® E-bay - тема 41

  • 30 629
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Гледам за детски книжки - много красиви и добри предложения  Heart Eyes

Мамеее, е бива ли такива работиии  ooooh!
Blush

# 16
  • Мнения: 1 267
Момичета да попитам,номерата на пръстените мога ли да видя от някъде ,таблица или ако някоя си е купувала.Благодаря предварително.
http://www.celtic-weddingrings.com/measure-your-ring-size.pdf
Питам една мацка колко ще е шипинга до България за едни ботуши и тя ми отговаря следното:
The coat would be £6,00  newsm78  Тази дума и други значения ли има, тя ли нещо се е объркала?

# 17
  • София
  • Мнения: 179
може би е имала предвид cost Simple Smile a и s са една до друга   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 887
Питам една мацка колко ще е шипинга до България за едни ботуши и тя ми отговаря следното:
The coat would be £6,00  newsm78  Тази дума и други значения ли има, тя ли нещо се е объркала?

Бая се е объркала мацката! 100% продава и палто! Виж и другите артикули.Пиши и пак, но пък щом за палто ще вземе 6 лири , то и за ботушите тогава ще е толкова.

може би е имала предвид cost Simple Smile a и s са една до друга   bouquet

Това също е вариант ! Wink

# 19
  • Мнения: 1 267
може би е имала предвид cost Simple Smile a и s са една до друга   bouquet
Да, така е - a и s са съседни букви на клавиатурата  Simple Smile

Бая се е объркала мацката! 100% продава и палто! Виж и другите артикули.Пиши и пак, но пък щом за палто ще вземе 6 лири , то и за ботушите тогава ще е толкова.

може би е имала предвид cost Simple Smile a и s са една до друга   bouquet

Това също е вариант ! Wink
Kölsches Mädel, сега търсих-нЕма палта, за мойте ботушки е това.

# 20
  • Мнения: 1 698
Току що си взех палтенцето.  PartyМного съм доволна. Като излято ми е Laughing
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1204848 … me=STRK:MEBDIX:IT

# 21
  • Мнения: 1 075
mimes  и аз искам такова.Ако някъде срещнеш подобно свиркай(сериозна съм).Със здраве и много кеф да си го носиш.

# 22
  • Мнения: 1 887
Току що си взех палтенцето.  PartyМного съм доволна. Като излято ми е Laughing
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1204848 … me=STRK:MEBDIX:IT

Еййй, супер! Да ти е честито !  Peace

shrek , значи още по-добре !  Wink

Вчера си поподредих гардероба! Е нЕма такова нещо просто !  ooooh! Ще отворя сергия . Хич не ми се занимава с Продавалници, Мама бей, Ибей ! Писна ми !

А имам толкова неща, само стоят в гардероба !

# 23
  • Шумен
  • Мнения: 67
shrek, внимавай да не ти прати палто, вместо ботуши  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Бъзикам се.

Само да се оплача колко съм зле, уж съм наясно за митата, а си взех едно яке без да се замисля, къде съм бляла не знам. Ама ще си платя митото какво да правя  Tired, да съм гледала пък.

# 24
  • София
  • Мнения: 595
...но не ми дават да  наддавам-можело само за англичани Crossing Arms
Ох, вчера питам за шипинг до БГ - продавача ми отговаря любезно че ще го изпрати ....аз изчаквам края на търга и в последните секунди цъкам на бидвам и ...греда  ooooh! не можах....много ме хвана яд  Crazy
Случва ми се за втори път  Rolling Eyes
Точно същото ми се случи, разбрах се с продавача да ми го изпрати до БГ, заредих си снайпера, а после гледам , че не е дало да наддам  Rolling Eyes Тогава си смених регистрационния адрес в ebay с този на емпреса, но още не съм пробвала дали ще стане с друг такъв търг

# 25
  • Мнения: 1 267
Kölsches Mädel, я опъни сергията тук, все ще си харесаме нещо.
Bobolina , ще стане.

# 26
  • Мнения: 634
mam@ , Bobolina ,
- ок, сменяш регистрационния адрес с англииски и печелиш търга. Обаче после какво се случва с доставката - отива ли директно на този адрес, или се обясняваш с продавача , че искаш БГ доставка (при положение че предварително си го питал и има такава опция). Моля, наистина ми разяснете казуса, мерси.

# 27
  • Мнения: 1 267
mam@ , Bobolina ,
- ок, сменяш регистрационния адрес с англииски и печелиш търга. Обаче после какво се случва с доставката - отива ли директно на този адрес, или се обясняваш с продавача , че искаш БГ доставка (при положение че предварително си го питал и има такава опция). Моля, наистина ми разяснете казуса, мерси.
Аз нищо не обяснявам. Като тръгна да плащам, директно ми излиза адреса в България, никъде не се появява английския(що така newsm78). Но винаги предварително питам дали шипват до България и за колко, че да не се гледаме после смутено.

# 28
  • Шумен
  • Мнения: 67
mam@ , Bobolina ,
- ок, сменяш регистрационния адрес с англииски и печелиш търга. Обаче после какво се случва с доставката - отива ли директно на този адрес, или се обясняваш с продавача , че искаш БГ доставка (при положение че предварително си го питал и има такава опция). Моля, наистина ми разяснете казуса, мерси.
Аз нищо не обяснявам. Като тръгна да плащам, директно ми излиза адреса в България, никъде не се появява английския(що така newsm78). Но винаги предварително питам дали шипват до България и за колко, че да не се гледаме после смутено.

Защото има шипинг адрес и регистрационен адрес(английския адрес), когато тръгваш да плащаш ти излиза шипинг адреса, който си е БГ адрес в случая(могат да се въведат няколко шипинг адреса ). Peace

Последна редакция: чт, 19 ное 2009, 16:28 от vi_ki

# 29
  • Мнения: 1 745
Kölsches Mädel, я опъни сергията тук, все ще си харесаме нещо.

Ми да, кажи кой размер са нещата. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт