Козметика LR

  • 65 562
  • 100
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
Подариха ми дневен и нощен крем Nano gold на LR. Понеже кожата ми е много капризна (не че аз не съм  Embarassed), не смея да ги ползвам с размах. Гледах, гледах - никъде не са коментирани особено. В каталога пише 2-3 изречения. И най-вече с тази каталожност много ми приличат на Орифлейм и Ейвън, а имам алергия към някакви съставки и в двете марки и се плаша.
Моля, ако има момичета, които имат впечатления от LR, да споделят. Може и на лични, защото попаднах пък на една затворена тема, която е затворена, защото била рекламна... Въпреки, че ако пишете в темата, а не на лични, повече хора ще се включат с коментари...

# 1
  • София
  • Мнения: 149
Жената на един мой познат я разпространява и той много успя да ме убеси да си взема паста за зъби за 12 лв ,която едва ли не била чудодейна и няма плака ,няма зъбен камък ,няма лош дъх ,няма нищо.Най -важното -не било нужно да използваш няколко туби ,за да усетиш ефекта - е ,нямаше такъв. с 2 думи -един продукт опитах и не съм доволна.

# 2
  • Мнения: 1 310
И на мен ми попадна един такъв каталог. Не знам като качество как са, но наистина са доста скъпички нещата. Не бих дала толкова пари за нещо, което не познавам.  Peace

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
До колкото знам трябва да си дистрибутор на тази козметика за да можеш да си я купуваш или бъркам?

# 4
  • Мнения: 776
Искрено се надявам в тази тема да си говорим за качеството на въпросната козметика, защото в миналата имаше too much drama и не много по същество Peace
На марката съм ползвала само парфюм и хидратиращата маска с алое. Сравнително доволна съм Peace Ще съм благодарна  bouquet, ако някой сподели дали хранителните добавки с алое имат разултат при акнеична кожа, както и за по-скъпите мазилца от бялата им козметика Flutter

# 5
  • Мнения: 9
Здравейте, аз мога да ви споделя моите наблюдения за ЛР, ползвала съм доста неща. Моята кожа също беше доста проблемна и от няколко години мажа какви ли не кремове, за да стабилизирам положението и сега лично за себе си съм намерила решението.
ljuskata, с кремовете Наноголд съм се мазала, на мен ми харесват, по принцип са за жени на възраст 25-35 години. И изобщо не се притеснявай, че кожата ти е чувствителна - това са продукти с много високо качество, а за чувствителната кожа е необходимо точно това.
kiora, аз лично нямам акне, но сестра ми пие Сивера точно за този проблем и мога да ти кажа, че лицето и започна да се изчиства. Имаме познати, които с Алое вера Сивера са излекували рак, какво остава тогава за акнето.
k.a.l.i., не знам кой ти е дал тази информация, но не е вярно. Може просто да си купуваш продукти от някой друг, или пък ти самата да станеш сътрудник, за да си купуваш нещата на по-ниски цени.

Ако някой иска да пита нещо, ще се радвам да отговоря, ако мога. Аз се стремя да сменя цялата си козметика с ЛР, затова имам доста продукти и съответно доста наблюдения.
 Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 956
Ами да питам тогава - серията срещи мимически бръчки Serox за каква възраст е подходяща и кога започва да се вижда ефект? Има ли хубав ЕФИКАСЕН околоочен крем с тройно действие - срещу подпухване, тъмни кръгове и бръчки за 30-тина годишна възраст

# 7
  • Мнения: 776
kiora, аз лично нямам акне, но сестра ми пие Сивера точно за този проблем и мога да ти кажа, че лицето и започна да се изчиства. Имаме познати, които с Алое вера Сивера са излекували рак, какво остава тогава за акнето.


STAR_DUST, благодаря  bouquet Hug

# 8
  • Мнения: 9
ljuskata, серията Serox е страхотна, но е за след 50-год. възраст. А за около 30 години е подходящ околоочният крем от серията Алое вера или крема Алое вера с прополис. Този с прополиса го използват дори и жени над 50 години, невероятен е, няма да сбъркаш ако го пробваш (можеш да го използваш за цялото лице).
kiora, забравих да ти кажа, че заедно с алоето за вътрешен прием е много хубаво да се използва и серията Микросилвър за акне, която е със сребро, а среброто има антибактериално и противовъзпалително действие.

# 9
  • Мнения: 7
Аз използвам крема Микросилвър срещу акне - мога да кажа, че е много добър (обикновено около месечния ми цикъл ми избиват разни нежелани пъпки по лицето, а откакто го ползвам кожата ми е доста чиста). Сега съм си поръчала измиващата плочка Микросилвър.
Може ли някой да сподели мнение за серията Ирис Бербен.

# 10
  • Мнения: 211
ЛР е немска фирма,с много добро качество.Тествани са за алергии,Използвала съм повечето продукти.Вземайте смело.
Ирис Бербен е за жени 40+,но парфюмът и крема за тяло са супер,ако се намажеш нямаш нужда от парфюм.

# 11
  • Мнения: 104
Аз съм ползвала един гел-концентрат с алое върху белег. Позаличи се, но редувах алоето с контратубекс и не знам кое от двете е помогнало... но така или иначе белегът не изчезна напълно. Майка ми пък ползва някакъв крем с алое от тях и е доволна, но не знам кой  крем точно.

# 12
  • Мнения: 7
Бях си поръчала Алое комплекта, като за мен оставих само крема алое с прополис - много е хубав. На родителите си дадох алоето концентрат и спрея - баща ми има псориазис на главата (с много неприятен сърбеж, зачервяване, люспи), но от една седмица се пръска със спрея и се маже с концентрата и има доста сериозно подобрение (всъщност той беше скептичен, защото беше ползвал доста медицински продукти, но няма оттърване, а освен това ми мърмореше дето съм била купувала такива скъпи работи, но сега е много доволен).

# 13
  • София
  • Мнения: 1 956
Ааа, моля, без спорове! Stop
Аз съм пробвала мноооого кремове. Повечето от раз не ми допадат. На LR серията с нанозлатото ми допадна от раз, обаче нали съм Тома неверни, чакам да охвали народа LR, за да си накупя неща.
А може ли някой от представителите да каже какъв е факторът на УВ защита на дневния Наноголд? И освен дневен и нощен има ли и околоочен? И на какъв принцип са кремовете, как действат?

# 14
  • Мнения: 78
Мой приятел също я пие и казва че има точно такъв ефект и от както я ползва въобще е забравил за всякакви хапчета, прахчета и антибиотици. Ето и малко информация за продукта:
В днешния задъхан и динамичен век сме подложени все повече на стрес, който стимулира образуването на свободни радикали, унищожаващи клетките и резултатът се изразява в преждевременно стареене на тялото. Свободните радикали се разделят на две категории: ендогенни свободни радикали, които се образуват в организма от клетъчно метаболитния стрес и екзогенни свободни радикали, които се образуват от външни фактори - ултравиолетовите лъчи, тютюнопушенето, замърсяването на околната среда...Силен съюзник за предотвратяване на образуването на свободни радикали са антиоксидантните вещества. Коластрата е посилващ организма продукт. Антиоксидантите, които се съдържат в Коластрата също допринасят за борбата със свободните радикали. Такива са витамините А, Е и С. Колагенът е протеин, който се произвежда от кожата. С течение на годините, производството му намалява. Коластрата насърчава неговото производство, спомагайки по този начин изтощената и увредена кожа да придобие жизненост и здрав вид.

# 15
  • Мнения: 7
Да ви питам за комплекта за почистване на лице Алое Вера - някой ползвал ли го е? Искам да знам дали нещо от комплекта може да се ползва за ежедневно измиване, з-о прочетох, че има почистващо мляко, лосион, мокри кърпички и скраб.

# 16
  • Мнения: 334
Да се включа и аз...поръчах си гела с алое и мед за пиене. Какъв ефект да очаквам? Нещо по осезаемо за Тома неверни като мен? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 211
За какво ти го препоръчаха?
В Гърция се бях записала,за лична употреба.
От гела ми мина гастрита,или каквото беше там,и имах голяма енергия.
Отдавна не се занимавам,а и сега съм в БГ.

# 18
  • Мнения: 334
Много ще се радвам ако наистина ми подейства така с енергията. Откакто отказах цигарите се чувствам по-свежа и не се изморявам толкова лесно, но натрупах малко килограми и съм решила да се прочиствам, та затова...А този гел колко време се пие, че 1л. стига едва за 11 дни ако се пие 3х30мл, сигурно трябва поне месец?

# 19
  • Мнения: 211
Не,аз пиех по 1 свинаки сутрин на гладно.1 месец изкарва,да стои в хладилника.

# 20
  • Мнения: 9
Една от приятелките ми е бременна и си взе да пие коластрата, много е доволна.
Аз също ползвам цялата серия на алое вера и съм с две ръце "за", не е недостъпна като цени, а качеството е страхотно.
В една друга тема от ДИС едно момиче сподели проблем за херпес(генитален), аз също го имам този проблем, преди две години се появяваше доста често и лечението трае 7-10 дни с АЦИК и тем подобни други антибиотици. Ако искате ми вярвайте със спрея и гела ми мина за 3 дена.
Оттогава с чисто сърце го препоръчвам за всичко!!!

# 21
  • Мнения: 0
...дааа...вярвам ти ....и съм сигурна ,че е така,защото също ползвам продуктите на ЛР Simple Smile...

# 22
  • Мнения: 0
...гела за пиене ,ако може да си го позволиш...може да го пиеш до края на живота сии....но както ти искаш профилактично...е нужно минимум 3 месеца...и за да ти е по-лесно  сутрин или вечер пий по 100гр.....ти сама прецени как ти епо- удобно...препоръчва се да се започне пиенето,когато си си в къщи...защто  при някои действа и разхлабителнооо...

# 23
  • Мнения: 332
Супер е козметиката на LR, 100 пъти по-хубава за мен от Виши, Галеник и т.н. и 1000 от Орифлейм и Ейвън, които не знам, кой още си поръчва.
Най-важното е, че не съдържат продуктите им консерванти и са полезни за кожата и като цяло за здравето. Който не вярва да пробва, не мисля, че цените са много високи, като се има предвид качеството.

# 24
  • Мнения: 20
A някой ползвал ли е декоративната им козметика?
Аз разгледах каталога, имат наистина страхотноизглеждащи продукти от серията Deluxe, но и цената им си я бива, та не бих се хвърлила на сляпо... Simple Smile

# 25
  • Мнения: 77
извинявайте но много искам да попитам нещо-на ЛР имам концентрат спрей с алое но и форевър ливинг също имат такъв.каква е разликата между тях освен в цената която е огромна? newsm78има ли разлика в концентрацията на алоето?ако някой дзнае ще се радвам да сподели защото имам намерение да си взема но незнам кой от 2-та да избера newsm78

# 26
  • Мнения: 2 280
Някой ползвал ли е тази серия на LR? Сестра ми ми подари тези неща:






Но не знам дали са удачни за мен, понеже май са за бръчки и то дълбоки. Аз съм на 26 години та не знам дали мога да ги ползвам? И изобщо хубави ли са тези продукти?

# 27
  • Мнения: 581
Разликата е, че Форевър Ливингс използат цялото листо заедно със зелената част

 Това въобще не отговаря на истината. Преди да пишеш се информирай и не пиши лъжи.

извинявайте но много искам да попитам нещо-на ЛР имам концентрат спрей с алое но и форевър ливинг също имат такъв.каква е разликата между тях освен в цената която е огромна? newsm78има ли разлика в концентрацията на алоето?ако някой дзнае ще се радвам да сподели защото имам намерение да си взема но незнам кой от 2-та да избера newsm78

  Ако имаш предвид Алое активатора на Форевър, в него има чист гел от алое (без никакви други части на растението) и алантоин.   
 За продуктите на ЛР нямам впечатления, но не пиша простотии и лъжи за тях.

# 28
  • Мнения: 1
Поръчах си комплекта за спешна помощ с идеята да се справя с проблемната кожа.
Близка моя приятелка, която като повечето от нас беше Тома Неверни ми го препоръча, след като тя го изпробва първо върху себе си, за около седмица кожата и осезаемо се промени, при наличие, че имаше доста проблеми.

Похвали се, че със спрея с алое се е справила с разширени вени, а шампоана срешу пърхут е помогнал на дядо й, който имал проблеми от години. Като цяло тя е много доволна, защото с гела за пиене с алое, майка и се е справила с белодробеб проблем подобен на астма.

За сега съм много обнадеждена, след като го получа и го изпробвам и върху себе си ще дам отново отзиви.

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 21:55 от bubanka

# 29
  • София
  • Мнения: 3
A някой ползвал ли е декоративната им козметика?
Аз разгледах каталога, имат наистина страхотноизглеждащи продукти от серията Deluxe, но и цената им си я бива, та не бих се хвърлила на сляпо... Simple Smile
Здравейте Simple Smile
Ползвам почти цялата декоративна козметика на LR и съм много доволна, ако искате мога да ви поканя на тест - грим  Grinning там може да се види всичко, което предлагат и не само да се види, а и да се опита:)
Приятна вечер

# 30
  • София
  • Мнения: 3
Някой ползвал ли е тази серия на LR? Сестра ми ми подари тези неща:






Но не знам дали са удачни за мен, понеже май са за бръчки и то дълбоки. Аз съм на 26 години та не знам дали мога да ги ползвам? И изобщо хубави ли са тези продукти?
Здравейте:) серията, която показвате наистина не е за вашата възраст:) тази серия е заместител на ботокса, а на 26г. е твърде рано да товарите кожата с нея:) LR разполага с други серии, които са подходящи за Вашата вързаст:)
Съветвам Ви да я подарите на жена, която над 40-45г.
Дано да не съм закъсняла с отговора, но сега попадам на тази тема
Приятна вечер  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 152
Имах комплекта с Алое Вера-концентрат-90%алое,спреи за бързо деиствие и крема с прополис-имат моментално деиствие,охлаждат и освежават-страхотно чуство Heart EyesЕдна приятелка си поръча същия,с акнетичнаи чуствителна кожа е-също е много доволнаи е спряла всички останали кремове и мазила.Петната от пъпки наистина и избледняха....
Иначе малкия ми син пи от Гела с Алое Вера с праскова-да не се разболява и за подсилване му го взех,но свърши бързо,преди зимния сезон мисля да му взема от Коластрата,за нея също чух от ползвали я,страхотни отзиви-малката не се е разболявала от настинки цяла зима Peace
Взех си и мостри от серията Микросилвър(по 2 са-за лице и тяло на цена около 2,50)-за акне, суха кожа,псориазис-също съм доволна,мажа си лактите-страхотен моментален ефект.
За мъжа-ЕДП много е траен остава аромата и след баня,а цената за 30мл е 21лв :roll,сега иска и още 1 Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 07:26 от iskra72

# 32
  • Мнения: 4
Ползвам козметиката на LR повече от година и съм изключително доволна, не само аз но и цялото ми семейство  Grinning
Спреят за спешна помощ в съчетание с концентрата правят чудеса при изгаряния, ухапвания от насекоми, наранявания и каквото се сетите, дори при гъбички.
Ползвам серията с водорасли, крем за лице Power Lift, дезодорант с Алое парфюми и каквото още се сетите Simple Smile
Мога много да кажа за голяма част от продуктите, които съм ползвала разбира се, но за да не прозвучи като реклама ако някой се интересува нека пише на лични.
P.S.Не мисля, че разликата в цената между Форевър и ЛР е голяма  Simple Smile

# 33
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
От няколко дни имам LR ФДТ. За сега мога да кажа, че предишния ми ФДТ Виши ми харесваше повече.

# 34
  • Мнения: 246
Аз ползвам бокса за спешна помощ - невероятни продукти и доста от продуктите за коса, много съм доволна. Този месец дори шампоана с алое за коса и тяло е намален. Препоръчвам го горещо на всеки

# 35
  • Мнения: 0
От няколко дни имам LR ФДТ. За сега мога да кажа, че предишния ми ФДТ Виши ми харесваше повече.

Кажи малко по-подробно каква е разликата!

# 36
  • Мнения: 53
Аз лично бях много приятно изненадана от продуктите. Горещо препоръчвам крема за лице Power lift, Heidi Klum parfume body cream Dreams, почистващата серия с алое и декоративната козметика Delux. Ако някой от Бургас желае да дойде на тест- грим и да опита лично продуктите, моля да ми пише на лични.

# 37
  • София
  • Мнения: 3
От няколко дни имам LR ФДТ. За сега мога да кажа, че предишния ми ФДТ Виши ми харесваше повече.

Кажи малко по-подробно каква е разликата!
Здравейте Simple Smile
Аз също ползвам ФДТ на LR и мога да кажа, че не се усеща като го сложиш на лицето Simple Smile На всеки, който иска да тества не само ФДТ, а и цялата декоративна козметика, мога да съдействам за тест за София- пишете на лични  Simple Smile

# 38
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
От няколко дни имам LR ФДТ. За сега мога да кажа, че предишния ми ФДТ Виши ми харесваше повече.

Кажи малко по-подробно каква е разликата!
Здравейте Simple Smile
Аз също ползвам ФДТ на LR и мога да кажа, че не се усеща като го сложиш на лицето Simple Smile На всеки, който иска да тества не само ФДТ, а и цялата декоративна козметика, мога да съдействам за тест за София- пишете на лични  Simple Smile

На моята кожа стои лепкащ, жалко че не го пробвах преди да си го купя.

# 39
  • Мнения: 0
Здравей Rozali.
Възможно е фон дьо тен-а да стои по-лепкав ако е много мазна кожата... или не е почистена преди употребата на продукта.
В случая трябва да се подбере продукт който да е подходящ за вашият тип кожа, като в гамата от продукти има и обезмаслен фон дьо тен. Но много важно е да се изпробват продуктите за конкретния тип кожа, за което организираме редовно "грим партита" на които всеки които има желание може да дойде да опита ефекта и да подбере правилните продукти за себеси.
Наскоро след такова парти една от мацките се обади и имах чувството че подскачаше от радост от другата страна на телефона, като много въодошевено обясняваше че фон дьо тен-а не се е разтекал въпреки 34 градусовата температура навън.

Затова е много важно продуктите да не се купуват само по картинки в каталога, а да се опитат как биха подействали върху вас самите. До сега не сме имали човек който е дошъл на наше парти и да си е тръгнал разочарован, или излъган.

# 40
  • София
  • Мнения: 3
От няколко дни имам LR ФДТ. За сега мога да кажа, че предишния ми ФДТ Виши ми харесваше повече.

Кажи малко по-подробно каква е разликата!
Здравейте Simple Smile
Аз също ползвам ФДТ на LR и мога да кажа, че не се усеща като го сложиш на лицето Simple Smile На всеки, който иска да тества не само ФДТ, а и цялата декоративна козметика, мога да съдействам за тест за София- пишете на лични  Simple Smile

На моята кожа стои лепкащ, жалко че не го пробвах преди да си го купя.
Кой  ФДТ ползвате? Важно е със какъв крем го съчетавате. Ако искате пишете на лични мога да съдействам за начина на употреба, аз лично много жени съм гримирала и с трите вида ФДТ на ЛР и не съм срещнала подобен проблем Simple Smile
Приятна вечер на всички :

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте  Simple Smile Аз също от около година вече използвам ЛР и съм мн доволна. Ползвала съм пяната, тоника за лице и един серум с колаген на Racine. От серията с Алое Вера имам дневен, нощен, околоочен крем, маската (която е под формата на пяна) и балсамчето за устни. Някои от нещата вече ги поръчвам за трети път и не смятам да сменям марката скоро. Минала съм през мн медицински козметики и за сега от ЛР съм най - доволна (макар да не е медицинска  Rolling Eyes) така че поръчвайте смело Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 6 259
Ползвала съм алое спрея - за децата им пръскам в гърлото. Peace Трябва пак да взема, че пак се започна с вирусите.  Confused

Също и продуктите за отслабване - супите определено НЕ стават, но чаят е добър, ако се пие сутрин на гладно намаля апетита (само дето има някаква билка, която ми е доста неприятна вече и така и не го допих и него).

# 43
  • Мнения: 534
имам цялата бебешка серия на LR с алоето подариха ми я за малкия като се роди тогава си бях купила Веледа и ползвах нея по-късно влезе в употреба мирише приятно, кремчето за лице ползваме и в момента и съм доволна,но има парабени и поради тази причина я ползвам по-рядко като ми свърши продукта (шампоана или душ гела)и докато купим друг съм с LR Peace

# 44
  • Мнения: 1
Ами да питам тогава - серията срещи мимически бръчки Serox за каква възраст е подходяща и кога започва да се вижда ефект? Има ли хубав ЕФИКАСЕН околоочен крем с тройно действие - срещу подпухване, тъмни кръгове и бръчки за 30-тина годишна възраст
за около 30 годишна възраст аз си ползвам вечер на почистено лице течен витамин А от аптеката а за през деня крема и околоочния с алоето и честно казано съм доволна имайки се в предвид че кожата мие доста капризна-суха и имам алергия към доста "неща" Wink

# 45
  • Мнения: 8 464
Супер е козметиката на LR, 100 пъти по-хубава за мен от Виши, Галеник и т.н. и 1000 от Орифлейм и Ейвън, които не знам, кой още си поръчва.
Най-важното е, че не съдържат продуктите им консерванти и са полезни за кожата и като цяло за здравето. Който не вярва да пробва, не мисля, че цените са много високи, като се има предвид качеството.
Не съдържа консерванти, само парабени.
И не казвай, че не е така, понеже мога да чета. Mr. Green
Да не говорим за алуминиевия хлорхидрат в ролона алое, който в други продукти отдавна е заместен.
Нищо лично, но когато ви кажат за нещо "Не съдържа консерванти" не е лошо да проверите сами, понеже и за други марки се говори същото, а са блъскани с консерванти. Реклама, какво да се прави, няма правила, щом играят парите. Sick

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 20:31 от *Emia*

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте! Чудесно е че има такава тема и най-накрая мога да прочета какво е общото мнение за тези продукти.
Аз от известно време ползвам козметиката на ЛР, но не декоративната, а по-скоро алое вера продуктите и тези със сребро. Вярно е че съдържат парабени, но за моята капризна кожа се оказаха доста по-ефективни от продуктите на Виши примерно, които ползвах преди това. Ползвам алое вера гел, за да хидратирам лицето си след като му направя скрап маска с хума, а и когато ми се появява нежелано зачерваване гелът има ефект и то отминава. Имам склонността при продължителна употреба на един и същи шампоан да ми се появява пърхут и нямаше никакво спасение, тъй като косата ми понася само 2 типа шампоан и реших да пробвам сребърния им шампоан, той е много активен, ползвам го веднъж на месец, но така пърхут не се появява, а в останалото време си ползвам Глис на шварцкопф.
Преди дни приятелката, от която си ги купувах ми каза, че немецът шеф на тази фирма е основал друга след като е продал тази и тя обединявала около 30 производители: на алое вера козметика, коластра, гел алое вера, дизайнерска бижутерия, дънки, персонални парфюми и цените са много по-ниски от тези на ЛР.


Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 19:58 от bubanka

# 47
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз съм ползвала някои от продуктите им, но не мога да кажа, че са чак толкова качествени и уникални, за каквито ги представят Crossing Arms Има къде по-качествена козметика и продукти от този клас, на сходни цени Naughty
Само дето рекламата им е по-голяма и следователно цените - високи!

# 48
  • Мнения: 348
Ползвам техния обезмаслен ФДТ и съм доволна, действа ми добре на лицето, не го усещам, като кремче ми е  Simple Smile Притеснява ме само, че при по-топло време ми се случва неизменното лъсване, няма ФДТ, който да се е справил с този проблем при мен, ползвала съм от Клиник до Ревлон и лятото май ще мина на Герлен. Предлагаха ми тази серия с алое вера и един сребърен сапун, но тях не взех, защото от години ходя по дерматолози и доктори и никой не ми помага, наслушала съм се на ``чудодейни решения``.

# 49
  • Мнения: 75
Интересно, в каталога им изрично пише, че няма парабени никъде, а сега разбирам,че ги има и то в детска козметика?
Ползвам само аптечката с алое, действа добре на псориазиса и възпалената ми кожа. досега се справяше само "кларанс",но не по джоба ми да го купавам постоянно.
Поръчах си и гел за пиене, ще пиша как ще се отразява на кожата ми.
Между другото, моята баба лекува всичко с алое. Расте й в къщи като цвете, и го използва абсолютно за всички болежки!
Ще следя темата...

# 50
  • Мнения: 1 675
Ползвам отдавна ролковия дезодорант Micro Silver и съм достатъчно задоволена от резултатите. Потиш се /което съвсем нормално за всеки организъм/, но не миришеш на нищо! Освен това имах проблем с косъмчета, които ми се обръщаха навътре и се възпаляваха и съм експериментирала какво ли не /даже и крем "Здраве"/, но не успявах да предотвратя проблемът. Сега  обаче вече и този проблем си реших. В крайна сметка - всичко си е до организъм и кожа сигурно, но аз лично съм доволна от този продукт. Имам и алоето за спешни случаи, но още не ми се е наложило да го тествам.
Поръчвала съм си и парфюми от едно месечно намаление и също съм доволна. Засега ще продължавам да експериментирам с тази фирма, тъй като съм доволна.

# 51
  • Мнения: 0
Преди няколко месеца бивша колежка ме изнудваше да стана дистрибутор като ми загуби 2 часа в празни приказки вместо да си поговорим приятелски. Това ме обиди, помислих че иска да се видим а тя имала комерсиални цели да ме зарибява. От уважение и отказах да се занимавам с такива лесни и измамни пари и си взех ролон и паста за зъби. Съжалих веднага след като ги изпробвах, отдавна не бях попадала на подобни боклуци. Уж били по изгодни защото нямат реклама и са директно от завода! Как тогава от LR една паста за зъби  струва 12лв  а в България от магазин 2 до 7лв струва нормална паста, за която има реклама, транспортни фирми, лизинг на коли, заплати и още куп разходи? Българина иска да го излъжат цветно в картинки и веднага ще си купи. До кога????

# 52
  • Мнения: 75
Да, вече разбрах за това.... Само че, семинари по тема се провеждат само в София, и като нямаш възможност да отидеш...

От козметика съм доволна. Гел за пиене оправи проблеми с венците, серия микросилвер оправи пъпките, аптечката помага от алергии, които зачастиха при мен на пролет.
декоративна козметика и парфюми има и сходни по качество на пазара, но по-евтини, така че засега ще се въздържам от тях.

# 53
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
ПОДАРЯВАМ си ФДТ- ако някой го иска-от Варна съм. Миналото лято си го взех, ползвала съм го 10 пъти, но не ми допада- писала съм в темата назад. За ориентация- ползвам на VICHY- nude, кожата ми е по-скоро мазна. Този на LR ми идва малко по- тъмен и явно не е за мазна кожа.

# 54
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
ПОДАРЯВАМ си ФДТ- ако някой го иска-от Варна съм. Миналото лято си го взех, ползвала съм го 10 пъти, но не ми допада- писала съм в темата назад. За ориентация- ползвам на VICHY- nude, кожата ми е по-скоро мазна. Този на LR ми идва малко по- тъмен и явно не е за мазна кожа.

Вече го обещах!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте искам да попитам, бременна съм, мога ли да пия алое? Няма да го пия дълго време, просто видях какви чудеса направи с приятелката ми за 1-2 седмици.

# 56
  • Мнения: 8 464
Здравейте искам да попитам, бременна съм, мога ли да пия алое? Няма да го пия дълго време, просто видях какви чудеса направи с приятелката ми за 1-2 седмици.
Не съм компетентна ,но по време на бременност не бих рискувала да пия нищо, без да се посъветвам с лекар.

# 57
  • Мнения: 1 675
Здравейте искам да попитам, бременна съм, мога ли да пия алое? Няма да го пия дълго време, просто видях какви чудеса направи с приятелката ми за 1-2 седмици.

Аз също пия алое вера гел. Започнах вече втората бутилка, когато разбрах, че съм бременна. Засега продължавам да го пия. Все още не съм питала лекаря ми, но съм попрочела доста, така че не се притеснявам, дори напротив.
Виж тукhttp://xn----7sbbhnc2byaw.com/

# 58
  • Мнения: 125
Последно искам да попитам - в крайна сметка козметиката на ЛР съдържа ли парабени или не? Тъкмо се бях навила да си купувам от нея, защото една жена ме убеди, че няма парабени (за разлика от ФЛ)и ето ново двадесет.

И още един въпрос и ЛР ли имат крем с алое и прополис, както ФЛ?

Никъде не можах да разгледам пълния им каталог! Някой ще ми даде ли линк?

# 59
  • Мнения: 8 464
Да, съдържа парабени.
И златната серия с нанотехнологии и алоето за спешна помощ.
А ролонът с алое съдържа алуминиев хлорхидрат, вещество, което също трябва да се избягва.

# 60
  • у дома
  • Мнения: 258
Последно искам да попитам - в крайна сметка козметиката на ЛР съдържа ли парабени или не? Тъкмо се бях навила да си купувам от нея, защото една жена ме убеди, че няма парабени (за разлика от ФЛ)и ето ново двадесет.

И още един въпрос и ЛР ли имат крем с алое и прополис, както ФЛ?

Никъде не можах да разгледам пълния им каталог! Някой ще ми даде ли линк?

ето каталог, пише че е за 2011 г.
http://www.lrworld.com/flashbooks/BG-col-11/pdf/LRC11_BG_neu.pdf

Попаднах на темата, след като колежки от офиса много се похвалиха от козметиката. Лично не съм пробвала, просто реших да търся инфо за ЛР.

# 61
  • Мнения: 1 354
За който не е разбрал-козметиката на ЛР е нискокачествена и според мен се ползва само от представителите,защото горките като се набутат в пирамидата и се чудят какво да правят  hahaha

Имам един парфюм ,подарък от такъв представител, аромата не е нещо уникално,нито се разлиства,и трае максимум 40 мин.  Outta Joint

# 62
  • Мнения: 62
За който не е разбрал-козметиката на ЛР е нискокачествена и според мен се ползва само от представителите,защото горките като се набутат в пирамидата и се чудят какво да правят  hahaha

Имам един парфюм ,подарък от такъв представител, аромата не е нещо уникално,нито се разлиства,и трае максимум 40 мин.  Outta Joint
Peace

# 63
  • Мнения: 530
Моля ви ми препоръчайте представител на LR от София, че моя приятелка иска да си поръча два техни парфюма и ми извади душата. Благодаря предравително.

# 64
  • Мнения: 1
Абсолютно подкрепям това мнение. Миналата година се набутах и аз и направих една поръчка - купих продукти и за мен и за майка ми за около 200 лв. И двете не бяхме доволни - майка ми даже каза, че е изхвърлила душ гела и шампоана, защото миришели лошо. А кремът за лице, който си купих, се оказа пълен с парабени - поне 3-4 - да не споменавам останалата химия. Особено разочарована останах, защото като ме зарибяваха ми обяснявана колко била "натурална".
Сега си купувам био козметика, от която съм доволна и е на значително по-добра цена.

За който не е разбрал-козметиката на ЛР е нискокачествена и според мен се ползва само от представителите,защото горките като се набутат в пирамидата и се чудят какво да правят  hahaha

Имам един парфюм ,подарък от такъв представител, аромата не е нещо уникално,нито се разлиства,и трае максимум 40 мин.  Outta Joint

# 65
  • Мнения: 0
да се включа и аз  Grinning използвам крема с алое вера и съм доволна  Wink има хидратиращо действие и не омазнява кожата за сега съм се спряла на него ,но ще видим
Една приятелка сподели че е ползвала Power LIft на ЛР и е много доволна..
 някой да е ползвал Power LIft Simple Smile

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 255

 някой да е ползвал Power LIft Simple Smile

аз съм го ползвала еднократно на едно грим-парти,но го нямам и с еднократно ползване не мога да дам никакви отзиви,но си купих доволни количества гримове и съм много доволна от всички
Имам 3 вида от 4-ките сенки,5бр от 2-ките,фон-дьо-тен Делукс,черен молив color(супер траен),2-та ружа и спиралата color.
За алое спешна помощ също имам само положително мнение.
Ползвала съм и пробиотика  Peace
Имат наистина и несполучливи продукти,но като несполучливи имам в предвид неотговарящи на цената си.Имах подарен душ-гел Алое,доста е скъп,не бих си го купила.
Фен съм на хранителните добавки и гримовете.
За парфюмите не мога да споделя мнението от горните постове.Имам Харем,супер траен е,докато дрехите не се изперат ароматът стои.Същото мога да кажа и за Псевдоним.Предполагам и че с другите парфюми положението е същото.Но аз предпочитам да говоря само за продукти,които лично съм ползвала.

# 67
  • Хасково
  • Мнения: 15
Миналия ден един познат ми я предлагаше тази козметика и ми пръсна парфюм на китката Каролина Куркова, да меришеше хубаво, но много по-малко време отколкото той твърдеше. И още един парфюм на тази марка ми бяха подарили, също не е много траен.
Като го разпитах излезна, че той поръчва на 40% отстъпка, което ме кара да си мисля, че продуктите не са толкова скъпи и качествени, а ние даваме толкова пари за тях.
Най-много ме изуми, че според него са по-качествени от Vichy и L'oreal, това са марките които аз изпозлвам за доста голяма част от козметиката си. Честно казано не вярвам.

# 68
  • Мнения: 1
Продуктите които използваме аз и другите членове на семейството са добри поне според мен. До колкото това дали са по-добри от Лореал или Виши не мога да кажа. Факт обаче е, че продуктите на ЛР са сертифицирани от най-големите институти даващи сертификат за качество и контрол (ако се информирате малко ще видите). Човекът от който сте ги взела ги пазарува на 40% отстъпка тъй-като е сътрудник на ЛР и ползва значителна отстъпка ( за това не можете да си ги поръчате онлайн или в магазин по МОЛ-овете което е и идеята на ЛР ) .

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 16:33 от bubanka

# 69
  • София
  • Мнения: 681
Търся мнение за шампоана за обем, термозащитата за коса и за гела за бръснене на ЛР?

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 255
Търся мнение за шампоана за обем, термозащитата за коса и за гела за бръснене на ЛР?
За термозащитата не мога да дам мнение,но от другите два продукта сьм доволна,този месец са на промоция

# 71
  • София
  • Мнения: 89
Здравейте,
Като бивш активен представител на марката (бивш не защото съм недоволна, а поради стечение на обстоятелствата) ще изскажа мнение за някои продукти, които лично аз и моите близки сме ползвали.
Алое гел за пиене - пих го два месеца, започнах да се будя по-рано и по-свежа, имах повече енергия, но ми е твърде скъп да го пия постоянно и затова спрях.
Пастата за зъби - не ми направи особено впечатление, на един приятел пък много му помогна за венците.
Обезмасления фондьотен - аз и моя приятелка имаме проблемна кожа и този фондьотен го ползваме вече от години, защото ни понася много добре и сме доволни.
Гел концентрат - успокоява добре ухапвания от насекоми и ранички и сега си го поръчах пак, да си го имам за всеки случай.
Парфюмите - супер индивидуално е за трайността, върху мен никакви парфюми не се задържат - единствено Жадор, купен от Париж се задържа за по-дълго Simple Smile,  но пък мой приятел от години ползва само и единствено парфюм на ЛР, и е супер доволен и от аромата и от трайността.
Шампоаните от по-евтините серии не са кой знае какво, но този със среброто ми действаше добре на пърхота.
Пудрата за лице си я ползвам, доволна съм.

Така че и за мен изводът е - имат и хубави и недотам хубави продукти, но всичко е индивидуално според кожата и организма. И някакви супер прехвалени и скъпи марки сами действали зле - както например се обринах жестоко от един шампоан, произведенот фирма за хипоалергенна медицинска козметика Simple Smile


Някой ползвал ли е гела-концентрат за мазане на белези? Имам пресен белег от операция и се чудя дали да не пробвам с него да го мажа Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2
Много ще се радвам ако наистина ми подейства така с енергията. Откакто отказах цигарите се чувствам по-свежа и не се изморявам толкова лесно, но натрупах малко килограми и съм решила да се прочиствам, та затова...А този гел колко време се пие, че 1л. стига едва за 11 дни ако се пие 3х30мл, сигурно трябва поне месец?
здравейте
Трябва да го пиете най малко 6 месеца за ефект

# 73
  • Мнения: 985
GrinЗдравейте,
през последните 2-3 години от няколко места  ( 4-5) ме "облъчиха" и искаха да ме зарибят за представител. Използвам тези фрази, защото точно така се почувствах. Твърде агресивна политика и начин на разпространение на продуктите, което  не ми допадна изобщо и още повече ме накара да се дърпам, за да не стана представител. Постоянно се говоришех как ще забогатееш, накрая на презентацията показват кой каква кола карал и как си напуснали редовната работа, за да се занимават с това, абе като секта са ми.Grin
Но наскоро една позната ми разказа как ходила при една козметичка, която е представител и й направила разни процедури за лице.
Първият  уред от който тя беше впечатлена беше някаква четка, която била с микросребро. Думите й бяха " Бях си почистила лицето преди това с гел... и само ако знаеш умрях от срам от това, което излезе от него-фон дьо тен в порите и направо ужас". Чудя се тази четка дали с сходна с тези въртящите четки, което сега предлагат например Ремингтон... предполагам да. За тези, които са запознати с продуктите, какво мислите?
Другият уред, от който беше много впечатлена ( повече от четката) доколкото разбрах е нещо като метален крайник, който раздробява молекулите на продуктите, за да навлязат в кожата. Първо затопляла, а после охлаждала, нещо такова... така както го описа искрено ме заинтригува! Моля, ако някой е по-запознат да даде инфо и да каже дали има аналог на пазара и как се казва този уред.
И третият продукт, който ми подариха е един сок- Брейн мастър се казва- за стимулиране на мозъчната дейност и за бодрост. Хубав е на вкус-вече го пия 1 месец, не мога да кажа дали има ефект честно казано.

# 74
  • Мнения: 2
GrinЗдравейте,
през последните 2-3 години от няколко места  ( 4-5) ме "облъчиха" и искаха да ме зарибят за представител. Използвам тези фрази, защото точно така се почувствах. Твърде агресивна политика и начин на разпространение на продуктите, което  не ми допадна изобщо и още повече ме накара да се дърпам, за да не стана представител. Постоянно се говоришех как ще забогатееш, накрая на презентацията показват кой каква кола карал и как си напуснали редовната работа, за да се занимават с това, абе като секта са ми.Grin
Но наскоро една позната ми разказа как ходила при една козметичка, която е представител и й направила разни процедури за лице.
Първият  уред от който тя беше впечатлена беше някаква четка, която била с микросребро. Думите й бяха " Бях си почистила лицето преди това с гел... и само ако знаеш умрях от срам от това, което излезе от него-фон дьо тен в порите и направо ужас". Чудя се тази четка дали с сходна с тези въртящите четки, което сега предлагат например Ремингтон... предполагам да. За тези, които са запознати с продуктите, какво мислите?
Другият уред, от който беше много впечатлена ( повече от четката) доколкото разбрах е нещо като метален крайник, който раздробява молекулите на продуктите, за да навлязат в кожата. Първо затопляла, а после охлаждала, нещо такова... така както го описа искрено ме заинтригува! Моля, ако някой е по-запознат да даде инфо и да каже дали има аналог на пазара и как се казва този уред.
И третият продукт, който ми подариха е един сок- Брейн мастър се казва- за стимулиране на мозъчната дейност и за бодрост. Хубав е на вкус-вече го пия 1 месец, не мога да кажа дали има ефект честно казано.

Здравейте, попаднах на темата защото живо ме интересува и търсех информация! Аз ползвам доста продукти от компанията а машинките наистина отговарят на описанието! Една приятелка, която ме запозна с тях ми направи тези процедури с двете машинки, уж и аз си бях почистила лицето, ефекта беше уау! Още ги нямам но при първа възможност ще си ги закупя, заслужава си, защото не всеки път можем да ходим при козметик а така ще си имам направо козметичен салон в къщи! За сега се грижа за лицето си с пяна за лице и скраб гел с алое!

# 75
  • София
  • Мнения: 449
Да, съдържа парабени.
И златната серия с нанотехнологии и алоето за спешна помощ.
А ролонът с алое съдържа алуминиев хлорхидрат, вещество, което също трябва да се избягва.

Парабените в които и да е козметични продукти, също и лекарствени, са в количества 0.2 - 0.4% и няма как да е другояче. Ако те липсват, то бъдете сигурни, че са заменени с такива от ново поколение. Няма как да е другояче Wink  Парабени има и в някои зеленчуци и зърнени култури, но надали е широко известно. Искам да кажа, че парабенната истерия отдавна не подлежи на укротяване Simple Smile И за съжаление, няма такова животно ”био козметика” , освен, ако не използвате яйца и мляко от собствена ферма, но и тогава не е сигурно Wink

# 76
  • Мнения: 1 117
Има ли активна тема за LR?

# 77
  • Мнения: 35 993
по-активна няма

# 78
  • Мнения: 124
Някой ползвал ли е LR vita active течни плодове и зеленчуци?Може ли мнения.Не бях чувала за тази фирма досега.Понеже моята дъщеричка отказва да яде плодове и зеленчуци и ми се иска да и взема.

# 79
  • Мнения: 2
Здравейте , аз ползвам козметиката на LR от 5месеца . Купих си продукти за 240лв , свършиха невероятна работа . Помогнаха на бебето ми ,което имаше атопичен дерматит . Почнах да си купувам продукти техни за лична хигиена и красота . Всичко ми харесва . Пия Алое Вера с коприва , лекувам разширени вени , пия Омега 3 , пробиотик и витамини . На децата си давам Коластра , Алое с праскова , пробиотик и витамини . Доволна съм ,че помагат и са качествени . Не мисля ,че са скъпи . Спестяват ми много за лекарства . Споделям моите впечатления на роднини к приятели . Как могат да си пазаруват качествени продукти директно от производитела . Печелят се добри пари , но всичко зависи от самия човек . За мен превеницията е най-важна . Ако имате някакви въпроси , пишете ми . Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 109
Ние също пием алое и коластра.По-добре пари за тях да давам вместо за лекарства.
Синът ми също имаше кожен проблем и често боледуваше. Вече всичко е наред.

# 81
  • София
  • Мнения: 449
Някой ползвал ли е LR vita active течни плодове и зеленчуци?Може ли мнения.Не бях чувала за тази фирма досега.Понеже моята дъщеричка отказва да яде плодове и зеленчуци и ми се иска да и взема.

Да, аз давам на голямото ми дете, което е на 8г., харесва го. Има сладко - кисел вкус, леко тръпчив. Тя си го забърква с кисело мляко. Понякога слага и мед. Давам и на малката, която е на 3 и е много злояда. На нея и давам също с кисело мляко и мед, иначе се мръщи. Но тя се мръщи на всякаква храна Sad
Взимам им също и течна коластра, доволна съм. Ще взема и омега 3 и за тях, и за мен.
Ако имате някакви въпроси, насреща съм. От доволен клиент се превърнах и в сътрудник Hands V
Хубав ден желая Flowers Hibiscus

# 82
  • Мнения: 85
Здравейте,
аз давам на малката - 5 год и половина ЛР Vita Active сутрин на гладно, в чашка с Алое гел за пиене и малко вода  - харесва й и го пие с желание. Но като превенция срещу грип по- сериозен продукт мисля, че е Коластрата.
Течния вариант излиза по-малко изгоден, защото стига за 20 дни, пък и след отваряне трайността е толкова, трябва да се съхранява в хладилник.
Давам коластра капсули, като изсипвам съдържанието на капсулата в лъжичка с малко вода - вкуса е като на сухо мляко и се харесва от децата. Може да взима по една капсула, или при някакви съмнения за вирус - по повече пъти на ден.
На големия син - 12 год.,  давам алое гел за пиене - за лечение на гастрит и язва, изключително съм доволна. Впоследствие включих и Омега капсулите - оказаха се много ефикасни за концентрация в училище, повишаване на апетит, и бонус - по-добър имунитет. Тази зима слава богу не е боледувал от грипни истории. Омегата я пробва и моята комшийка - 65 + , каза че се чувства много свежа и с нетърпение очаква следващото намаление.
Това мога да споделя от моя опит.

# 83
  • София
  • Мнения: 11 494
Синът ти има ли гастрит или язва?

# 84
  • Мнения: 85
Да, имаше язва, и хеликобактери.
В момента няма, но сме нащрек.

# 85
  • Мнения: 110
Здравейте! Наскоро научих за тази компания и искам да разбера наистина ли продуктите ѝ съдържат толкова висок процент Алое Вера?

# 86
  • Мнения: 1 109
Здравейте! Наскоро научих за тази компания и искам да разбера наистина ли продуктите ѝ съдържат толкова висок процент Алое Вера?
Здравей! Различните видове алое гелове за пиене съдържат различен процент алое. Много са хубави продуктите, но много скъпи. Но по-добре да пием алое отколкото антибиотици.

# 87
  • Мнения: 85
Здравейте! Наскоро научих за тази компания и искам да разбера наистина ли продуктите ѝ съдържат толкова висок процент Алое Вера?
Здравейте,
наистина съдържат висок процент чист сок от алое. Имат сертификат за качество  От Институт Фризениус и Съвета за алое. С аутошип абонамент излизат на оптимално добра цена. Аз също бях много скептична в началото, първо една колежка ми сподели, после чух и от близка приятелка, накрая реших да пробвам и аз. За което не съжалявам. Вече почти 2 години не съм влизала в аптека. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 472
Всеки може да има достъп лично до магазин в Германия със отстъпки от 40% и повече . Изчерпателни отговори и лична консултация от професионалисти също. Освен за лична употреба може да развивате и собствен бизнес без никакви вложения.

Последна редакция: сб, 20 мар 2021, 10:43 от bubanka

# 89
  • Мнения: 2 057
Здравейте, знаете ли дали мога да си поръчам отново продукти след много дълга пауза, в която нищо не съм поръчвала? Видях някъде назад в темите, някой беше писал, че имало правило да поръчваш всеки месец, иначе губиш права като спонсор или там, както се казва. Какви са правилата?

# 90
  • Мнения: 85
Здравейте, знаете ли дали мога да си поръчам отново продукти след много дълга пауза, в която нищо не съм поръчвала? Видях някъде назад в темите, някой беше писал, че имало правило да поръчваш всеки месец, иначе губиш права като спонсор или там, както се казва. Какви са правилата?
Здравей, след 12 месеца неактивност трябва да направиш нова регистрация за сътрудник. Иначе не е необходимо всеки месец да правиш поръчки. Минимална сума за поръчка по телефон или имейл е 80 лв, през онлайн магазина няма минимална сума. До края на месец март има хубава пломоция на парфюми.... Ако имаш нужда от съдействие, пиши Simple Smile

Последна редакция: вт, 23 мар 2021, 11:48 от didi78a

# 91
  • Мнения: 1
Козметиката и продуктите за здраве са уникални!Бременна съм и използвам всичките им кродукти без никакви притеснения.Дори при при проява на каквито и да е било симптоми за разболяване давам на дъщеря ми от изумителната им коластра и на следващия ден и няма нищо!Все пак немски продукти,най- високо качество!

# 92
  • Мнения: 1
Продуктите наистина са уникални. Аз лично ги ползвам...!

# 93
  • Мнения: 1
Аз също от почти две години ползвам продуктите на ЛР, първо започнах заради здравословен проблем, тъй като от страна на милата ни медицина не срещнах отговор и до днес изцяло почти смених козметиката си, продукти за лична хигиена, всички пием алое и ползваме определени добавки, коластра при нужда, вита актив витамините, аз пия омега и пробаланс за регулиране на алкално- киселинния баланс и т.н.. И не спирам да говоря за ползите на продуктите, защото за мен най- важна е превенцията!

# 94
  • Мнения: 289
Алоето за какво го пиете? Аз си поръчах сега с коприва, но не знам какво да очаквам. При мен проблема е оредяването на косата...

# 95
  • Мнения: 472
Алоето за какво го пиете? Аз си поръчах сега с коприва, но не знам какво да очаквам. При мен проблема е оредяването на косата...

Алое вера гел с коприва в комбинация от про баланс. Също така започнете серията л рекапин. Възстановява растежа на косата. Ще видите моментален ефект. Бъдете здрави.

Последна редакция: пт, 07 май 2021, 14:03 от Rrr3

# 96
  • Мнения: 2
Попаднах на някакъв дистрибутор на тези продукти. По сайтовете на различните дистрибутои се предлагат детски продукти за укрепване на имунната система. Много ми допаднаха. В описанието на продуктите се казва "auto shipping" и бегло се упоменава, че от фирмата ще ти изпращат ежемесечно продукти, което въвежда клиентите в заблуда, че веднъж платили сумата от 120лв., продуктите ще им бъдат доставяни в продължение на шест месеца. Оказва се обаче, че с една поръчка на такъв комплект продукти, човек се вързва в абонаментна програма. Казано другояче, се задължавам ежемесечно да получавам тези продукти и да плащам по 120лв! Не се казва, че става въпрос за абонаментна програма, при която сумата от 120лв. се дължи ежемесечно. Това ти го казва консултант, след като вече си поръчал продуктите им и си се задължил по абонамента да купуваш ежемесечно продуктите на тази фирма. Чудя се къде е Агенцията за защита на потребителите! Къде са органите в тази държава? Защо КЗК не се самосезира, а чака подаване на сигнали???

# 97
  • Мнения: 1 109
Здравейте!
Аз също съм представител на фирмата и си поръчвам за семейството на по-ниски цени.
С програмата аутошип продуктите излизат най-евтини. Абонамента е за 4 месеца и в края на четвъртия месец получаваш подарък от фирмата, преди беше комплекта за спешна помощ, който вкючва 3 продукта.
Дори в рекламните материали си пише, че получваш продуктите определен брой месеци. Няма нищо незаконно!

# 98
  • София
  • Мнения: 11 494
Разбира се. Не е незаконно да заблуждаваш клиентите.

# 99
  • Мнения: 472
Попаднах на някакъв дистрибутор на тези продукти. По сайтовете на различните дистрибутои се предлагат детски продукти за укрепване на имунната система. Много ми допаднаха. В описанието на продуктите се казва "auto shipping" и бегло се упоменава, че от фирмата ще ти изпращат ежемесечно продукти, което въвежда клиентите в заблуда, че веднъж платили сумата от 120лв., продуктите ще им бъдат доставяни в продължение на шест месеца. Оказва се обаче, че с една поръчка на такъв комплект продукти, човек се вързва в абонаментна програма. Казано другояче, се задължавам ежемесечно да получавам тези продукти и да плащам по 120лв! Не се казва, че става въпрос за абонаментна програма, при която сумата от 120лв. се дължи ежемесечно. Това ти го казва консултант, след като вече си поръчал продуктите им и си се задължил по абонамента да купуваш ежемесечно продуктите на тази фирма. Чудя се къде е Агенцията за защита на потребителите! Къде са органите в тази държава? Защо КЗК не се самосезира, а чака подаване на сигнали???

Можете да върнете продуктите и да се откажете от програмата. Това с нищо не ви Обременява и не ви задължава. Нямате договор. Това е просто абонамент. Не взимаш пратката и не плащаш!

# 100
  • Мнения: 1
Това не е вярно.Пърфюмът който ползвам издържа 7 дена

Общи условия

Активация на акаунт