СЕПТЕМВРИЙСКИ БЕБЕТА-ТЕМА 4

  • 19 950
  • 707
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
 Hug
Връщам се да чета, ще пиша после

# 31
  • София
  • Мнения: 1 504
Получих си чувалчето... много е хубаво...днеска ще го пробваме Grinning

# 32
  • Мнения: 493
Емир, моля те снимай го и го пусни,защото се колебая дали да си взема. Благодаря предварително!

# 33
  • Мнения: 215
Добро утро момичета!
На неакащите бебета да се дава сок не мисля, че е удачно, освен ако мамите не са решили да ги захранват. Аз имам спомени от баткотоедно време, че нищо не му помагаше, хем съм го захранвала по стария начин него  - ни сокове, ни пюрета. И той не акаше с дни, помагах му с термометъра понякога, но знам че е много мъчително.
Засега беба не е пропускала ден без акане, прави ми впечатление, че е по един два пъти на денонощие вече, а преди правеше тази работа кажи-речи след всяко хранене.
Това чувалче много скъпо ми се вижда...ама иначе представям си колко ще топли.
Йоана вече от седмица спи по цяла нощ, това не трябваше да го казвам, защото като се похваля нещо тук и все става обратното, ама дано да се размине тоз път Simple Smile Обаче вечер заспива много късно, явно на това се дължи спокойната нощ, заспива след 23-24 часа.
От вчера сме само с нея, баткото го пуснах на градина, издивя с нас 2 седмици горкия.
Дано днес да е хубаво времето, да се порадват бебетата на разходки.

# 34
  • Мнения: 277
Гледате ли на Гала гостът бариста какво кафе прави Simple Smile

# 35
  • Мнения: 38
записче отивам да чета

# 36
  • Мнения: 68
Ддобри утро и от нас. Ние пък сме акащи, ама едно зеленооо ooooh! ooooh! ooooh!
и меришееееее ooooh! ooooh! ooooh!
Ама пък е редовно де и всеки ден ака в горе-долу едно и също време. Нещо и мен се опитва да ме тръшва нещо. Вчера превантривно взех от аптеката разни илачи, да не съм без нищо и все едно дръпнах дявола за опашката .
Сега вместо кафе ще пия Тайлол Хот #Cussing out

# 37
# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Анкетка Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 026
Вотнах се  Peace Предлагам-ако иска пие, обикновено не иска.2 опция.Допълвам се-чай не иска.
Вчера изядох 1 круша-лелее,какво осиране направи змея, до раменете  ooooh!
Пишата му е забелена, доволна съм много. Никакво напъване, само леко издърпване при баня и опа, снощи се показа главичката.
До кърмещите и Бу-регулира ли ви се вече кърмата, имате ли потичане все още от другата гърда при кърмене? От мен ручи здраво,а си спомням,че при Божидар не беше така, орегулира се още 1 месец.

# 40
  • Мнения: 215
Отговорих - първа опция.
Пробвах се да й давам чай на Хип, когато имаше много силни колики, ама не го искаше, сега цялата кутия така си стои.
Баткото пропи на 7 месеца. Така, че не се притеснявам.

Атракция и аз съм така - тека си здраво, особено сутрин, вечер - не.

# 41
  • Мнения: 141
Привет момичета Simple Smile

Малееее, що писане сте изписали Simple Smile Аз докато се обърна и вие нова тема сте пуснали, та даже и 3 страници сте напълнили  Laughing

Находката, благодаря за темичката Simple Smile

Надина, мерси за кафенцето Simple Smile Аз днес цели 2 пийнах и с твоето стават 3 Simple Smile

Роси мама
( мисля, че така беше ника, но ако бъркам, моля да ме извиниш), добре дошла при нас Simple Smile  И моята щерка е родена на култовата дата 9 Септември. Като тръгнем да празнуваме рожденните дни, хората ще си мислят, че сме големи партизани Simple Smile

Момичета, вчера дъщеря ми направо ме изуми.. Такъв режим изпраска, че излязохме чак към 15:40. Тъй като яде късно, очаквах следващото й хранене да е към 18:30. Да, ама към 17h нашата започна да църка и като се разплака, не можах да й затворря устата. Пъхам биба, тя реве, та се дере... И като подпалих петите- бегом до вкъщи. Явно съм била голяма смешка, защото хората ме гледаха доста шеговито как препускам Simple Smile Даже щях да отнеса една жена Simple Smile Като танк бях Simple Smile Та прибираме се вкъщи и след като я вдигнах от количката и нашата млъкна. Оставих я на спалнята, а тя започна да се усмихва и гука. Поиска да яде чак към 18:30 както и аз очаквах.. Наистина незнам какво й стана вчера на това дете и защо толкова плака, но по коментара на една приятелка разбрах, че явно й е омръзнало в количката и просто е искала внимание и разнообразие на обстановката...

По отношение на анкетата- давам й отвреме навреме вода. Невинаги иска да пие. Понякога й се събират по около 20-30 мл на ден, а понякога пие и по 50-60 наведнъж... Гледам да й давам между храненията, нооо невинаги пие...

# 42
# 43
  • Мнения: 655
ехо,ехо Hug

аз сега си пия кафенето спокойна и ухилена Mr. GreenСтефи се изака вече,мале да знаете как ми олекна Flutterи на него де Winkкат го гледах как се мъчи,бах се съсипала направо Sad ooooh!ама сега сеъм хепи newsm44

а бе аз да питам-тука що ми се струва че служители на телекомуникациите работят самоsmile3532други няма ли бре smile3534 smile3534

Емир,айде мацко снима покупката,стана ми интересно Praynig Hugи да почерпиш hahaha

Бу,хубавице,мерси за хубавата анкетка Hug Hugаз давам много вода Winkне ме критикувайте,ама баткото си пиеше по 1-2 шишета на ден,и бебока е така Peaceиначе и аз уискито го пия неразредено-черен етикет,нама да казвам на коя марка smile3521 smile3521 smile3532

Атракция,ами на мене не ми тече от другата гърда,и при Ицака не ми е текло Peaceи ние така процедираме с пишката

Дани,ами и нашия няколко дена акаша зелено ,едно гадно зелено Sickспоред мене от дохранването,няк9олк9о пъти му бях дала подред,че нямах кърма Peaceама сега си е нормално :peace:9ох,пък на всичките неща,че и да си болна ooooh!ма данеби да сте се сексили и да не те е завил Кокича,аааааааааааааа #Silly

та в тая връзка"какво прави жената след секс"..........."ами пречи" smile3532това са ми го казвали мъже,тъпанари,да им имам бъзиците #2gunfire

Мамо т,страхотно сладурски снимки  Hugама аз наистина не съм те познала,мислех че това е дъщеря ти на снимките smile3521представи си как изглеждаш smile3501страшно ми хареса ваничката ви за баня-Фишър Прайс ли е newsm78и защо не ми писа на ЛС за ония дет беше при Гала,изтървах го smile3515 love001

айде бегам да простирам пране,пък и после на работа да ходя,че ме викат да си подпиша годишната оценка,а бе лудницата  е пълна newsm62 smile3506

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
До кърмещите и Бу-регулира ли ви се вече кърмата, имате ли потичане все още от другата гърда при кърмене? От мен ручи здраво,а си спомням,че при Божидар не беше така, орегулира се още 1 месец.
Ти си с опит, знаеш, че е различно даже от бебе до бебе при една майка Simple Smile
При някои майки не се регулира спонтанното потичане дълго време; при други става в началото още.
Лично при мен не е 100% регулирано, тече чат-пат, но сравнително малко. Ползвам трика с леко притискане на зърното нагоре и навътре, за да спре. Подплънки спрях да нося, почти не ми трябват вече.

Общи условия

Активация на акаунт