За плешивите мъже, кривите зъби и различните очи

  • 25 285
  • 229
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 973
В темата за компроматите писах за Деми Мур , че е с хетерохромия, както и Дейвид Бауи, но според някои и двамата са с изкуствени очи. Интересно е, виждали ли сте такива хора? Странно ли е да ги гледаш в очите?

Имахме в училище едно момче със синьо и кафяво око. Беше интересно, постоянно го викахме да му гледаме очите. Не сме му се подигравали или нещо подобно, ама на него сигурно му е било кофти. Бяхме деца тогава.

# 211
  • Мнения: 55
Разглеждала съм снимки на Деми Мур специално заради интересните й очи, но според мен просто са зелено - кафяви като дясното е малко по - тъмно от лявото. Но не бих казала, че е хетерохромия.

В темата за компроматите писах за Деми Мур , че е с хетерохромия, както и Дейвид Бауи, но според някои и двамата са с изкуствени очи. Интересно е, виждали ли сте такива хора? Странно ли е да ги гледаш в очите?

http://www.yambolnews.net/content/view/7098/28/

# 212
  • Мнения: 1 175
Аз подкрепям мнението за комплексите. Децата могат да бъдат много жестоки, и някои хора си намразват "уникалностите" точно заради присмиване и тормоз в детството. Мъжа ми например има малко разстояние между предните два горни зъба. Според мен това го прави по-чаровен, но той много мрази тази си особеност, защото са му се смели в училище. Сега, въпреки че не му пука кой какво си мисли, все имал усещането че хората го гледат в устата, и доскоро избягваше да се усмихва. Аз усилено работя по въпроса да му повдигам самочувствието, и той наскоро заключи, че щом на мен ми харесва, другото няма значение. По подобен начин аз много мразех факта, че съм ниска, но тук вече никой не може да ми помогне, нито лекари нито обувки. Затова полека-лека се примирих, пък и на него му харесвало, което ме успокоява. Според мен важното е хората, на които държите, да ви приемат и харесват такива каквито сте. Тогава ще се чувствате обичани в собствената си кожа, и няма да изпитвате такава нужда да се променяте  Grinning

# 213
  • Мнения: 1 192
В темата за компроматите писах за Деми Мур , че е с хетерохромия...... Интересно е, виждали ли сте такива хора? Странно ли е да ги гледаш в очите?
Имахме в блока до нас едно момче, почти набор, беше много готин и не помня този факт да го е правил смешен в моите очи, точно обратното. Едното му око беше зелено, а другото кафяво. Срещи от близък вид не сме имали май  newsm78 Пропуснала съм да му се втренча в лицето  Rolling Eyes

# 214
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Търсих снимки на Дейвид Бауи за да му разгледам очите- мисля, че има разлика не само в размера на зениците, но и в цвета на ирисите...

# 215
  • Мнения: 451
Познавам човек с различни очи (всъщност, едното око не е изцяло с друг цвят, ами има нещо като петно, което заема около половината ирис), и винаги съм го намирала за страшно екзотично и интересно, на никой не му е минавало и през ум да се подиграва.

# 216
  • Мнения: 4 120
И на мен ми се струва екзотично, наживо просто не съм виждала такъв човек, незнам дали би му харесало да го гледат с интерес, дали оценява и се радва на уникалността си.  Аз обичам да гледам хората в очите, те понякога извръщат поглед:(
 И луничките харесвам, може би защото рядко виждам. Има една компаньонка в Пловдив, луничава и с червена коса, страшно ми харесва и забелязвам, че е много харесвана от мъжете. Красива вещица.

# 217
  • Мнения: X
Учителката ми по биология беше с едно синьо и едно кафяво око, приятно закръглена. Даже са секси я намирахме. Особено в темите по генетика, когато говореше за наследяването на цвета на очите ми беше на върха на езика да попитам как се получава това с различните очи, но разбира се никога не посмях. И добре, че не съм, че като се сетих за Дейвид Бауи.., нищо чудно да бях изяла някой шамар.

# 218
  • Мнения: 1 192
Учителката ми по биология беше с едно синьо и едно кафяво око, приятно закръглена. Даже са секси я намирахме. Особено в темите по генетика, когато говореше за наследяването на цвета на очите ми беше на върха на езика да попитам как се получава това с различните очи, но разбира се никога не посмях.
Аз ако бях, щях да засегна въпроса  Blush
ПП: Като започнах работа ме пратиха в кабинета на една лекарка да й занеса нещо, тя с дежурната усмивка, отработена професионално за пациенти, ми благодари, при което аз с удивление възкликнах:
- Каква изкуствена усмивка...  Party

# 219
  • Мнения: 17 546
В сайта, от който е дала линкове Arizona, има просто фрапиращи безумия... Shocked
Джаки Стал … 86;ун
Игор и Гриш … 86;фф
Михаела Ро … 80;ни
Сергей Зверев
Никол Кидмън
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 220
  • Мнения: 55

На първата снимка не е ли Дани Миноуг?   Rolling Eyes

# 221
  • Мнения: 17 546
На първата снимка не е ли Дани Миноуг?   Rolling Eyes
Двете снимки вървят комплект(залепени) и под тях пише Michaela Romanini. Няма представа дали е Дани Миноуг.

# 222
# 223
  • Мнения: X
Мисля, че Дейвид Бауи е с протеза на дясното си око. Всъщност това е причината за разликата в зениците му.
Много чаровен мъж е.
Аз лично се чувствам с промит мозък от телевизията, рекламите, интернет... Някак несъзнателно се поддавам на внушенията им.Понякога се събуждам и виждам реалността. Но в един период се чувствах много потисната, че не съм идеална по отношение на кожата, косата, епилацията...  Tired

# 224
  • Мнения: 0
Аз лично се чувствам с промит мозък от телевизията, рекламите, интернет...

http://www.youtube.com/watch?v=iYhCn0jf46U

 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт