Жената Лъв - 11-та част

  • 17 451
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 776
Ехо, как сте? Hug

# 706
  • Мнения: 156
Здравейте!
Ето ме, появих се Crazy А днес бях почивка... Утре съм на работа и готвих днес сто манджи, пране ала бала и егати ooooh! Толкова се уморих, а едва започва гърбуча Mr. Green Ша свикна, изгубила съм тренинг. Работата си е същата, простотията по-голяма Laughing, както каза Рея, все едно не съм била отпуска...
Обичам ви! Ще пиша, когато смогна! Мисля ви всеки ден, ей Party  Hug

# 707
  • Мнения: 737
Добър вечер лъвици   Laughing
Как сте? Гледам лафили сте си днес почи 4 -5 страници, браво.
Не четах много да си призная  Embarassed
Теди радвам се че не е имало стрес при теб още от първите дни на раб. И при мен нямаше.
Вчера едната шефка като ме видя така ме разцелува и разпрегръща , че аз ей така  Embarassed Rolling Eyes Shocked
Нали ви казах ,че съм отказала категорично за банкета , който е някакъв понеделник в следващият месец. Тези хора не са в час банкет в понеделник. Днес ми се обаждат от директорската стая да ме питат защо няма да ходя  #Crazy и , че искам -неискам щели да ме запишат  newsm78 , но аз натъртих ,че насила хубост нестава.  Joy Сега съм 100% сигурна , че няма да ида  Crossing Arms мразя да ме притискат за каквото и да е  Crossing Arms Вече го правя напук  Mr. Green
А вие кво правите? Децата? Мъжете?  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 4 008
Тедико, хубаво е наистина, че нямаш стрес от първия работен ден след завръщането ти на работа. Както и Реа нямаше. Ти колко време беше в майчинство?

Ей, ще ни липсваш, да знаеш. Така си бях свикнала да си в темата. Sad

Реа, на теб защо не ти се ходи на фирменото парти? Заради колежки ли нещо или просто така? Фирмата плаща ли всичко?

Иначе те разбирам. Миналата година и аз исках да не ходя, но то като те притиснат отвсякъде... Та подаръци си разменяхме по избрано наслуки (всъщност от една шапка теглихме име на човека на когото ще подарява всеки де). Което не е лошо, но като аз бях нова и за малко над половин година не бях успяла да ги опозная дотолкова, е да мога да преценя какво да купя. Не щеш ли на мен ми се падна от шапката едното IT. Та хубаво, че брат ми ми избра една фжаджа за копютърджии, даже ми я купи от София и ми я прати, че аз немаше се сетя где да я намеря. Такива работи. Абе хубаво, хубаво, но пак си е ангажимент. После се оказа, че фирменото парти е във Велинград. Там с преспиване. Аз пътувах отделно от фирмата, защото брат ми минаха да ме вземат от Пловдив предния ден, за да отидем по наши работи във Велинград. Ония като зейнаха що съм се цепела от общото. Хотелът беше хубав. На всеки самостоятелна стая. Спах там. Ако ли бях рекнала, че ще си спя дома щяха ептен да ме оплюят.  Joy

Бенджи, аз отдавна смятам, че има раздувка в цялата тая работа със свинския грип. Явно от него се умира толкова, колкото и от всеки друг нелекуван грип, но има нещо гнило намесено тук.

Жу, като застудее ще ти дойде настроението. За КОледата имам  предвид.

Къде е Теса? Чочо? Гери? Новата лъвица дето се появи?
Какво става със Синеоч и търсенето на работа?


Полинко, за малко да те изтърва.  Hug

# 709
  • Мнения: 9 776
Уф, да седна cry. Изплезих език и аз като тебе, Теди Confused. И кво съм свършила? Нищо. Една спалня очистих, два броя мъже подстригах, един окъпах, два броя деца нахраних, една кухня поочистих отгоре-отгоре и ей ма на - каталясах. Не знам ако ходя и на работа Rolling Eyes.
Да ви пусна снимка и на мИсото и да почивам вече:

http://storage4.album.bg/25e/picture_1511_d5adf_19520084.jpg

Мъжа хапна с кеф, щерката предпочете друго, пък аз съм в един период, дето каквото и да хапна, все не ми е вкусно. Ама не че нямам апетит, но нищо не ми с услажда Rolling Eyes.

# 710
  • София
  • Мнения: 6 210
Ето ме и мен! Правих бърканата пица. И аз съм забелязала, че като готвя, после понякога ми е гадно да си ям манджата. Много съм особена по отношение на миризмите... често ми става тежко само от мириса на готвено, камо ли да го ям  Crazy.
Ее, Поли, страхотна е снимката на яденето, чак ме досрамя да покажа мойта пица  Joy.

# 711
  • Мнения: 9 776
... И аз съм забелязала, че като готвя, после понякога ми е гадно да си ям манджата. Много съм особена по отношение на миризмите... често ми става тежко само от мириса на готвено, камо ли да го ям ...

Ей, и аз съм така Thinking.
Давай бърканата пица Mr. Green. Като нищо ще звема да я направя тез дни. Към неделя примерно. За събота имаме планове, да видим дали ще се осъществят.
Венче, наистина ли ти харесва снимката? Аз рядко си харесвам снимки, и днешната не е от тях Crazy.

# 712
  • Мнения: 737
Стеф , просто не ми се ходи , а като ме претискват още по не ми се ходи.
Пол манджата изглежда мн апетитна   chef
Вени дай да видим пицата, та това са 2 различни ястия, стига се срамува деееееее

# 713
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол, да, харесва ми  Peace! Получил се е този специфичен ефект, дето задния план е леееко размазан, за сметка на предния, който се вижда ясно. Оф, как го обясних  Mr. Green, абе харесва ми, пък аз така не мога  Crossing Arms.
Ето я пицата цък тук. Срам ме е, щото е кривичка и хартията за печене стърчи грозно  Crazy, ама нямах нерви да я аранжирам...

# 714
  • Мнения: 9 776
Венче, ам да идвам Laughing. И без това в къщи нищо не ми се яде Confused. Купила съм си едни шарени семки и бадеми, и само чакам дребното да заспи и да нападам Mr. Green.

# 715
  • Мнения: 4 008
Полинко, сега като видях твоята гозба и  се сетих... днес си нямах работа ами какво се присетих за Бени. И като загледах нейните албумчета в snimka.bg и  ooooh! като взех, че веднага попаднах на нейните банички и ония вкусотии дето за рождения ден беше правила на детето... И аз на работа и.. разполагах само с едно кисело мляко. Направо едва изпедепцах да свърши денят.

Вени, ама и твоята пица вече ме довърши. Ама какво значи бъркана? Или както там я нарече?

Реа, ами като не ти се ходи, не се насилвай наистина. Наистина когато отиваш без настройка обикновено и нищо не се получава.

Пък на нас ни докараха масата. Но сега на моя баща му се е заел да я сглобява, защото са ни я пратили несглобена. И хората пробили едни малки дупчици, за да може като влезне веднъж винтчето в тях да държи здраво. И като са стегнато дупките на ръка трудно се завива. А нашият човек се е заел да го прави на ръка (електрическа отвертка нямал в момента). Завива винтовете накриво. После като вземел електрическата отвертка щял да ги извади и завие наново. Хубаво, бе умнико, ама те тия дупки се разширяват от това хъ ти го, на то го. И на всичкото отгоре сега виждам колко грозно ще стоят столовете към тая маса до кухненския ъгъл. Най-малкото са на различна височина. . Ъгъл та ъгъл. Барабар с масата и барабар с амнайсет саксии мушкато в трапезарията. Е лошо е, че го казвам, но вкусът си й е останал най-изостанал селски.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 210
Заповядай, Пол  Hug! Нужно ли е да споменавам, че и аз съм се заредила със семки  hahaha! Леле, колко сме еднаквииии  Heart Eyes!

Стефи, така се нарича, защото не се замесва специално тесто, а просто се бърка. Много лесно е наистина, а и много сполучлива стана. Точно за пишман-булки като мен. Или за бърза вечеря, когато нямаш време. Естествено, рецептата е от нашия форум  Wink.

# 717
  • Мнения: 4 008
Вениии, давай рецептата щом се не прави специално тесто. Дай на лични рецептичката когато имаш време.   chef  chef  chef

По бадемите Полин с мене пък си прилича. Мра за тия ядки.

# 718
  • София
  • Мнения: 6 210
Стефи, направо ще ти пусна линк към темата, ето тук! В първия пост е точната рецепта, може да се прави със суха мая, а по-надолу момичетата са споделили опит за плънката и печенето. На мен ми беше полезно да прочета повечко, за да натрупам опит на теория  Mr. Green.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
И аз ще я погледна тая рецепта... Wink

Аз пицата я правя като взема готово тесто  Embarassed, слагам отгоре каквото имам в хладилника и хайде във фурната. Става.
Изглежда по същия начин като твойта отгоре, Вени....

Общи условия

Активация на акаунт