Целуват ли

  • 6 353
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 321
Да целуваме си ги разбира се ... е синчето вече спря   Laughing
но малката хваща главата с две ръце и центрира точно по устните  kiss
аз и позволявам но гледам че таткото се опитва да го избегне ако е възможно де  Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 7 097
но малката хваща главата с две ръце и центрира точно по устните  kiss

И дъщеря ми прави така.
Мен бузките й ме привличат за щипане и целуване  Grinning

# 47
  • Мнения: 625
Не. Той смята, че това не е редно, така си го чувства.Целува ги по бузките, челото...

# 48
  • Мнения: 1 740
Не,не го целува и аз не го правя.

# 49
  • Мнения: 182
Нашия татко не ги целува по устата ,но виж аз ги целувам и двамата  Blush

# 50
  • Мнения: 1 364
И ние така,от хигиенна гледна точка.


И аз така мисля

# 51
  • Мнения: X
Да, целува я. Въобще не виждам проблем в това.
И аз я целувам. Дори не съм се сетила за хигиената. newsm78

Ние, като се замисля доста се целуваме, хаха.

Хаха и ние.
Направо я размазвам от целувки. Татко й също. По устата никога целенасочено не я целуваме. Само ако сама се хвърли да ни целува и тя го прави де. Не виждам нищо толкова нередно, дори и за момченцата. Деца са и имат нужда от любов. Ако не сега, кога. Не спирам детето да целува и гушка когото поиска, дори и бабите си целува понякога по устата. Само за слабо познати или непознати хора бих се възпротивила, но пък и тя не им се хвърля на такива.

# 52
  • Мнения: 3 804

И при нас е така. Peace

# 53
  • Мнения: 9 472
Нито аз,нито той я целуваме по устните.

# 54
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Не целуваме децата по устните. Виж, по бузки, чело, носле, главичката и двамата ги разсипваме от целувки.  Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 3 123
да и двамата ежедневно по много пъти.

# 56
  • Мнения: 1 488
Днес във влака видях един татко и щерка, колкото твоята може би да се целуват по устните. Беше продължително и ми стана неприятно.
Аз целувам дъщеря ми по устните и тя мен също. Баща и я целува по бузките, а тя него по устните, набързо., ако въобще се сети.
Децата се целят в устата, защото с нея се дава целувката,предполагам.

# 57
  • София
  • Мнения: 10 466
Днес във влака видях един татко и щерка, колкото твоята може би да се целуват по устните. Беше продължително и ми стана неприятно.
Добре, че не си видяла моята щерка как придружава продължителното целуване с мучене "Ммммммммммммм!". Според нея целувката трябва да е звучна и мокра, затова често ближе или хапе.

# 58
  • Мнения: 3 929
Днес във влака видях един татко и щерка, колкото твоята може би да се целуват по устните. Беше продължително и ми стана неприятно.
Аз целувам дъщеря ми по устните и тя мен също. Баща и я целува по бузките, а тя него по устните, набързо., ако въобще се сети.
Децата се целят в устата, защото с нея се дава целувката,предполагам.

Това ми напомни също така, че с майка ми и баща ми, лека му пръст, се целувахме по устата, еднократно и бързо, когато се срещаме след дълга раздяла. така съм възприела да се целувам с най-близките си хора. А останалите изобщо избягвам да целувам. Не обичам да целувам по принцип и не обичам да ме целуват.

# 59
  • Мнения: 1 677
Нито аз, нито мъжа ми, нито някой друг целува децата по устата.

Общи условия

Активация на акаунт