Коя марка пюрета да избера?

  • 18 591
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Аз давах предимно Хип и Гербер, зависи от детето какво ще му харесва

# 16
  • Мнения: 37
Аз съм купувала и давала само пюрета на Гербер, няма съмнения при тях за качество, а в редки случаи Семпер. Купувала съм батати от Кауфланд и дано да има все още, защото вече сме на обикновени картофи и не съм гледала дали ги предлагат.

# 17
  • Мнения: 3 294
Хипп , Гербер , Сънвал и Семпер ... понякога му давам и Бебивита  Peace

# 18
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Аз му приготвям домашни зеленчукови, а месните ги купувам на Хип - продават само месо, което смесвам със сготвените от мен зеленчуци, или пък някакво месно на Гербер. Но защо не му приготвяш, толкова вкусно става. Комбинациите са най-различни, с малко масълце и готово. Плодовите пюрета на Ганчев съдържат повечето захар, зеленчуковите и месните имат все нишесте, някои сол. Аз винаги чета етиката и това не ми харесва.

# 19
  • Мнения: 4 335
Синьт ми яде само на Хип,пробвала сьм доста марки,но нищо друго не иска.

# 20
  • София
  • Мнения: 137
На Semper има едно картофи с царевица. Пробвай го, може да му хареса.Иначе и аз не знам да има със сладък картоф.Аз давам на различни марки- да не свиква със съставките на една.

# 21
  • София
  • Мнения: 86
Хипп, Семпер, Гербер.Ще пробвам и на Сънвал.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 337
Купувам само на Хип и Сънвал Peace

# 23
  • Мнения: 31 322
Хип, Семпер.

# 24
  • Мнения: 112
Добро качество-нормална цена-БЕБЕВИТА,СЪНВАЛ.Но лично за мен/и съответно за децата ми/-СЕМПЕР и ГЕРБЕР.Най-разнообразни вкусове,без добавяне на консерванти,захар и сол.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 296
Ние хапвахме основно пюрета на HIPP и Sunval, а избирателно на Bebivita, Semper,  Gerber, Nestle Alete и Ганчев.

# 26
  • Мнения: 276
Семпер и в повечето случаи Гербер.Обожава им спагетите с пилешко месо.

# 27
  • София
  • Мнения: 56
Ние ядем основно на Сънвал, според мен имат най-голямо разнообразие на зеленчукови пюрета. Купувам и Хипп и други сме пробвали до сега не ми е показала предпочитание към някоя марка, но определено съотношение качество/цена Сънвал са на първо място. /купувам зеленчуковите по 1.85лв, а и са био/

# 28
  • Мнения: 2 805
Това, което ме притеснява при Семпер зеленчуковите, че всичите са с олио от рапица...нищо незнам за това олио и не смея да й ги давам, въпреки че има няколко такива пюрета вкъщи

# 29
  • Мнения: 253
Аз давам на Ганчев и на Овко съм пробвала.Но всички са еднакви,само дето са различна марка  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт