С ръчичка или пък с краче почуква по корема МАЙското дете. N7

  • 25 829
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 150
Добро утро! Цоп в новата тема!
Айде наистина стига с лошите вести! Praynig
Черпя ви по едно кафенце!

# 16
  • Мнения: 21
Да ни е честита новата темичка!
Нека няма лоши новини!
 smile3501

# 17
  • Мнения: 6
Добро утро,ето го и моят запис  Hug

кака Лара -аз си купих едни дънчици от магазин на име Рени имат сайт но аз отидох на място ето ти линк на сайта http://www.reni-fashion.com/  там ги има и адресите ако не ги знаеш къде са,имената на улиците намери ги в http://maps.google.com/ за други магазини незнам  Wink

# 18
  • Перник
  • Мнения: 257
Запис за новата темичка Laughing
Добро утро и от нас на всички. Hug

# 19
  • Мнения: 91
Добро утро мамчета и бебченца  Hug
Как сте милички ?!
Желая ви успешен край на работната седмица и от утре един прекрааааасен уийкенд   bouquet
Пазете се от грипове и настинки.
Мн цунки от мен   bouquet Hug

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 445
Здравейте!
Нека се запиша и аз - казвам се Ева, на 28 год. съм, от София, първа бременност, очакван термин - 06.05.2010 г.
Досега само ви следях стриктно  Crazy, но вече и ще се включвам активно  Hug.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Ехо, привет! Добре дошли на новите мамчета и огромни благодарности на Tinaina за новата темичка.
Angelka, ти при Велев в Шейново ли ходи на преглед? Приемат ли за платените прегледи в условия на грипна епидемия? И аз мисля, че той стана доста комерсиален, но важното е да държи качеството на работата си!!!
Бръмбазелка, "не чувам, та ми лесно" - хич не съм чула през нощта детски плач в Шейново  Mr. Green Обаче бях на долния етаж, който по мое време не беше ремонтиран и супер мизерен. Чувам, че сега го ремонтират и за нас ще е тъкмо новичък Wink Едва ли ще направят повече тоалетни и бани  #Cussing out
Winnie, не знам дали съм с грешно впечатление, но нали само с англичани се занимавам - по 3-4 деца и все бащите ги гледат  Joy Майките едни разпуснати, лежерни, а бащите накачулени с по 3-4 фъстъка - едно под мишница, друго-на врата, трето в едната ръка.... Така май лесно се гледат Wink Днес си на преглед, а Wink  Peace

# 22
  • Русе
  • Мнения: 764
Добро утро!
Да се запиша на бързо и излизам по задачи. Да се похваля лаптопа ми е готов. По-късно ще ходя да го взема.  newsm44
angelka, много красива булка си била.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 555
Добро утро на всички! Hug

Много благодаря за новата тема на Tinaina.   bouquet

Заради сборните групи съм спряла София от ясла и по цял ден двете се занимаваме, нямам време хич да ви изчета. Дано скоро да успея да наваксам. На мен още продължава да ми се спи мнооого и през деня, докато я приспивам заспивам с нея, вечер също.  Joy И  вкъщи никаква работа така не мога да свърша, за университета някои неща имам да подготвям, но пак - със София абсурд.  Crazy

Това е от нас. Слънчев ден на всички!  Hug

# 24
  • Мнения: 91
Lina,добре дошла сред нас Simple Smile
Ивон,този проблем със спането и аз го имам.На работа едвам издържам по цял ден,а вечер заспивам доста рано.Рекорд имах тази сряда - легнах си в 12:20 вечерта де,иначе понеделник - след лека нощ деца и аз бях под юргана  Laughing
О,да winnie е днес на преглед.Ще чакаме после да се отчетеш да кажеш как е минало  Hug

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
~Magi_TM~, друго си е да си си със своя комп. На мъжа ми лаптопа е с поразбъркана фонетична кирилица и като със с него, само чета, че писането ме дразни. На моят пък малкият му беше изчоплил клавишите (внимавайте с мъниците). Смених клавиатурата - сега "п" и "ш" нещо отказват - не стига, че пиша бързо, ами и с липсващи букви  Joy
Отплеснах се, а се включих отново за лененото семе - щях да го пия за гастрита. Помня някаква рецепта от мама, а и четох - накиснато от вечерта във вряла вода, на сутринта се изпива на гладно. Трябваше течността да е станала слузеста, но не е, затова не го пих. Може би трябва да го варя, но не ми се занимава (то не бяха сокове от моркови, от зеле...., а вече съм доста добре със стомаха  Praynig Praynig Praynig).
Не бих го яла/пила заради запек. Самото семе съдържа цианид (в големи количества е отровно) и пише да се взима при бременност след консултация с лекар, което мен автоматично ме отказва. По същата причина не бих го дала и на дете. Иначе е много полезно - по 1 лъжица на ден, но току-що смляно  Peace
Аз проблеми с WC нямам и все пак взимам "профилактични мерки". Вчера пих тола вода с мед 1/2 час преди закуска, а след това закусих овесени ядки. Тази сутрин хапнах лъжичка сладко от рози на гладно, изпих чаша топла вода и след 1/2 час закусих. Внимавам много, защото не ям много зеленолистни салати, които са най-доброто средство за "изчистване". Все пак започнах да си ги позволявам по мъничко и се моля стомахът ми да ги приеме, засега успешно  Praynig Praynig Praynig и най-важното - МНОГО ВОДА!!!!!

# 26
  • Мнения: 0
zdraveite momichetaaaaa:))))PRIVET I DNES-PETUK 13!!!!SUPER DEN:)))SPORED MEN E SILNO KASMETLIISKI,ne e viarno che e fatalen,a za nas e oshte po kusmetliiski i shtastliv zashtoto ne sme sami:))))imam 2 vuprosa ako niakoi moje da mi otgovori- 1)imate li info sega kak stoi vuprosa s maichinstvoto-kakva e sumata i za kakuv period se izplashta(ne sum se interesuvala,ta ako ste sigurni me sfetnete:)i 2) kakvi uprajnenia e hubavo da pravim kato bremenni, ne znam kak da sum vuv forma,neshto se otpusnah pokrai taia bremennost,a predi ne biah taka Embarassed...ta tova e ot men:))))  bouquet

do skoro...i  :hug:na vsichki vas

 newsm44 a temichkata e sladurska ,blagodaria na TINAINA:)

# 27
  • Мнения: 143
Добро утро на всички! Лек и успешен ден пожелавам. Много съм доволна от линка за магазина за дрешки Рени Стил, понеже ми е близичко, по обяд може да прескоча да поразгледам. Днес ми е много скапано толкова ми се спи едвам гледам....дано се поосвестя малко Simple Smile

# 28
  • Мнения: 120
Честита нова темичка и от сега нантък само хубави новини да има  Hug

# 29
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!
Много ни е хубава новата темичка. Благодарности на Тинаина!
Кака Лара, освен магазин Рени във Варна, през миналата седмица попаднах на още един магазин за бременни в една пряка на Шипка в посока адвокатската градинка в дясно, но не знам името на улицата Embarassed.  Цените са като при Рени и аз си купих едни дънки с ластичен колан.

Общи условия

Активация на акаунт