Жената Лъв - 11-та част

  • 17 453
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 699
Имам ужасно много работа, само минавам да ви поздравя и после ще намина пак.

ПОЗДРАВ

# 691
  • Мнения: 2 274
  Хай, другарки!
  Гледам пак за манджи сте си говорили и за готвене с кисело мляко. Аз правя един агнешки кебап с кисело мляко и става жесток. Дори бях пуснала рецептата у Готварския преди време Simple Smile.

 Аз съм в Библиотеката всеки ден и като се прибера съм толкова уморена, че не ми се сяда на компа. Сега кеся тука в Библиотеката на компютрите докато чакам да ми донесат книгите и засядам пак да чета. Стискайте палци да издържа на напрежението и умората, че вече се чувствам доста изтощена.
  Днес си подадох молбата за държавния и се оказа, че вече не мога да си променя фамилията в документите и в дипломата ще съм с моминското си име. Малко е тъпо, ама кво да се прави.
 По-късно пак ще ви пиша като почивам.

# 692
  • София
  • Мнения: 6 210
Ще стискаме, Рени  Peace! Пък за фамилията - голяма работа, хич не се ядосвай, може пък това да ти е на късмет   bouquet.

# 693
  • Мнения: 577
 
  Днес си подадох молбата за държавния и се оказа, че вече не мога да си променя фамилията в документите и в дипломата ще съм с моминското си име. Малко е тъпо, ама кво да се прави.
 По-късно пак ще ви пиша като почивам.
 
Ще стискам и още как  Peace

Рени,това означава ли/ примерно/,че адвокат Петрова и г-жа Маркова са едно и също лице?  

# 694
  • Мнения: 71
МяяяяяяяяяяяяяяяяУУУУУУУУу  Twisted Evil


# 695
  • Мнения: 5 001
wee.jess Много париш бря  hahaha Laughing

# 696
  • Мнения: 4 008
Iadosana e maj

# 697
  • Мнения: 9 776
Мале, как ми се спи Tired. Пък Ник спа, докато се разхождахме преди обяд с колата и сега - нъцки Whistling. Иначе хемоглобина май е добре. Мъжа ми отиде да вземе резултатите и ми каза по телефона, че е 121. Остана да е гледал където трябва Crazy.

# 698
  • Мнения: 5 001
Поли браво!(за хемоглобина)....

Джес що си ядосана?  Grinning  Я казвай бързо.....

# 699
# 700
  • Мнения: 9 776
Стефи, ти да не си полегнала, щото аз не мога, а Wink?
Умирам за сън, ама с туй дети тука ни моа Tired...
Мастерче, ще изчакам да видя бележката с очите си Crazy.

# 701
  • Мнения: 4 008
Neee, na rabota sym i wi naglevdam.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Видяхте ли това:

От dir.bg:

Свинският грип – грандиозна корупционна афера?
26 ноември 2009 / СЕГА
Пандемията от свински грип може да се окаже една от най-грандиозните корупционни схеми, съобщи руският в. “Новие известия“.

http://dnes.dir.bg/2009/11/26/news5439927.html
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 703
  • Мнения: 577
Бенджи,прочетох.......нищо ново под слънцето  Wink.
Днес отварят Джъмбо.Изяде ми ушите малкия.......ама и баща му е за бой.Отвори страницата на гръцкия Джъмбо  и нагледно му обясни за какво иде реч.Таааааааа  натам отиваме сега.  Confused
Къде ми отиде коледното настроение-нямам представа?  Mr. GreenПомооооооощ!

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Кво коледно настроение, Жу?!

Та навън е 20 гр. сигур...поскоро е за потник, отколкото за кожух... Mr. Green
Сещам се за оная реклама на МОЛА: с мацката по бански..."тази година сняг няма да има..."  Laughing

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 16:47 от Бенджи2710

Общи условия

Активация на акаунт