Жената Лъв - 11-та част

  • 17 408
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 274
  Ей на, хората са го казали: " ...не бързайте като муле пред майка си...", а пък аз  ooooh!! Венчееееееее, да го пуснеш следващия път на зарана с кафЙету, мър! Да'н са тресна пак у нЕкой спрял  Crazy!
  Много забравям на последък и са тамън съм се сетила: Чочеееее, гледах Йоан най-после. Ама той толкова хубаво пее, сладкиша мамин  Heart Eyes! Да го нагушкаш много  Hug!
  Стефче, а твоето бяло палтенце е убийствено  Peace! Много хубав модел и стои толкова елегантно, ама то тва последното зависи много и от манекена  Wink!
   Айде, лека, че умирам за сън.

# 31
  • Мнения: 71
Да се запиша, че сутринта докато вляза и ще сте ударили 5 страници  Laughing

Хммм....мусака мога да правя  (даже и с подръчни материали - за справка - предната тема  Joy) Thinking.. остава 69....  трудно ще стане с подръчни   Crazy  ша трябва да се иска помощ от приятел  Mr. Green
Божее, какви глупости пиша в 1 през нощта  Joy Joy Joy

Мацки...я стискайте малко палци тия дни  Praynig

Айде лека ви на всички, аз още не мога да заспя, че главата ме цепи  ooooh!

# 32
  • Мнения: 737
Добро утро поспаланки, адииии деее ставайте.

Деси , ще стискаме всякакви палци щом е за теб? Ще кажеш ли що да ги стискаме  Rolling Eyes? Или е тайна - майна? Wink

Закарах Калина на у-ще , изведох бау-бау, Мишо спи - днес няма да ходи на ДГ защото се сетих , че нямам мед. бележка  Crossing Arms към 9 ако още спи ще го събудя  Mr. Green Трябва до ходим със свекър ми да си избирам плоскости за "оня " гардероб и да дадем размерите да ни го изрежат. Simple Smile Охххх дано да ми се реализира мечтата. Да си имам гардероб в предверието. Тогава ще съм най-щастливият човек на света ( 5мин)  newsm68 . Като стане гардероба пък имам мерак да боядисам вратите у дома..........ама са доста , тъй че............щЪ помисля пак  newsm78
Оххх бе , аз кво съм се разприказвала по никое време, мн съм загубена.
 Laughing

# 33
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен...
Норче...понеделнишки ти е много натоварен деня пиле.... Laughing
Мен така ме мързиииии...що така не знам,ама нииищо не ми се захваща hahaha

# 34
  • Мнения: 737
Мастерче, добро утро.
Я виж снощи те споменавахме, прочети малко назад.
За лунната диета почвала от тази нощ , душо.

# 35
  • Мнения: 5 001
Прочетох аз....
Ама аз лично днес ще си я направя Mr. Green

Я виж тук....Тъкмо да попрочетеш...Сигурно ще ти е интересно...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=446398.0

# 36
  • Мнения: 668

Чакаме хороскопа.  Rolling Eyes

Забравих да изнеса въпроса си към оформящите темата. А по Коледа надявам се ще направите коледно оформление на темата, а?

Стефче, снощи си мислих за това ама беше много късно и ми се спеше.  Rolling Eyes Пък и май е рано още Thinking. То ние изписваме 50 стр. за десетина дена. Ако имаш идеи  за следващата тема, давай. Party

# 37
  • Мнения: 737
Мастерче, ми аз................абе ще видя кво ще стане , дали сега или утре.........

# 38
  • Мнения: 5 001
Мастерче, ми аз................абе ще видя кво ще стане , дали сега или утре.........

Когато ти е удобно  Hug
Важното е да е днес утре или вдругиден...Т.е. АКО НЕ Е НА САМАТА ФАЗА ДА Е ОКОЛО НЕЯ!!!


Хороскоп за деня - 16.11.2009

Днес много от вас ще успеят по благоприятен начин да разрешат усложнена ситуация в семейството си. Опитайте се да бъдете максимално дипломатични към хората, които не могат да се ориентират на кого да дадат своята лоялност – на вас или враговете ви.
 
 

# 39
  • Мнения: 699


Добро утро! Вие ме убихте 3 страници, еййййййййййй, не сте спали, за да се запишете.

Уф, тия хороскопи хич не им вярвам, що така?  newsm78

Вижте аз какво открих:

Лъв
прогноза за 16/11/2009


Днес може да станете предмет на подигравки, въпреки че това не означава, че правите нещата неправилно. Бог е с вас, пък околните нека си се шегуват колкото си искат, то си е за тяхна сметка.

Това са хороскопи от различни сайтове, а на втория сайт имаше даже и гей хороскоп. Joy

Денят е благоприятен за нови планове. Пред вас се откриват добри перспективи. Не се отказвайте да участвате с приятели в колективни прекарвания. Възможно е поради това плановете ви да се променят, но вие имате възможност да свършите и това, което сте си запланували. Покровителство на нови познати ви помага да завоювате нови позиции. Възможно е да смените работата си.


Реа, мисля, че ти е време да тръгваш на работа, струва ми се, че се чудиш какво да правиш само. Whistling

Джес, ако е това за което си мисля, съм убедена, че ще се осъществи. Стискам палци.


Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 09:43 от hayasy

# 40
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!
Вий, за теб Hug!
Благодаря за кафето, за закуската, за хороскопа, за всичко  bouquet!
Мастерче, написа ли писмо на Дядо Коледа Wink?

# 41
  • Мнения: 5 001
Мастерче, написа ли писмо на Дядо Коледа Wink?
Още много рано ....хи-хи-хи...
Ако напиша,ще пиша следното:
" Мили дядо Коледа!
Моето желание е да ми се сбъдне желанието от миналата година!"


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 42
  • Мнения: 9 776
Още много рано ....хи-хи-хи...
Ако напиша,ще пиша следното:
" Мили дядо Коледа!
Моето желание е да ми се сбъдне желанието от миналата година!"...

Аз мислех, че искаш лаптоп Mr. Green....

Ало, скритата, слез от клона и кажи ко си прайкаш Mr. Green.

# 43
  • Мнения: 5 001
Аз мислех, че искаш лаптоп Mr. Green....

Аааа.аз лаптопа ще го купувам тази събота....Живот и здраве.... Crazy

# 44
  • Мнения: 3 957
[Ало, скритата, слез от клона и кажи ко си прайкаш Mr. Green.

Тук. Ами арбайтам. Още не е почнал денят и вече си мисля кога ще свършва. Взех, че се обух с едни толкова тесни дънки днес, че ми е дискомфортно сега, стягат ми и искам да се преоблека. Ама не може.

Общи условия

Активация на акаунт