В коремчето на мама расте, усмихнато ЮНСКО дете! - 4

  • 20 194
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 861
Добро утро, момичета. Виждам, че сте обсъждали червеният конец. Аз още нямам, но мисля да си вържа един. Та да попитам какъв конец се вързва - от тези тънките за шиене или пък прежда. Искам да е някакъв, който не се мърля много, затова питам.

Мерси за посрещането. Лек ден на всички.

# 46
  • Мнения: 525
Добро утро девойки, желая на всички вас спокоен и хубав почивен ден.
  bouquet

# 47
  • Мнения: 11
Здравейте мацки Simple Smile Най-накрая изчетох и старата и новата тема и успявам да се запиша Simple Smile Натали, новата тема е чудесна Simple Smile Да споделя относно запека, който сте коментирали в старата тема - изпитана рецепта - по 2 кивита на обяд и вечеря  newsm10
Не пиша редовно, просто защото при мен промяна няма, но чета редовно Simple Smile Айде чао от мен и ви пожелавам чудесна неделя Simple Smile  newsm51

# 48
  • Мнения: 133
Здравейте ,момичета!!
Относно червения конец, Лулу- трябва да ти го върже,човек ,който много те обича и ти мисли доброто.На мен ми го върза майка ми.
Конецът ми е обикновен,от макара,за шиене и до сега не се е замърсил.
Днес ,да ви се оплача съм с една мигрена-ужасс Sick
Цялата ми лява половина на главата ме боли ужасно и нощо не мога да пия,ако някой от вас знае нещо народно като лек,моля-пишете....
Лек ден Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 4 126
Добро утро,
Десита, пробвай с компрес със суров картоф - измиваш, обелваш, режеш на кръгчета по 1 см, налагаш на болното място, покриваш с памучна  (или каквато имаш под ръка) кърпа и лежиш петнайсетина минути в пълен покой. Дано помогне, въпреки че е странно, че те боли само лявата половина, вероятно е да те е надухало и да имаш някоя схваната жила там, помоли да те разтрият в основата на врата.
Също ако можеш - премери си кръвното.
Дано минава.

# 50
  • Мнения: 4 126
А аз да се оплача, че просто не знам какво да правя с това повръщане. Както споделих, Вомитусхила не действа при мен, от вчера започнах Натриев цитрат сироп - по една лъжичка 3 пъти дневно - ефкетът е, че от днес имам разстройство. Като стана сутрин започвам с повръщане, после каквото успея да хапна - отива на същото място. Храня се изключително и само с по една препечена филийка на хранене - ако изобщо успея и това да задържа, защото има случаи, в които не мога. Направо се плаша вече, така е от десетина дни....

# 51
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен, страхотна атмосфера, поздравления!
Ние другата седмица сме на първи преглед и просто нямам търпение вече. Да му видя сърчицето на нашето бебче.
Мили мами, да ви попитам става ли ви лошо все още, защото до преди няколко дни просто място не можех да си намеря, а вчера и днес ми е толкова добре, че чак притеснително  Rolling Eyes. Хем си отдъхвам, хем ... незнам.

# 52
  • Мнения: 8
А аз да се оплача, че просто не знам какво да правя с това повръщане. Както споделих, Вомитусхила не действа при мен, от вчера започнах Натриев цитрат сироп - по една лъжичка 3 пъти дневно - ефкетът е, че от днес имам разстройство. Като стана сутрин започвам с повръщане, после каквото успея да хапна - отива на същото място. Храня се изключително и само с по една препечена филийка на хранене - ако изобщо успея и това да задържа, защото има случаи, в които не мога. Направо се плаша вече, така е от десетина дни....
Здравей, на мен хомеопат ми изписа "nux vomica 9 ch" по пет гранулки сутрин преди ставане от леглото и значително ми облекчаваше гаденето.

# 53
  • Мнения: 4 126
Здравей, на мен хомеопат ми изписа "nux vomica 9 ch" по пет гранулки сутрин преди ставане от леглото и значително ми облекчаваше гаденето.
това е боаронски препарат, нали?
Ще пробвам още днес, благодаря!

# 54
  • Мнения: 171
Здравейте момичета,
за червения конец, предната бременност не съм слагала, но смятам сега още днес да се окича с него.
Аз от два, три дни почти нямам гадене и болки в корема. Чувствам се чудесно, само съня хич ми го няма, ама това да е...

# 55
  • Мнения: 609
здравейте
темичката е оформена страхотно
хубава неделя

# 56
  • Мнения: 8
Здравей, на мен хомеопат ми изписа "nux vomica 9 ch" по пет гранулки сутрин преди ставане от леглото и значително ми облекчаваше гаденето.
това е боаронски препарат, нали?
Ще пробвам още днес, благодаря!
Да хомеопатичен на Боарон, дано да ти помогне  newsm10

# 57
  • Мнения: 270
Аз пък ще си сложа бинбян конец на пук на всички суеверия.  Сладурани такива - зло и зли помисли могат да ви споходят ако сте отворили достъп до тях, т.е ако и вие сте допускали отриацтелни мисли или не дай си Боже и  пожелания за други. Имаше една песен - Всичко се връща и червения конец не помага. Бъдете добри хора и Господ да е с вас другото е за бабите, а вие сте млади булки.   bouquet

Я, вижте сега на какво попаднах в една друга темичка. http://www.lovecalendar.ru/modules.php?name=LoveCalendarКалкулатор за овулацията, но според мен е най-точния на който съм попадала. Когато ви изчисли овулацията и ако помните кога сте сексили ще може да разберете и евентуалния пол на бебе. На мен ми показва точно както аз си изчислявах и ви споделих там за хромозомите, че май ще е мома. Дано всичко е наред.Много, много искам...

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Хе-хе! Аз не знам - не може да се разбере кога е станала точно работата, има шансове и за момче, и за момиче. Моят малкият току-що ми предрече, че сърцето ми му казало, че ще си има братче! Heart Eyes Heart Eyes
На мен ми се ще момиченце, но нещо ми подсказва, че пак ще е момче. Mr. Green
Ще се види накрая. Sunglasses

# 59
  • Мнения: 1 554
момичета не си изписвайте хомеопатия,тя е различна за всеки човек Peace

Общи условия

Активация на акаунт