Великобритания-тема 28

  • 42 323
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
То май си е време за среща така или иначе, снимкането на дечицата ще е бонус.

Хайде, мислим за място за другата неделя; за тази едва ли ще успеем да се организираме - въпреки, че времето ще е хубаво; гледам, че няма да вали.

Къде си правите подобни срещи? Бихме могли да се присъединим  Simple Smile На Гери ще й хареса сигурно много. Ако ни приемете, разбира се Wink

# 31
  • Лондон
  • Мнения: 449
Здравейте, минавам на бързо и за малко, виждам, че сте здрави и добре, поне тези, които се явяват де, надявам се другите - също Simple Smile

И ние искаме на среща другата неделя, искаме и снимки, направени от Мишолина Heart Eyes Една колежка ме зарибява колко хубав коледен подарък за бабите били А3 формат снимки на внучката, черно-бели и ми препоръча фотограф, комплекта бил най-евтиният на пазара, само 450 паунда #Crazy Аз й казах, че си имаме някой друг в предвид Flutter

Всъщност пиша, защото ме стреснахте с тези ваксини - аз бях с впечатлението, че задължителни ваксини тук няма, всичко си мое решение и аз си мислех да си оставя детето на БГ календара. Искате сега да кажете, че ако не е ваксинирана по схемата тук, не мога да я запиша на училище ли? А какво става с децата, които идват като по-големи тук, надупчват ги с всички не направени ваксини накуп ли newsm78 Много моля за разяснение, ще питам и ГПто, нямам никакво време в момента и ще съм благодарна на коментари тук. Мерси

The Sun, ние сме доста близо до вашия квартал и също гледаме самолетите отблизо и отдолу Laughing

Br, не съм сигурна какъв е проблемът и защо не можеш с картата да си изтеглиш парите, след като имаш пин. Аз когато стоях 1 год в БГ си взех с мен празна форма за превод на пари в чужбина и ми се наложи само веднъж да си преведа в БГ по-голяма сума, изпратих формата по пощата на клона ми тук, те ми се обадиха след седмица и ми задаваха въпроси за сигурност, че това съм аз, оторизираха превода и след няколко дни си получих парите в БГ сметката ми. Има комисионна, разбира се, но предполагам, че това не ти е проблем.

Ние май ще ходим да се разходим в Westfield в неделя, защото не сме ходили и защото ще вали...така я мразя тази МОЛ култура от БГ, ама за случая по-практично май няма Simple Smile

Хайде, приятен ден и много хубав уикенд 

# 32
  • Мнения: 20
Така като гледам повечето сме от Южен Лондон, дали ще е много нагло , ако предложа някъде в Wimbledon ? Това е само предложение, разбира се.

# 33
  • Мнения: 8 917


Всъщност пиша, защото ме стреснахте с тези ваксини - аз бях с впечатлението, че задължителни ваксини тук няма, всичко си мое решение и аз си мислех да си оставя детето на БГ календара. Искате сега да кажете, че ако не е ваксинирана по схемата тук, не мога да я запиша на училище ли? А какво става с децата, които идват като по-големи тук, надупчват ги с всички не направени ваксини накуп ли newsm78 Много моля за разяснение, ще питам и ГПто, нямам никакво време в момента и ще съм благодарна на коментари тук. Мерси

The Sun, ние сме доста близо до вашия квартал и също гледаме самолетите отблизо и отдолу Laughing
 

Ние май ще ходим да се разходим в Westfield в неделя, защото не сме ходили и защото ще вали...така я мразя тази МОЛ култура от БГ, ама за случая по-практично май няма Simple Smile

Хайде, приятен ден и много хубав уикенд 


Хахахахаха, "отблизо и отдолу"Simple Smile)))))))))) Вярно е това - вече се специализирах кои са по-малки, и кои по-големи, кои са Боинг, Еърбас или Джъмбо Mr. Green
За ваксините, точно това ме поправи Елл, че не са задължителни. На мен учителките ми казаха, че имало някаква която се слага преди тръгване на училище и за мое успокоение да проверя има ли ги всички. Ако не исках- нямаше да сложа, никой не ме задължава, но реших, че за тази страна, за тези условия, при положение, че кой ли няма тук, явно хората са решили, че трябва и затова ги сложих липсващите. Гери въобще не искаше и падна голям рев преди това, а като видя колко бързо й ги сложиха, та чак не разбра и тя се чудеше защо е ревала. Искам да кажа, че ако решиш да ги слагате, не се тревожи, става супер бързо.
За МОЛ културата и на мен не ми се иска да правим като повечето - почивката - на шопинг, но правим точно това  Rolling Eyes Всяка събота и неделя се прибираме с огромни торби  Embarassed Поне неделята когато е хубаво си правим пикници, но за съжаление скоро не се очертава хубав пикник с тези валежи. Иначе в парка пред Бъкингамския дворец добре си се препичахме, тук на близкото езерце си постилахме одеалце и 2 часа ги откарвахме на слънчице....сега както вали сме само по магазини като Бенталс, но там по някое време избеснявам от толкова много народ който те бута отвсякъде.

# 34
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 355
Момичета джиткащи с  Maclaren ето го и английския сайт за поръчка на Hinge Covers.
http://www.maclarenbaby.com/gb/component/option,com_wrapper/Item … 98889681/lang,en/

# 35
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Мишолина, много хубава идея  Hug  bouquet

# 36
  • Мнения: 8
  bouquet  Izvinete me za latinicata.

Misholina, idvame i nie - njamam nishto protiv da e i v Wimbledon. Ydobno li e sledvashtijat weekend za vsi4ki? 21vi/22ri Nov?

I otdelno, mozem da prodalzim i na Kolednoto praznenstvo. Eya, ima li shans da se saberem vav Fulham kafeneto, molja te? Kakvo shte kazete za 13ti Dek?

Lek weekend, Do ytre na vsi4ki bjagashti syper-mami, kakto i na vsi4ki nas - v pyblikata! i za tova se iskat xora Wink)!

# 37
  • Мнения: 1 038
Тази среща явно ще я пропусна, в неделя работя.Но бих могла да пратя снимки на Монката, имам някой доста подходящи.Можем, ако искате за тези, които няма да ходят на срещата да се постнат някой снимки тук във форума и ако са подходящи за календарчетата да се направят,след което можем да си заплатим за услугата и паричките да отидат по направление за малката принцеса.

# 38
  • Лондон
  • Мнения: 449
За срещите аз потвърждавам за другата неделя, 22ри и после Коледно за 13ти. Само кажете къде и кога, с пощенски код, ако може, че нещо съм много мързелива с ориентирането Simple Smile
И какъв dress code, да не вземем да се изложим Simple Smile

Мишолина, за снимките не разбрах последно кога, къде и как, но ако ми повториш на е-майл/скайп ще ти бъда благодарна, че нещо съм се отнесла съвсем...

Да ви се оплача малко, моето дете е толкова активно в градината във всички игри и занимания, че вечер едва я прибираме в 6 часа, супер кисела и заспива още в колата и така си остава за през нощта, не къпана и ненахранена ooooh! Съвсем нова ситуация при нас...

Желая много приятен уикенд на всички

# 39
  • Мнения: 823
Цвете, не се безпокой. Минава този период. В един момент ще свикне на темпото и ще започне да стои будна до по-късно  Hug

За снимките и ние идваме, както и за Коледно парти.

# 40
  • Мнения: 948
Такааааа, ето ме и мен, за обобщение  Simple Smile Първо, сладкишът днес (стана нещо като мраморен кекс) се продаде за точно 3 минути. Също си купих от кифличките на другите майки, и като цяло, събрахме пари за училището.

Помислих си за снимките и срещата и идеята като цяло, и ми се поизбистри (вчера и аз не знаех какво ви предлагам).

- момичетата, които искат да ми изпратят снимки по мейла (luba7 v yahoo.com): ще получат по пощата 10 коледни картички (извадени на хартия и готови за изпращане), и дигиталните версии, ако искат да си вадят/правят още. С тази част, няма да събирам пари никакви аз; превеждете на момиченцето директно.

- за снимките, когато се видим: ще снимам дечицата и ще ми кажете кой иска картички, кой иска снимки само. Ще съберем парите и ще преведем по сметката всичко.

===============
За мястото на срещата: трудна работа. Трябва да е удобно, светло, да има какво да се прави и къде да тичат децата. Мислете.

Дотук едното предложение е Lyric Theatre Hammersmith / има хубаво и просторно кафе; по-големите деца могат да гледат постановката (ще проуча дали ще работи градината и дали има билети за представлението). Мислете къде другаде може. Ако е в Лирик, ще трябва да е в СЪБОТА, защото в неделя е затворено.

Другото място е Кафе Руж на Ембанкмънт, където бяхме преди 2-3 години - там е покрито и има къде да се търчи; снимките може да са по реката.

# 41
  • Мнения: 884
мишолина ,много добра идея! Браво за организацията!
За лирикс няма да има билети за представленията със сигурност. Свършват за няколко седмици в началото на всеки сезон. Студиото е малко.  Но кафето е идеално и ако терасата е отворена,сигурно ще се намери място и декор за снимки. Кафе Руж на Ембанкмънт е много добър вариант.
Кю гардънс?  Mr. Green

tzvetak ,слагат ли я да спи след обед? Може би има нужда от почивка през деня.

Аз съм на Дисни вълна.Планирам Великденската ваканция вече.  Grinning Гледам двд-та,чета форуми,книги,статии и опции. Толкова места не успяхме да посетим при последното посещение,че ми се струва като  за първи път отново.

Успех утре на бегачките. Стискам палци да спре този вятър и дъжд.

В сряда ,ранен следобед, смятам да водя Томи на аквариум+/-Лондон ай. Да има желаещи да се включат?

# 42
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
бройте и нас за фотосесията за другата неделя, дано да е сутринта или след 2 часа, че Филип е пак на детско парти. Много ни е ангажиран календара 30 деца от класа все някои има рожден ден.

# 43
  • Мнения: 746
Мишолина  имам въпросче Blush  може ли да се направят такива коледни картички ,  за големи /т.е.ние нямаме все още дете/ и така по някакъв начин и ние да се включим да помогнем на Анджи.

# 44
  • Мнения: 8 917


В сряда ,ранен следобед, смятам да водя Томи на аквариум+/-Лондон ай. Да има желаещи да се включат?

Миналият уикенд водихме Гери на Sealife в Брайтън - нещо не се заинтересува кой знае колко. Най-силно впечатление май й направи преживяването "в подводницата".

Общи условия

Активация на акаунт