Обувки Брайт - магазини

  • 14 136
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
ох, чета ви и се чудя, да си поръчам ли или не .... а много ми харесаха едни ботички Rolling Eyes
тези, които сте поръчвали, как така не знаете дали са български, в какви кутии ви ги носят?
но ми е много странно защо в сайта не е посочен производител или търговска марка, на нито един модел няма упоменато ....

# 16
  • Мнения: 6 323
Аз съм поръчвала доста пъти от Брайт и съм много доволна и от обслужването, и от обувките.
Нямам случай, в който да не съм нацелила номера (поръчвала съм и за мен, и за дъщеря ми), както и няма случай, в който да съм разочарована от това, което съм поръчала.
От всички поръчани обувки едни единствени не приличаха на нищо след 2-3 месеца, но вината не е в обувките - аз не можах да убедя 11 годишната щерка, че сандалите отиват на роклите и не са за катерене по дърветата или игра на футбол с момчетата  ooooh!

Срам не срам, не съм поглеждала каква марка са. За мен важното е, че ми харесват и че са здрави.
Сега погледнах зимните ми боти - едните са български, на Mercury P&P, на другите няма етикет от вътрешната страна - на подметката пише само iloz.  Rolling Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 777
Аз си поръчах ето тези от он-лайн магазина http://www.shoes-bg.com/search_result_shoes/11453.html
 На "Балис"- Пловдив са, страхотна кожа, много съм доволна.

# 18
  • Мнения: 42
Имат магазини във Варна и Търново. Качеството им е доста добро, аз съм много доволна.


Магазина , който беше в МОЛ-а в Търново на БРАЙТ вече е затворен,
незнам да имат друг магазин там.

# 19
  • Мнения: 1 338
ох, чета ви и се чудя, да си поръчам ли или не .... а много ми харесаха едни ботички Rolling Eyes
тези, които сте поръчвали, как така не знаете дали са български, в какви кутии ви ги носят?
но ми е много странно защо в сайта не е посочен производител или търговска марка, на нито един модел няма упоменато ....

всичките са български, според мен

# 20
  • Мнения: 830
Магазина , който беше в МОЛ-а в Търново на БРАЙТ вече е затворен,
незнам да имат друг магазин там.
Не споря, последната ми информация беше от лятото, на една колежка и донесеха чифт сандали от магазина в Търново.

# 21
  • Мнения: 118
накрая се реших, поръчах си ето тези: http://www.shoes-bg.com/search_result_shoes/12115.html
утре като ми го донесат, ще стане ясно читави ли са или не  Wink

# 22
  • Мнения: 42
накрая се реших, поръчах си ето тези: http://www.shoes-bg.com/search_result_shoes/12115.html
утре като ми го донесат, ще стане ясно читави ли са или не  Wink


Страхотни са тези ,
не се съмнявай за качеството,
точно тези не съм ги виждала на живо,
но винаги съм се възхищавала на техните модели.

# 23
  • Мнения: 453
Едни ботуши от тях вече 2ра зима ги нося и съм доволна.
Имам още няколко чифта от тях и общо взето съм доволна!
Ако харесам пак нещо, бих поръчала  Peace

# 24
  • Мнения: 1 338
И моите са втора зима, като и тази, и миналата все с тях ходя, не ги сменям, е не са мръднали! Така че да говорим лично за нас и да не категоризираме на цяло.

# 25
  • York
  • Мнения: 826
От години си купувам обувки само от Брайт и съм много доволна.
Винаги между качествената стока може да се промъкне нещо некачествено. Миналата година кецове Пума ми се разпаднаха на краката на третото обуване. Нали за това е гаранцията  Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 443
Здравейте!Къде точно се намират магазините във Варна, в сайта откривам само телефони.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 777
На бул." Княз Борис", с/у църквата "Св. Никола" е единия м-н, пак на същата улица, но по-надолу, след Теранова в белите алуминиеви павилиони има друг и в хотел "Черно море" е третия магазин.

# 28
  • Мнения: 262
аз съм си поръчвала няколко пъти от електронния магазин и съм много доволна
и номерата си отговарят.
в магазините им из Варна съм влизала за да разгледам, но предпочитам да
си поръчам по интернет когато пуснат намаления  Laughing

# 29
  • Мнения: 305
За отчет - поръчах, доставиха, доволна съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт