Жената Лъв - 11-та част

  • 17 445
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 776
Мдааа, и аз я правих веднъж тая пица, че и снимах даже bowuu. Ех, Венчеее, как ме присети сегаааа. Ама твоята си изглежда баш супер, щото има много кисели краставици, пък те я отварят много. За семките - ми мълчи си. То се знае Laughing Hug.
Стефче, подсети ме за кое Бени думаш, че не вдявам хич newsm78. За Албенка, Ренка, или някое друго Бени? Уф, старост, нерадост ooooh!...
Норче, ти кво пасуваш там Laughing? Казвай кво сготви бързо Crazy.
Аз пък нещо пак се зарових в Ларедута Whistling...

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Ааа, не е за мене.  Laughing
И аз съм пускала тука линкове към снимки, ама нямам снимани манджи.... Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 6 210
Бенджи, колкото пъти се наканя да купя готово тесто, толкова пъти все няма в магазина... А и много честичко поръчваме по телефона от една близка пицария, че детето много им обича детската пица. Но трябва да призная, че тази пица с бъркането, нарязването на продуктите и печенето, отнема по-малко време, отколкото доставката по домовете  Laughing. А и утре ще мога да му сложа едно парченце за училище, че не ходи на стол. Днес пак не си беше изял храната, която му бях приготвила... много е злоядо това дете! Сутринта е хапнал купичка топло мляко с някакъв модел Нескуик и чак преди час пицата...  ooooh!.

Аааа, Стефи има предвид Рени, и аз помня нейните страхотни неща   chef!

# 723
  • Мнения: 250
Стефи,тук съм  Peace
Просто днес реших да готвя-КОРДОН БЛЬО и картофено пюре на ПИКАНТИНА  Joy. Бързо,лесно,вкусно  Wink Joy
Докато се правех на готвачка,трябваше някакси да ангажирам вниманието на Йоан /Дани спи/ и му пуснах филмче на компа.
Реа,добре си решила д не ходиш  Peace-аз най-мразя насила да ме карат да направя нещо,което не искам  Crossing Arms

# 724
  • Мнения: 4 003
Стефче, подсети ме за кое Бени думаш, че не вдявам хич newsm78. За Албенка, Ренка, или някое друго Бени? Уф, старост, нерадост ooooh!...

Полинко, Benighted. Аз всъщност обикновено я наричам Бени-Рени. Защото никът й нали някак предполага, че е Бени, а после нали си каза, че е Рени, а аз  за най-сигурно й казвам Бени-Рени. Embarassed Ама тоя път какво така наистина я наркох Бени и аз не знам.

# 725
  • Мнения: 737
Аз пицата я правя с готово тесто, но мн е вкусно от една близка сладкарница и квото има слагам. Обичам домашната ми пица да е "богата"  Mr. Green с мн неща вътре.
Пол  тази седмица почти нищо не съм готвила. Няли гладувах няколко дни............Пържих кюфтета с малки тайни и пилешки бедра с малки тайни. Вчера направих пилешки пържоли на скара със салатка. Общо взето не ми остава мн време, но тази вечер ще извадя едно телешко и ще го мариновам утре като се върна от раб и за събота ще спретна гювеч с него.
Рени да знаеш ,че още са ми пред очите ония пържоли с лука..........мммммм ( нали твои бяха?) На работа по цял ден "готвим" все за ядене говорим..................ама и ние жените сме едни.........мани мани................
Утре вечер сме с децата при една прителка и ще сме на китайско - ще поръчаме, няма да готивим  Mr. Green


Да ви кажа нещо съм уморена........... ooooh!

# 726
  • Мнения: 737
Кой ще пусна нова тема?  newsm78

# 727
  • София
  • Мнения: 6 210
Малиии, и тая опаткахме на бърза ръка! Пу, да не ни е уроки, ама добре ни върви лафчето  Hug.

# 728
  • Мнения: 737
Коледено ли ще е настроението  в новата?

# 729
  • Мнения: 4 003
Коледно, Коледно, да, да! santa2 Close-mas: Nature Snowman

Чочи да пуснеш снимки от Русчука някой ден като си по-свободна.

# 730
  • София
  • Мнения: 6 210
Коледено ли ще е настроението  в новата?

 bowuu

Eто идеи  Mr. Green




# 731
  • Мнения: 737
ЕЕЕЕЕЕ кой ще я пуска новата тема , та да си легна поскоина? Laughing

Вени супер.............

# 732
  • Мнения: 4 003
И това е много хубаво.

# 733
  • Мнения: 4 003
А ето. Коренелия. Одеве ми изскочи от акъла как се казваше новата лъвица в прайда.

# 734
  • Мнения: 737
Поздрав от мен с нещо старо , но класика.............

http://www.youtube.com/watch?v=1G_5IGWXkhc

Общи условия

Активация на акаунт