Коя марка пюрета да избера?

  • 18 633
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Бих те посъветвала да внимаваш каква марка пюрета ще избереш, защото с каквото захраниш, това ще е.
Аз захраних с Хип, после давах за кратко Гербер, и познай какво се случи, когато се опитах да дам Ганчев!  Stop

Така че, съобрази избора на марка и с качеството, но и с финансовата си възможност.

# 46
  • Мнения: 3 621
 Да използвам темата да попитам някой давал ли е от новите пюрета на Nestle Naturnes, пише че са Био, в опаковка са по 2 бр/200 гр, в пластмасови кутийки с найлоново запечатване и пластмасов капак.Пише също, че може да се затоплят в микровълнова фурна. Това което аз гледах е спанак с някаква риба, риба щука с ориз и моркови, пъщърнак с картофи и телешко. Пише също, че съдържат Омега 3 и 6 мастни киселини. Не съдържат сол и сгъстяващи вещества. Произведени са в Германия.

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 16:12 от Nefertity

# 47
  • Мнения: 15 379
Аз купих такива, но на Нестле Алете с риба и зеленчуци (Нестле-то в супермаркетите не го харесвам хич).
Много са хубави, имаше и плодови, но тях ги пропуснах, много е голям вече.

# 48
  • Мнения: 1 734
Предимно давам на Хип, но и на Гербер и Сънвал, но напоследък все по-често приготвям домашни, харесва ги детето и не е голяма философия

# 49
  • Мнения: 165
Сънвал, Гербер, Бебивита, Семпер давам и аз Simple Smile

# 50
  • Мнения: 57
колко струват пюретата на хипп? Аз купувам на ганчев че са по нормална цена другите са по 2.50.А и моита педиатърка ми каза че няма знаачениее с каква марка ще го захраня стига да е без глутен Laughing

# 51
  • Мнения: 1 001
колко струват пюретата на хипп? Аз купувам на ганчев че са по нормална цена другите са по 2.50.А и моита педиатърка ми каза че няма знаачениее с каква марка ще го захраня стига да е без глутен Laughing

Различните видове на Хип са на различни цени.
Има значение марката - сравни съдържанието и сама ще се убедиш.
Оправдавам даването на Ганчев и пр. БГ пюрета, само ако финансовото състояние наистина не позволява нещо по-добро.
По-евтини и хубави пюрета са - Бебивита, Сънвал, Гербер също са поносими като цена - по-добре някое от тях отколкото боклуците на Ганчев.  Peace

# 52
  • Мнения: 57
v__d  колко струват горе долу тези марки които изброи ? Аз гледам че повечето маики хранят с Ганчев затова си помислих че е добро .

# 53
  • Мнения: 15 379
Аз гледам че повечето маики хранят с Ганчев затова си помислих че е добро .
Хубаво, гледаш майките и това повлиява избора ти ooooh!.
Но щом пишеш тук, значи, че можеш и да четеш - прочете ли какво пише на етикета на някое бурканче Ганчев и описаното съдържание не те ли смути?

# 54
  • Мнения: 57
Да прочетох пише състав: морков картоф мляко сок от ябълка и че не съдърйа глутен . Кое трябва да ме безпокои ??

# 55
  • Мнения: 15 379
Млякото! Това е обикновено сухо мляко, което е подходящо за бебета над годинката.
Мен пък цялото съдържание на бурканчето ме смущава...
Би могла да се ориентираш към Сънвал например, не са много по-скъпи от Ганчев, но са органик и са наистина хубави - цената е около 2 лева и стотинки за бурканче от 190гр. Гербер са малко по-скъпи, но са хубави, Бебивита са по-нисък клас от Хипп, не са органични, но пак са си немски и са хубави. Цената е като на Сънвал.

# 56
  • Мнения: 1 734
Да прочетох пише състав: морков картоф мляко сок от ябълка и че не съдърйа глутен . Кое трябва да ме безпокои ??
в случая млякото е смущаващия фактор, предполагам е сухо, дори не става въпрос за адаптирано. Ами едно такова пюре за бебе на 3-4 -5 месеца си е направо опасно
а, изпреварили са ме

# 57
  • Мнения: 57
ооок мерси за инфото  Hug

# 58
  • Мнения: 1 001
v__d  колко струват горе долу тези марки които изброи ? Аз гледам че повечето маики хранят с Ганчев затова си помислих че е добро .

Всички са ок. 2лв (под/над в ст. вкл. и месните) Единствено Гербер са по-малки като количество, но за захранване са супер, защото не хвърляш толкова много.  Peace

Зависи и от къде ги купуваш де... намирала съм до 40ст. разлика на бурканче (за Хип става въпрос).  ooooh!

# 59
  • Мнения: 194
аз давам HIPP i GERBER и от време на време BEBEVITА (май така се пишеше) Mr. Green   Според мен са по-хубави от нашенските пюрета,ако щеш и на вкус и на вид Peace

Общи условия

Активация на акаунт