СЕПТЕМВРИЙСКИ БЕБЕТА-ТЕМА 4

  • 19 938
  • 707
  •   1
Отговори

Анкета

Бебето спи...

Опции:

# 15
  • Мнения: 631
Добро утро !

И моята мома току що се нахрани и гледам пак се удремва, а аз ще ударя едно кафе от Надина.


Находке, забравих да ти благодаря за темата..  bouquet

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 08:52 от shammi

# 16
  • Мнения: 17
 Пуу шестнайстаааа   rotfImbo rotfImao newsm44 До кой номер е примоцията  newsm78
Находке, душа мерси за темичката, личи си че ще е интересна още от заглавието  Mr. Green smile3525
 Отивам, че ме викат, до после  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
 

# 17
  • София
  • Мнения: 42
Добро утро Hug
Ние тази  нощ се наспахме.Снощи ядохме в 9.30, заспахме към 22.30 и се събудихме в 7.00 #CrazyМного съм доволна, ама като знам че сигурно няма да се повтори....Само ме изкушавате с тези кафенца и за първи път от 10 месеца се усмелих и си направих 3 в 1 newsm44
Днес нещо пак е мрачно временцето, но дано се оправи да се поразходим, че остават броени слънчеви дни.
Утре сме на консултация за мерене и вече нямам търпение да видя колко сме наддали.
Благодарности на Находката за темичката newsm51

# 18
  • Мнения: 76
Здравейте, мацки! На мен почти не ми оства време да пиша, но поне редовно ви чета!
И ние сме в клуба на неакащите.   smile3518 Моята бамбина не се изака 4 дни и се принудих да й взема от сока на Хип круша, разредих с 20 мл с 40 мл  вода и след 20 мин да не ви казвам какво стана- беше до шията. Памперса не можа да поеме всичко.  Crazy  Сега пак от 2 дни не ми е акала и да видим кога ще е щастливия момент. Нашия татко , както казва, че се радвам на наакан памперс повече отколкото на букет цветя!  newsm53
 А и нашия татко взе, че се разболя и сега всички сме в изолация- той в хола, ние с малката в спалнята. и като гледам днес времето ще е разкошно и май ще откраме доста време по улиците!
Хайде стига толкова от мен! Като имам пак време ще пиша! Хубав ден на всички и по-малко нерви със свекървите, че и аз ако почна да разказвам- лелеееее - ферман ще напиша!  smile3521 smile3521

# 19
  • Мнения: 277
Grinning Тая Находка ме убива с коментари Simple Smile
dreems, аз съм на последната снимка, ама Находката не ме е видяла. След малко ще кача още снимки с мен, специално за нея Wink Аз не се харесвам и затова не се и снимам, камоли да ви пускам тука мои снимки.
Elesta, много сте свежи! Аз по принцип имам такива наблюдения за варненки, вие сте просто едно потвърждение за това Wink
Ние пък вечер ядем все още по 2 пъти. А тая вечер беше абсолютно по час: 22:04, 02:04, 05:04 и ей сега в 08:04. Това, разбира се, са часовете, в които аз се събуждам, щото Еличка мрънка, не съм сигурна, че тя не мрънка няколко минутки преди да я чуя Simple Smile Въпреки че си мисля, че само да мръдне и бих чула, не съм като с каката - то си реве, ама мене ми се спи, и не ставах  Embarassed Тя беше и на АМ, та таткото действаше често-често.......
А ние пък сме в клуба "серем до скъсване"  Crazy
Айде до после!

# 20
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Добро утро мами  newsm51,
гледам повечето сте отпочинали,а Ицо ми видя сметката тази нощ .Първо не заспа до 22.30 ,след това се събуди в 1 и на всеки 3 часа от тогава.
anita29   разбра ли се кой е сложил памперса в пералнята ?
Nadina мерси за кафенцата , аз си позволявам по едно 3в1 на ден .
И на нас ни е 4-ти ден на неакане .Давам му срок до утре и почвам Лактулозата .
Снощи показах на моя мъж темата за муньовците  Joy , смя се до никое време .
MammaT страшно гадже си ,как така не се харесваш .Аз не бях сигурна ти и си  или дъщеря ти  Peace .

# 21
  • София
  • Мнения: 2 139
...то си реве, ама мене ми се спи, и не ставах  Embarassed...
И аз съм така... Сутрин като започне да скърца все се разсейвам с надеждата да заспи пак. Само дето много рядко се получава hahaha

# 22
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
dreems не можах да разбера.И двамата казват,че не са те.Остава Андреа да го е сложила сама. LaughingА по-лошото е,че половината дрехи се изпраха,а другата половина не.И сега не знам с какво да ги изчистя newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Мерси за кафенцето на Надина...айде днеска да се разнообразиш, пък и да разкажеш как е на скамейките Sunglasses
Находка мнооогооо добро офрмление си направила... а заглавието е супер...
Днес първо трябваше да сервирам на домочадието, че Кати скокна в 7,15 и не остава време да ви метна по едно кафе....
Находката...не мисля да давам каквото и да било АМ заради неакането...снощи пийнах 1 литър отвара от копър и анасон, масажчета и Био Гайата/незнам от кое конкретно или от всичките неща заедно/ но днеска сутринта имаше пълен памперс...верно, че беше с малко мрънкане/явно пак го боли пупата/ но поне се изака...ще видим как ще е по нататъка. По колко капки био гайа даваш..
Мацките, които дават сокчета или пюрета...само заради неакането ли го правите или просто си захранвате...защото ако е заради неакането има и др.алтернативи си мисля Peace
Честити месечинки на днешните бебоци!
Забравих да ви се похваля...днес ще си получа чувалчето от агнешка кожа..получих смс от куриерската фирма, че ще ми бъде доставено от еди кой си, за 93,82 лева..като дължа паричките и усмивка...много се изкефих на бързината и отношението както на добричкия завод Свобода, така и на куриерската фирма...почвам да се чувства отвреме на време като бял човек Grinning явно все пак  страната ни се развива.

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 09:32 от EmiR

# 24
  • където има любов
  • Мнения: 307
Добрутро!Да не ви изпускам,че пак с една ръка,кълва Wink

# 25
  • Мнения: 277
Дреемс, кво пиеш Wink Аз знам, че изглеждам доста под 34 години, но за гадже - не съм гадже. Мерси все пак Simple Smile
Айде малко нови снимки от снощи:
http://septemvri2009.snimka.bg/baby/elichka-na-mammat-cveta.444627

# 26
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен, момичета Simple Smile Да ви питам давате ли вече сокчета на бебоците? Ако не-кога може да се дават сокове и какви като за начало?
Вечер заспиваме към 22-23 ч и спим до към 4-5 ч  и после цял ден може да се каже, че не спи. Не зная нормално ли е...  Thinking   Ако задреме денем , е за  15-20 мин. и само се кокори.
Приятен ден от мен   Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 17 нови отговора.

ами първо ще ги прочета тез 17 нови отговора и после ще опитам да си събера мислите.  Crazy

# 28
  • Мнения: 14
Добро утро!
Надина,страхотно кафенце си сервирала! Hug
Находка,благодарско за темичката!Както винаги с много чувство за хумор!
Аз не съм писала от няколко дни,едва успях да прочета отгоре-отгоре!Мъж ми домъкна вирус в къщи и двамата бяхме болни SadДобре,че успяхме да опазим децата!(да чукам на дърво,че все още не е късно)
Като гледам доста бебовци не акат редовно.И Ива беше запечена вчера,и след зверско пъшкане и напъване цяла нощ,тази сутрин и направих клизма със сапун.Олекна му на детето,та чак и започна да ми гука от кеф.
МаmmaT,много е сладка бебка,и тя май ще е синеока!
Мойта мома,за голямо мое разочарование май няма да наследи очите на баща си.Ама да е жива и здрава!!!
[/b]Вили[/b],снимката е страхотна!Имаш много красиви дечица!
Ставам,че малката мрънка!

# 29
  • Мнения: 8
Добър ден! Hug
Находка, благодаря за темата, а на Надина - за кафето!
Мама Т наистина малката сладурана има страхотни очи.
На Валери очите бяха сини, сега взеха да позеленяват. Ние май ще минем през цветовата гама, докато стигнем до кафявото. Наистина май е мечта на повечето майки децата да имат сини очи. newsm17
Сега юнака стои и мрънка, не иска на ръце, не иска на шезлонга, клепачите му зачервени и зверски му се спи. Вика на играчките, които висят сякаш те са му виновни и не се сеща, че просто трябва да заспи ooooh!. Малчото на мама то Joy
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт