ФЕВРУАРИ то се знае, в нашите къщи на бебе ще ухае !!! (29)

  • 16 889
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 011
 hahaha Майтап, майтап, на гол г*з братче... Аз си знаех, че не трябва да излизам с този анцунг, щото направо ще му скъсам ципа от опъването, ама айде.  Laughing А м/у другото с този същия анцунг си влезнах да раждам Борис и нямам спомени да ми е бил толкова опънат.  Joy

# 736
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
hahaha Майтап, майтап, на гол г*з братче... Аз си знаех, че не трябва да излизам с този анцунг, щото направо ще му скъсам ципа от опъването, ама айде.  Laughing А м/у другото с този същия анцунг си влезнах да раждам Борис и нямам спомени да ми е бил толкова опънат.  Joy
Мале, има такова нещо, че сега сме малко по-телескопични. ooooh! Ти пък сега да не Дземеш (Халюша така се изразява) да си криеш гордостта, разбирай тумбата! Пък и нали чакаме поне 4 килограмов Максим, трябва си тумбак за тая работа. Wink

# 737
# 738
  • София
  • Мнения: 6 011
То вече и да искам да крия - никакъв шанс.  Laughing Ех, а доскоро ме мислеха просто за дебела...  Joy

# 739
  • Мнения: 3 718
Ника, преди малко си припомних каква тениска исках да си направя за тази бременност. Има надпис "Does this shurt make me look pregnant?"  Mr. Green А имаше и една "Does this baby make me look fat?"
Аз като гледам, май го докарвам на корем вече като преносваща. Съседката ми отгоре роди вчера, а преди два дни корема и беше малко по - деликатен от моя  Tired

Общи условия

Активация на акаунт