Пъзели 11

  • 35 911
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 87
Всеки ще носи по някакъв пъзел артикул Mr. Green

# 661
  • Мнения: 15
И аз за това си помислих. Mr. Green

# 662
  • София
  • Мнения: 3 789
За срещата предлагам Мис Каприз зад хотел Плиска - има доста автобуси, които ходят там;през деня е тихо; не е силна музиката;имат големи маси; има и за хапване и за десерт - кой кавото иска  Grinning

за центъра също съм съгласна, но нямам предложение за място  Embarassed

 Mr. Green  Гениално хрумване е това с пъзел-артикулите! Мен лично Плиска ме устройва идеално, както и НДК и Халите, където кажете

# 663
  • София
  • Мнения: 659
Всеки ще носи по някакъв пъзел артикул Mr. Green
Eдинственото, което ми хрумна като го прочетох е да си сложа вместо обици луната от пъзела с планетите  hahaha

# 664
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз предлагам да сме някъде по към центъра. Плиска е ужасно далеч...

# 665
  • Мнения: 15
Може всеки с по един пъзел под мишница.  Whistling

# 666
  • София
  • Мнения: 3 789
Всеки ще носи по някакъв пъзел артикул Mr. Green
Eдинственото, което ми хрумна като го прочетох е да си сложа вместо обици луната от пъзела с планетите  hahaha


 Joy  Аз ще си нося картинката от единия пъзел-загадка, те я слагат като отделен лист вътре в пъзела. Значи аз съм с руса коса, ще бъда с черно яке и ще държа в ръцете си картинката - като онези, дето посрещат на летището

# 667
  • Мнения: 15
Аз ще бъда с лилава плетена шапка и черно палто,с тъмна дълга коса съм.Всъщност някои от нас си имат фейсбука,би трябвало да се познаем по снимките там. Grinning

# 668
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Всеки ще носи по някакъв пъзел артикул Mr. Green
Eдинственото, което ми хрумна като го прочетох е да си сложа вместо обици луната от пъзела с планетите  hahaha
hahaha Joy
Благородно ви завиждам за срещичката как искам и аз  Cry

# 669
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз ще бъда с лилава плетена шапка и черно палто,с тъмна дълга коса съм.Всъщност някои от нас си имат фейсбука,би трябвало да се познаем по снимките там. Grinning

Аз изглеждам горе-долу така, само че сега косата ми е малко по-различна, но съм разпознаваема.
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=100000225 … d=100000225696549

Отваря ли се нормално?

# 670
  • Мнения: 87
Диана, заповядай и ти Hug колко му е Бургас - София Whistling
На мен изпитите ми май бяха до 14.30, така че ще е добре да се разберем за точно място, ако има някой закъсняващ да знае къде да отиде направо Peace

# 671
  • UK
  • Мнения: 3 959
И да разменим малко телефони в случай на нужда, все пак? Simple Smile Аз мога да съм с бижу във формата на парченца пъзел. Simple Smile

# 672
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Блу колко му е да яхна метлата  Party

Деси добавих те във фейсбук  Flutter

Който има фейсбук да си го дава  Wink
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?ref=profi … amp;id=1717174010

# 673
  • София
  • Мнения: 3 789
Блу колко му е да яхна метлата  Party

Деси добавих те във фейсбук  Flutter

Който има фейсбук да си го дава  Wink
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?ref=profi … amp;id=1717174010

Мерси, и аз те добавих  Simple Smile

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Аз ви добавих и двете Wink

Общи условия

Активация на акаунт