Козметика LR

  • 65 600
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 85
Здравейте, знаете ли дали мога да си поръчам отново продукти след много дълга пауза, в която нищо не съм поръчвала? Видях някъде назад в темите, някой беше писал, че имало правило да поръчваш всеки месец, иначе губиш права като спонсор или там, както се казва. Какви са правилата?
Здравей, след 12 месеца неактивност трябва да направиш нова регистрация за сътрудник. Иначе не е необходимо всеки месец да правиш поръчки. Минимална сума за поръчка по телефон или имейл е 80 лв, през онлайн магазина няма минимална сума. До края на месец март има хубава пломоция на парфюми.... Ако имаш нужда от съдействие, пиши Simple Smile

Последна редакция: вт, 23 мар 2021, 11:48 от didi78a

# 91
  • Мнения: 1
Козметиката и продуктите за здраве са уникални!Бременна съм и използвам всичките им кродукти без никакви притеснения.Дори при при проява на каквито и да е било симптоми за разболяване давам на дъщеря ми от изумителната им коластра и на следващия ден и няма нищо!Все пак немски продукти,най- високо качество!

# 92
  • Мнения: 1
Продуктите наистина са уникални. Аз лично ги ползвам...!

# 93
  • Мнения: 1
Аз също от почти две години ползвам продуктите на ЛР, първо започнах заради здравословен проблем, тъй като от страна на милата ни медицина не срещнах отговор и до днес изцяло почти смених козметиката си, продукти за лична хигиена, всички пием алое и ползваме определени добавки, коластра при нужда, вита актив витамините, аз пия омега и пробаланс за регулиране на алкално- киселинния баланс и т.н.. И не спирам да говоря за ползите на продуктите, защото за мен най- важна е превенцията!

# 94
  • Мнения: 289
Алоето за какво го пиете? Аз си поръчах сега с коприва, но не знам какво да очаквам. При мен проблема е оредяването на косата...

# 95
  • Мнения: 472
Алоето за какво го пиете? Аз си поръчах сега с коприва, но не знам какво да очаквам. При мен проблема е оредяването на косата...

Алое вера гел с коприва в комбинация от про баланс. Също така започнете серията л рекапин. Възстановява растежа на косата. Ще видите моментален ефект. Бъдете здрави.

Последна редакция: пт, 07 май 2021, 14:03 от Rrr3

# 96
  • Мнения: 2
Попаднах на някакъв дистрибутор на тези продукти. По сайтовете на различните дистрибутои се предлагат детски продукти за укрепване на имунната система. Много ми допаднаха. В описанието на продуктите се казва "auto shipping" и бегло се упоменава, че от фирмата ще ти изпращат ежемесечно продукти, което въвежда клиентите в заблуда, че веднъж платили сумата от 120лв., продуктите ще им бъдат доставяни в продължение на шест месеца. Оказва се обаче, че с една поръчка на такъв комплект продукти, човек се вързва в абонаментна програма. Казано другояче, се задължавам ежемесечно да получавам тези продукти и да плащам по 120лв! Не се казва, че става въпрос за абонаментна програма, при която сумата от 120лв. се дължи ежемесечно. Това ти го казва консултант, след като вече си поръчал продуктите им и си се задължил по абонамента да купуваш ежемесечно продуктите на тази фирма. Чудя се къде е Агенцията за защита на потребителите! Къде са органите в тази държава? Защо КЗК не се самосезира, а чака подаване на сигнали???

# 97
  • Мнения: 1 110
Здравейте!
Аз също съм представител на фирмата и си поръчвам за семейството на по-ниски цени.
С програмата аутошип продуктите излизат най-евтини. Абонамента е за 4 месеца и в края на четвъртия месец получаваш подарък от фирмата, преди беше комплекта за спешна помощ, който вкючва 3 продукта.
Дори в рекламните материали си пише, че получваш продуктите определен брой месеци. Няма нищо незаконно!

# 98
  • София
  • Мнения: 11 495
Разбира се. Не е незаконно да заблуждаваш клиентите.

# 99
  • Мнения: 472
Попаднах на някакъв дистрибутор на тези продукти. По сайтовете на различните дистрибутои се предлагат детски продукти за укрепване на имунната система. Много ми допаднаха. В описанието на продуктите се казва "auto shipping" и бегло се упоменава, че от фирмата ще ти изпращат ежемесечно продукти, което въвежда клиентите в заблуда, че веднъж платили сумата от 120лв., продуктите ще им бъдат доставяни в продължение на шест месеца. Оказва се обаче, че с една поръчка на такъв комплект продукти, човек се вързва в абонаментна програма. Казано другояче, се задължавам ежемесечно да получавам тези продукти и да плащам по 120лв! Не се казва, че става въпрос за абонаментна програма, при която сумата от 120лв. се дължи ежемесечно. Това ти го казва консултант, след като вече си поръчал продуктите им и си се задължил по абонамента да купуваш ежемесечно продуктите на тази фирма. Чудя се къде е Агенцията за защита на потребителите! Къде са органите в тази държава? Защо КЗК не се самосезира, а чака подаване на сигнали???

Можете да върнете продуктите и да се откажете от програмата. Това с нищо не ви Обременява и не ви задължава. Нямате договор. Това е просто абонамент. Не взимаш пратката и не плащаш!

# 100
  • Мнения: 1
Това не е вярно.Пърфюмът който ползвам издържа 7 дена

Общи условия

Активация на акаунт