В коремчето на мама расте, усмихнато ЮНСКО дете! - 4

  • 20 213
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 199
Ние трябва да сме нацелили баш овулацията. В този ден мъжът ми се върна от командировка и няколко дни не бяхме правили нищо.
Тортуна, от всички възможни методи за предсказване, аз съм привърженик единствено на този. Звучи ми най-логично обоснован - жените са по-издържливи, мъжете са по-бързи Laughing Моята дъщеричка е доказателство - за нея съм убедена, защото знам кога правихме секс и знам, че овулацията ми беше на следващия ден.

Ние отиваме за една седмица в Младост при свекърва ми. Тя ще гледа детето вкъщи, а аз ще ходя с такси на работа заради грипа.
Когато се роди дъщеря  ми се преместихме да живеем в Банкя, в къща с дворче, идеално за дете. Аз обаче ходя по много сложна система на работа - с кола до метрото, после метро и трамвай - просто няма къде да паркирам около работата ми, кошмар е, а с такси от Банкя ще ми излезе соленко. Та затова сега измислихме този вариант, но стиснете по един палец да издържа психически Mr. Green

# 61
  • Мнения: 82
Предната тема ми я заключиха под носа Close затова ще поясна повече тук:

Първа бременност ми е Hug
Термина ми е определен за 30 юни

# 62
  • София
  • Мнения: 1 276
Здравейте момичета и аз съм със ужасно главобилие , но отдясно . От нищо не минава(кафе , разтривки) и незнам от какво е.
mamita_desita с тебе правим една цяла здрва глава  Simple Smile
мартеа  и аз ще пробвам с картофа. А на теб успех със свеки, пожелавам ти търпение и спокойствие.

Според руския калкулатор аз съм бременна с момиче.

Морска за хомеопатията съм съгласна с теб.
 

# 63
  • Мнения: 41
Ех колко бързо пишете  Hug Аз докато изчета старата тема и се наканя да се запиша, вие я изписахте  Grinning
Здравейте и от още една бъдеща юнска мама - от Пловдив съм и съм на 27 години, термин - 23.06.2010. Втора бременност, имам син на 2 г. и 7 м. Непланирано, но желано бебе е  Laughing Засега както и при първата бременност освен напрегнатите гърди, други признаци за "бременност" нямам. По миналата седмица бях на лекар и видяхме пулсиращо ембрионче, миналата седмица трябваше да отида да се запиша за ЖК и да ми пуснат изследвания, но заради грипната епидемия се отложи. Да видим дали тази седмица ще успея да отида. Пожелавам като моята първа бременност на всички мами и дано вече да няма напускащи редиците и всички да се чувствате страхотно.
За килограмите - засега съм +1, но не се заглеждам много много. При предишната бременност качих 22 кг и то само за първите 7 месеца, последните 2 месеца не съм качила и грам. Влязох си отново в старите дрехи след около 1.5 години, първите 10 месеца кърмих и като спрях да кърмя без да съм спазвала никакви диети, се върнах на старите си килограми.
За мазането - не се мажа с нищо не мисля и да се мажа. При първата бременност бях питала лекаря ми с какво да се мажа а той ми отговори "С каквото и да се мажеш, ако майка ти се е нацепила при бременността и го имаш в гена и ти ще се нацепиш". Не съм напълно съгласна, че абсолютно всичко е до ген, но докато се чудя какво да взема и бях вече в родилното. За щастие нямам никакви стрии нито по корема, нито по гърдите, нито по бедрата (всъщност по бедрата имам малко, но те са от пубертета още)
Леко бременеене на всички и дано всички ни подминат разни настинки, грипове и други неразположения   bouquet

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 18:36 от emi_ka

# 64
  • Мнения: 4
Здравейте мамчета.И мен днес ме мъчи главоболие,но изпих половинка парацетамол.Нали е разрешен,но тц и тц  не иска да минава главицата.Момичета искам да ви попитам всички ли сте започнали да се мажете с кремове против стрии?И случайно да сте чували за някакви отзиви за крема на Мустела?

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 488
Привет момичета

Добре дошли на новите мами   bouquet  Hug

Благодаря на всички мами които споделиха за прегледите си  Hug .Определено ме вика честичко моя ще видим как ще се разбера с него  Thinking 

Аз конец не съм си слагала миналата бременност и тази мисля да не слагам.С мазането съм на същия принцип.Според мен незнам ген ли е , но със сигурност си е до кожа.Имам много приятелки които се мажеха и са понацепени сравнено с мен.Въпрос на избор си е  Peace

По калкулатора на Тортуна/а и не само по него/ чакаме мома.Аз предпочитам да си е момиче ама тати мноооого иска момче

# 66
  • София
  • Мнения: 1 276
Аз пък открих един друг калкулатор , които ми показа че в мен расте мъж  Grinning http://www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl

# 67
  • Мнения: 40
На мен и по двата калкулатора ми излиза, че нося момченце stork-boy smile3540
Ще  видим тая работа...

# 68
  • Мнения: 270
Tanija hahaha kалендара, който си открила е от така наречените предсказвателни календари. Понеже възрастта на мами и татковци нямат значение за пола, а оцелелите мъжки или женски хромозоми. Женските могат да оцелят повече т.е когато бебето е правено преди ову, а мъжките по-малко т.е около ову и затова смятам за другия калкулатор за по верен понеже е практичен, а не шари в облаците, рожденни дни и т.н  Не че не може да познае, но е въпрос на късмет не на практични знания.  Naughty Peace
Но какъвто и да е подаръка все ще ни зарадва нали?

# 69
  • Мнения: 29
patence s писах за този крем, че ми е препоръчан от вече раждали жени и аз си го купих и започнах.
 Ей, момичета, от всички калкулатори излиза - момче  Crazy Ще видим тая работа!  Joy

# 70
  • Мнения: 4 199
И по калкулатора на Таня ми дава момче, а и позна за дъщеря ми.
Имаше и едно гадаене според годините на мъжа и жената към момента на зачатие и факта, че "кръвта се сменя" при жената на 4, а при мъжа на 3 години и чиято кръв надделеела, неговият пол щял да има детото... или нещо от сорта. Той беше 99% верен към всички случаи, към които го приложихме... но не го помня съвсем ясно.

# 71
  • Мнения: 29
Ето го този калкулатор, за който говори мартеа
http://forumok.ru/who.html
 Hug

# 72
  • Мнения: 863
По калкулатора на Тортуна, момче излиза бебето. Още малко търпение и ще разберем.
В нас претенции и желания относно пола на бебето нямаме. Само здраве да има..

# 73
  • Мнения: 40
Ето го този калкулатор, за който говори мартеа
http://forumok.ru/who.html
 Hug
А пък по този, нося момиченце. Но излиза, че сестра ми си е "девочка", ама аз трябва да съм била "мальчик". newsm62

# 74
  • Мнения: 140
хе хе,и по двата калкулатора илиза 4е ще е моми4е,а и снощи също сънувах 4е е девойка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт