Козметика LR

  • 65 507
  • 100
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 462
Супер е козметиката на LR, 100 пъти по-хубава за мен от Виши, Галеник и т.н. и 1000 от Орифлейм и Ейвън, които не знам, кой още си поръчва.
Най-важното е, че не съдържат продуктите им консерванти и са полезни за кожата и като цяло за здравето. Който не вярва да пробва, не мисля, че цените са много високи, като се има предвид качеството.
Не съдържа консерванти, само парабени.
И не казвай, че не е така, понеже мога да чета. Mr. Green
Да не говорим за алуминиевия хлорхидрат в ролона алое, който в други продукти отдавна е заместен.
Нищо лично, но когато ви кажат за нещо "Не съдържа консерванти" не е лошо да проверите сами, понеже и за други марки се говори същото, а са блъскани с консерванти. Реклама, какво да се прави, няма правила, щом играят парите. Sick

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 20:31 от *Emia*

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте! Чудесно е че има такава тема и най-накрая мога да прочета какво е общото мнение за тези продукти.
Аз от известно време ползвам козметиката на ЛР, но не декоративната, а по-скоро алое вера продуктите и тези със сребро. Вярно е че съдържат парабени, но за моята капризна кожа се оказаха доста по-ефективни от продуктите на Виши примерно, които ползвах преди това. Ползвам алое вера гел, за да хидратирам лицето си след като му направя скрап маска с хума, а и когато ми се появява нежелано зачерваване гелът има ефект и то отминава. Имам склонността при продължителна употреба на един и същи шампоан да ми се появява пърхут и нямаше никакво спасение, тъй като косата ми понася само 2 типа шампоан и реших да пробвам сребърния им шампоан, той е много активен, ползвам го веднъж на месец, но така пърхут не се появява, а в останалото време си ползвам Глис на шварцкопф.
Преди дни приятелката, от която си ги купувах ми каза, че немецът шеф на тази фирма е основал друга след като е продал тази и тя обединявала около 30 производители: на алое вера козметика, коластра, гел алое вера, дизайнерска бижутерия, дънки, персонални парфюми и цените са много по-ниски от тези на ЛР.


Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 19:58 от bubanka

# 47
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз съм ползвала някои от продуктите им, но не мога да кажа, че са чак толкова качествени и уникални, за каквито ги представят Crossing Arms Има къде по-качествена козметика и продукти от този клас, на сходни цени Naughty
Само дето рекламата им е по-голяма и следователно цените - високи!

# 48
  • Мнения: 348
Ползвам техния обезмаслен ФДТ и съм доволна, действа ми добре на лицето, не го усещам, като кремче ми е  Simple Smile Притеснява ме само, че при по-топло време ми се случва неизменното лъсване, няма ФДТ, който да се е справил с този проблем при мен, ползвала съм от Клиник до Ревлон и лятото май ще мина на Герлен. Предлагаха ми тази серия с алое вера и един сребърен сапун, но тях не взех, защото от години ходя по дерматолози и доктори и никой не ми помага, наслушала съм се на ``чудодейни решения``.

# 49
  • Мнения: 75
Интересно, в каталога им изрично пише, че няма парабени никъде, а сега разбирам,че ги има и то в детска козметика?
Ползвам само аптечката с алое, действа добре на псориазиса и възпалената ми кожа. досега се справяше само "кларанс",но не по джоба ми да го купавам постоянно.
Поръчах си и гел за пиене, ще пиша как ще се отразява на кожата ми.
Между другото, моята баба лекува всичко с алое. Расте й в къщи като цвете, и го използва абсолютно за всички болежки!
Ще следя темата...

# 50
  • Мнения: 1 675
Ползвам отдавна ролковия дезодорант Micro Silver и съм достатъчно задоволена от резултатите. Потиш се /което съвсем нормално за всеки организъм/, но не миришеш на нищо! Освен това имах проблем с косъмчета, които ми се обръщаха навътре и се възпаляваха и съм експериментирала какво ли не /даже и крем "Здраве"/, но не успявах да предотвратя проблемът. Сега  обаче вече и този проблем си реших. В крайна сметка - всичко си е до организъм и кожа сигурно, но аз лично съм доволна от този продукт. Имам и алоето за спешни случаи, но още не ми се е наложило да го тествам.
Поръчвала съм си и парфюми от едно месечно намаление и също съм доволна. Засега ще продължавам да експериментирам с тази фирма, тъй като съм доволна.

# 51
  • Мнения: 0
Преди няколко месеца бивша колежка ме изнудваше да стана дистрибутор като ми загуби 2 часа в празни приказки вместо да си поговорим приятелски. Това ме обиди, помислих че иска да се видим а тя имала комерсиални цели да ме зарибява. От уважение и отказах да се занимавам с такива лесни и измамни пари и си взех ролон и паста за зъби. Съжалих веднага след като ги изпробвах, отдавна не бях попадала на подобни боклуци. Уж били по изгодни защото нямат реклама и са директно от завода! Как тогава от LR една паста за зъби  струва 12лв  а в България от магазин 2 до 7лв струва нормална паста, за която има реклама, транспортни фирми, лизинг на коли, заплати и още куп разходи? Българина иска да го излъжат цветно в картинки и веднага ще си купи. До кога????

# 52
  • Мнения: 75
Да, вече разбрах за това.... Само че, семинари по тема се провеждат само в София, и като нямаш възможност да отидеш...

От козметика съм доволна. Гел за пиене оправи проблеми с венците, серия микросилвер оправи пъпките, аптечката помага от алергии, които зачастиха при мен на пролет.
декоративна козметика и парфюми има и сходни по качество на пазара, но по-евтини, така че засега ще се въздържам от тях.

# 53
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
ПОДАРЯВАМ си ФДТ- ако някой го иска-от Варна съм. Миналото лято си го взех, ползвала съм го 10 пъти, но не ми допада- писала съм в темата назад. За ориентация- ползвам на VICHY- nude, кожата ми е по-скоро мазна. Този на LR ми идва малко по- тъмен и явно не е за мазна кожа.

# 54
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
ПОДАРЯВАМ си ФДТ- ако някой го иска-от Варна съм. Миналото лято си го взех, ползвала съм го 10 пъти, но не ми допада- писала съм в темата назад. За ориентация- ползвам на VICHY- nude, кожата ми е по-скоро мазна. Този на LR ми идва малко по- тъмен и явно не е за мазна кожа.

Вече го обещах!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте искам да попитам, бременна съм, мога ли да пия алое? Няма да го пия дълго време, просто видях какви чудеса направи с приятелката ми за 1-2 седмици.

# 56
  • Мнения: 8 462
Здравейте искам да попитам, бременна съм, мога ли да пия алое? Няма да го пия дълго време, просто видях какви чудеса направи с приятелката ми за 1-2 седмици.
Не съм компетентна ,но по време на бременност не бих рискувала да пия нищо, без да се посъветвам с лекар.

# 57
  • Мнения: 1 675
Здравейте искам да попитам, бременна съм, мога ли да пия алое? Няма да го пия дълго време, просто видях какви чудеса направи с приятелката ми за 1-2 седмици.

Аз също пия алое вера гел. Започнах вече втората бутилка, когато разбрах, че съм бременна. Засега продължавам да го пия. Все още не съм питала лекаря ми, но съм попрочела доста, така че не се притеснявам, дори напротив.
Виж тукhttp://xn----7sbbhnc2byaw.com/

# 58
  • Мнения: 125
Последно искам да попитам - в крайна сметка козметиката на ЛР съдържа ли парабени или не? Тъкмо се бях навила да си купувам от нея, защото една жена ме убеди, че няма парабени (за разлика от ФЛ)и ето ново двадесет.

И още един въпрос и ЛР ли имат крем с алое и прополис, както ФЛ?

Никъде не можах да разгледам пълния им каталог! Някой ще ми даде ли линк?

# 59
  • Мнения: 8 462
Да, съдържа парабени.
И златната серия с нанотехнологии и алоето за спешна помощ.
А ролонът с алое съдържа алуминиев хлорхидрат, вещество, което също трябва да се избягва.

Общи условия

Активация на акаунт