • Мнения: 637
Списъка с приетите в 134 СОУ е публикуван на страницата на училището. Ние не сме в него! Успех на всички!

# 213
  • Мнения: 3 886
Списъка с приетите в 134 СОУ е публикуван на страницата на училището. Ние не сме в него! Успех на всички!
НЕ СЪЖАЛЯВАЙ   всяко зло за добро Simple Smile

# 214
  • Мнения: 834
Списъка с приетите в 134 СОУ е публикуван на страницата на училището. Ние не сме в него! Успех на всички!
Cry и ние не сме Cry Дъщеря ми се разплака, отказва да ходи на друго място, сега ще трябва да се справим и с това ooooh!. Ако не се справим като нищо ще я отложа с една година Thinking

# 215
  • Мнения: 637
Списъка с приетите в 134 СОУ е публикуван на страницата на училището. Ние не сме в него! Успех на всички!
Cry и ние не сме Cry Дъщеря ми се разплака, отказва да ходи на друго място, сега ще трябва да се справим и с това ooooh!. Ако не се справим като нищо ще я отложа с една година Thinking
Мойта не плака, но аз се натъжих. Надявах се наистина ...Нямам добро мнение за училищата, които са в близост до дома ни и сега ни остава варианта с училището на каката. Там би трябвало да сме вътре ( ползваме предимство за каката и е по ред на подаване на документите). Ще стане съвсем весело, ако и там не са ни приели детето!

# 216
  • Мнения: 834
На нас резервния ни вариант е 18-то и в него съм 99% сигурна, че влизаме. Лошото е, че имам 2-3 дни само за успокояване на детето преди да се запишем. Трети вариант и ние нямаме, третия е да си останем наистина в къщи Wink

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 4 894
И нас не са ни харесали в Еврейското.  Wink
Това сякаш ни беше първото желание, но нищо.
Детето не е разочаровано, а и аз й казах, че баща й се е изложил на интервюто  hahaha, което сигурно е така, тя правилно си била направила задачките.

# 218
  • Мнения: 637
Чудя се има ли смисъл да ходя до училището за да видя оценките на работата й? Thinking
Вие ще ходите ли?

# 219
  • Мнения: 834
Чудя се има ли смисъл да ходя до училището за да видя оценките на работата й? Thinking
Вие ще ходите ли?
Това възможно ли е? Да се видят оценките и мотивите за /не/приема? Видях, че на 3-ти ще има човек, отговарящ на въпроси по приема, но това не се ли отнася само за приетите деца?

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 4 894
Според миналогодишната тема е било възможно, ходили са и са им обяснявали. Аз бях с настройката да отидем, ако не сме приети, но сега не виждам смисъл. Тъй като се съмнявам причината да е в детето, съмнявам се и да кажат, че мъж ми не им е отговарял така, както са очаквали. Wink А и не ме интересува, бил е честен.  Simple Smile

# 221
  • Мнения: 834
Звънях в канцеларията по повод оценките. На 3.6. психолога ще отговаря на въпроси, свързани най- вече с неприетите деца.

# 222
  • sofia
  • Мнения: 483
Привет дами!
И аз много се надявах, но уви - не сме от харесваните.
Смятам че детето се справи добре, не даде отговор на 100% на поставените задачи, но според мен оценката си беше положителна.
Започвам да мисля, че "причината" е била в майка й... Mr. Green
Не смятам, че има какъвто и да е смисъл, въпросния г-н който ще е там да ми даде отговор защо не сме от харесваните - въпрос е на лично мнение - това.  Чувала съм че отговор на въпроса защо не сме приети е бил - вие не сте заинтересован от детето си ooooh! или пък мисля че четох някъде в началото на темата, че детето било рисувало с тъмни цветове картинка - все пак майката има момченце!!! И такива абсурди - просто няма смисъл да се товаря допълнително!
Но както и да е.
Остава надеждата за 18то.

Дано скоро да се похвалим.

# 223
  • София
  • Мнения: 4 604
Ще интересно какво ще каже психолога на неприетите!

# 224
  • Мнения: 834
Привет дами!
И аз много се надявах, но уви - не сме от харесваните.
Смятам че детето се справи добре, не даде отговор на 100% на поставените задачи, но според мен оценката си беше положителна.
Започвам да мисля, че "причината" е била в майка й... Mr. Green
Не смятам, че има какъвто и да е смисъл, въпросния г-н който ще е там да ми даде отговор защо не сме от харесваните - въпрос е на лично мнение - това.  Чувала съм че отговор на въпроса защо не сме приети е бил - вие не сте заинтересован от детето си ooooh! или пък мисля че четох някъде в началото на темата, че детето било рисувало с тъмни цветове картинка - все пак майката има момченце!!! И такива абсурди - просто няма смисъл да се товаря допълнително!
Но както и да е.
Остава надеждата за 18то.

Дано скоро да се похвалим.
Хе, при нас таткото може би ни е "подхлъзнал", защото реагира доста първично на един от глупавите въпроси Wink Не че и мен ме очароваха, но поне се правех на маймуна в отговорите, той мълча през цялото време докато не го попитаха специално него "Как виждате детето си след 4г?".
Отделно, че в молбата за кандидатстване сме посочили майка домакиня, а баща шофьор. Няма начин да не хвърлят по едно око и на тази информация Naughty, все пак са си евреи, трябва да има далаверка от някъде Wink Не знам кой оценяват всъщност- детето или родителите? Щом имам право да разбера защо не е приета, ще отида.
Иначе у нас, да ви се оплача, е тягостна обстановката. Кандидат- първокластничката цял ден реве, реве и пак реве, че няма да учи на батко в у-щето. Отказва да ходи изобщо в 1-ви клас, отказва да ходи на събеседването в 18-то и какво ще правя след 3дни Rolling Eyes нямам идея. Започвам да съжалявам, че изобщо съм подавала заявление в 134-то. Не съм предполагала, че детето ще е толкова тъжно. Брат и е виновен, ще го изчакам да се прибере по нощите от работа и ще го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт