Коя марка пюрета да избера?

  • 18 661
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 424
Аз давам на Ганчев и на Овко съм пробвала.Но всички са еднакви,само дето са различна марка  Naughty
Не съм съгласна, че Ганчев и Хип са еднакви, а да не говориме за тези Овко ooooh!. Иначе Томи предпочита предимно Бебивита и някои на Хип.  Peace

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 21:13 от икка

# 31
  • Мнения: 107
Аз съм давала Овко, Гербер и на Хип. Маника обожаваше Гербер и Овко.

# 32
  • Мнения: 793
Давам само на Хип за сега. Но не бих дала на Ганчев и Овко Naughty

# 33
  • София
  • Мнения: 30 250
Аз давам на Ганчев и на Овко съм пробвала.Но всички са еднакви,само дето са различна марка  Naughty
Не съм съгласна, че Ганчев и Хип са еднакви, а да не говориме за тези Овко ooooh!. Иначе Томи предпочита предимно Бебивита и някои на Хип.  Peace

ааааааааа, еднакви са ако гледаш само картинките, а не обръщаш отзад на съдържанието. Я, сравни по съдържание Ганчев, примерно някакъв плод, със същия плод ХИПП, Гербер, Сънвал?!!! Ще отриеш доста съществени разлики  Wink

# 34
  • Мнения: 1 089
Засега само на Хип, но с каката съм вземала и на Семпер и Гербер. Този път също ще заложа само на тези марки, може би ще пробвам и тези на Нестле.

# 35
  • Мнения: 193
Много видове пюрета сме опитвали.Синът ми харесва най-много пюретата на Хип.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз купувам на ХИП(много съм доволна от тях) и на Гербер(те са малко по-течни от тези на ХИПП).
Каквото и да вземеш,ако не го хареса детето ти го махаш,само не купувай на Ганчев и тези на ОВКО(наблъскани са с нишесте) и са много гадни и на консистенция!

# 37
  • на Русе
  • Мнения: 358
А защо не пробваш с домашно приготвено пюренце? Simple Smile
Ето една статия Рецепти за домашни пюрета и каши

# 38
  • София
  • Мнения: 23 130
Хип, Гербер и Семпер - в този ред  Grinning
Ганчев за нищо на света  Wink На Овко от самото му име ми призлява, не знам защо така.

# 39
  • Мнения: 15 379
На Овко от самото му име ми призлява, не знам защо така.
Да добавя и Хаме Wink.
За Ганчевите смеси си казала Grinning.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Зеленчукови и месни пюрета вземам на Hipp и Bebivita или си правя домашни ; плодови давам на Ганчев , като ги смесвам с кашите на Hipp.

# 41
  • Мнения: 309
Повечето пюрета, които яде са на Хип, понякога Гербер, Семпер, Плазмон!Ганчев, Овко, Нестле мисля да не опитва! Peace

# 42
  • Мнения: 15 379
Ганчев, Овко, Нестле мисля да не опитва! Peace
Не бъди категорична за Нестле - Нестле Алете са чудесни пюрета и нямат нищо общо с Нестле като съдържание и качество.
Кашите им, йогуртите и менютата за след 12-ти месец също са чудесни. Въобще целия асортимент за мен е перфектен Peace.

# 43
# 44
  • Мнения: 2 809
Купувам и ХИП, Гербер, Семпер и Сънвал. Пробвах няколко на Бебевита не й харесаха.

Ганчев, Овко, Мандев и Ам-Ам са извън класацията. Като им прочета съдържанието и ми призлява. Боклуци ще яде цял живот. Сега за нея е най-важно качетвената храна.

Общи условия

Активация на акаунт