Неусетно времето отмина, ДЕКЕМВРИйчето ни стана на година

  • 29 765
  • 732
  •   1
Отговори

Анкета

Желаете ли на първа страничка да запишем и размерите на дечицата ни на 1годинка.  /Моля всеки, който иска да ми праща направо и ЛС с размерите/

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 31 яну 2010, 09:25

# 30
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
Моето съкровище се храни много добре , пълзи, прави '' бобчи" все още нямаме зъбчита. Вече е 81 см  и 11кг.а ето как обича да спи.    

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 15:47 от qni4ka05

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ехооооооооо, я разкажете как изкарахте рожденните дни, че на нас ни предстои и се чудя какво порти да правим  bouquet

# 32
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
Ето ни и нас! Завърнахме се от село!  Cry Много ни беше хубаво, но както се вика всичко хубаво свършва.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЛАДИМИР!

qni4ka05 много сладко спинка голямото юначе!  Hug Heart Eyes

Никола има 6зъба и страшно се плюнчи. Прави плахи опити са ходи - пуска се прави 2-3крачки. По-лесно му е да пълзи. Като иска нещо пропълзи и после се изправя. Катери се като щур на легло на ръкла на диван. Храни се вече добре. Аз му готвя и не отказва нищо. Като му дам цяла ябълка или круша за 10мин. вече ги няма. Казва мама Нин и тати Точо, кака и баба Ван, тау-тау/чао-чао/, дай, не-не, пе-пе/пет-пет/, бау-бау, мауууу, па-па и още доста неща. За кг. незнам, че от 10септември не сме ходили на консултация, но около 10кг. Много обича да танцува.

# 33
  • Мнения: 449
Честит първи рожден ден на Владимир. Да расте голям и здрав мъж и да радва много мама и тати.
Ето малко снимки от нашия първи РД : http://kamelia123.snimka.bg/baby/galina-ilieva.365665.15954791
Маринка първия рожден ден е повече за родителите отколкото за детето. Нашия беше едно бягане наляво-надясно, слагане и вдигане на масите и докато се усетим той мина и вече беше 15-ти.  Mr. Green
Ианче Галя по цял ден вика "та-ти", "де-де", "ба-ба", "ем"(вземи ме), "Аде"(хайде), "да-да"(дай). Когатоп я питаш на колко годинки дтана и показва с пръст на една, а когато я попиташ "как духна свещичката" и тя с все сила надува бузи и духва  Laughing . Понякога изпреварва втория въпрос и като показва на колко годинки и станала и духва свещичката за да не губи време .
Иначе и ние от 2 месеца не сме ходили на консултация. Последно беше 7.400 сега да е качила 300-400 грама не повече. Не ходи, но много бързо пълзи и всичко до което се докопа е съборено на земята

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 18:31 от kamelia ilieva

# 34
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
 Момичета - кокичета днес е 21 ноември ден на християнското семейство т.е. всички ние имаме празник тъйкато сме  създали семейства  честит празник и само хубави неща да ни се случват

# 35
  • Мнения: 86
Благодаря на всички за милите пожелания!  Heart Eyes

Ето, да почерпя с по едно парченце от тортата на Влади http://6u6inka.snimka.bg/holidays/21-11-2009-vladi-1-year.445887.16061449

Ние решихме да разделим празника на детски и за възрастни, днес беше у свеки с най-близките и щастливите, най-вече прабабите и прадядото. Другата седмица повтаряме с приятели с деца, но сме решили да е в заведение, че трудо ще се съберем такава тълпа вкъщи.

Това накратко, сега ще почивам, събитието се оказа изтощително за всички!!!

# 36
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
Добро утро народе!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на АНГЕЛИНА на мама Санчес! Да е все така щура, любопитна и здрава!

# 37
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
честит първи рожден ден на ангелина на мама санчес. бъди едно малко ангелче на мама и тати за винаги. 

# 38
  • Мнения: 15
Честит Рожден ден на Ангелина на Санчес! Да расте здрава и мнооооооого щастлива!
Честит Рожден ден и на Влади на Шушинка със закъснение! Много да ви радва!

Не знам как мина една година....Миналият декември по това време бях толкова нетърпелива да гушна моето бебче, а ето че вече празнуваме 1 годинка....Сигурно толкова бързо ще мине времето и скоро ще ги изпращаме на училище. Wink
Ние имаме 6 зъба, но и други чакаме.Пълзим , но не ходим добре дори хванати за 2 ръце.
Яде всичко от Детската кухня, без мляко с ориз.Пасирам едрите късчета, защото иначе ми прави физиономии,че му се гади.
И аз очаквам разкази за изминалите Рожденни дни, снимки и какви подаръци получихте...
Приятен ден и чудесна разходка днес!

# 39
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Честит рожден ден на Ангелина , нека расте здраво и щастливо дете и да носи много радост на своите родители!. Ники има 4 зъбчета, последната консултация е пропуснахме, поради грипната епидемия. На 10 месеца беше 9.200 и 78см. Хапва с удоволствие всичко, което му предложа.Яденето му го приготвям в къщи, обожава тиква. Лази по-малко, няма изгледи скоро да проходи. Слагам го на гърне, но рядко си свършва работата в гърнето. Казва деде, тати ам и на-на. През деня спи два пъти по един час. Вечер заспива към 21.30 сутрин спи до 8, пробужда се по 3-4 пъти. И ние очакваме с нетърпение рождения ден, а на следващия именния, няма да има детско парти, мисля че е малък за това Grinning. Иначе мисля да поканя доста гости, все пак ни е първи рожден ден Grinning

# 40
  • Мнения: 11
Здравейте момичета
Честито на рожденниците  bouquet да са ви живи и здрави и да станете майки на милионери Grinning
Аз пак успявам да се включа след цяла вечност ама днес дадохме Макси на баба му да го гледа че мъжо пробива в хола с дрелка а пък нашия е  много страхлив да ни е жив и здрав и реве на поразия. След малко ще ходим да си го приберем.
Още няма изглед да проходим само пълзим обаче това е от мързел от време на време се изправя и застава без да се обляга никъде но за кратко. Другата седмица е много важна за нас хем рожден ден хем кръщене дано всичко мине добре Praynig
Не мога и не мога да го науча да показва 1 год мисли си че му правя боц Grinning но с духането ще се справим добре Grinning
Това е от нас не знам кога ще се включа отново че Макси като ме види на този лаптоп не знам какво му става.

# 41
  • София
  • Мнения: 179
Честит първи рожден ден на Ангелина. Нека расте здрава и много красива.

# 42
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИШНИНКА
на Влади на 6u6inka (със закъснение),
на Ангелинка на San4es и
на Марти на мама maiski


Да растат здрави, умни и щастливи дечица!

Нико е голям бърборко, но няма никакво намерение да ходи. Придвижва се до желаната цел по мебелите и с лазене. Повече се заиграва с "интелектуални игри" book и книжки.
Има 7 зъбчета, но поради строгата диета, не може да ги използва пълноценно. Затова пък опитва всичко, което му попадне пред погледа.
От 2 седмици показва как ще духа свещта, но най-вече подканя нас да я гасим.
Аз лично вече нямам търпение да дойде големият ден, за да си поднесем подаръците и да му видя изражението. То милото само това ще разбере от празника, защото ние нямаме намерение да правим голям купон и да го стресираме с пощипващи го отвсякъде баби и лели.

# 43
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ВЛАДИ И НА АНГЕЛИНА!ДА СА ЗДРАВИ И БЕЗГРИЖНИ!ДА РАДВАТ ВСИЧКИ КОИТО ГИ ОБИЧАТ!
                               

ЗА ЩАСТЛИВИТЕ МАЙКИ!                   
 
Иначе и ние този месец пропуснахме консултацията/ясно защо/Но Дая е около 9 300кг.Не върви още и не лази но показва доста неща.Най-смешна е като показва как прави дядо Коледа:Клати се и вика о-о-о.От месец си казва за ходене по голяма нужда и си ходи на гърне.показва че ще стане на 1 г. с пръстче,показва морковчето от песничката за зеленчуците,мишчица пробила и други обичайни такива.Яде храната от кухнята твърде избирателно и то с много поправки от моя страна.ужасно е капризна но простено и е нали е дама Joy
За подаръците съм в голяма чуденка.Първо за РД после за Коледа.Като споменем пред брат и какво мислим да и подарим той само потрива доволно ръце Laughing

# 44
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН  МАРТИ НА МАМА maiski   разти и доставяй само красиви мигове на твоите родители.  

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 10:14 от qni4ka05

Общи условия

Активация на акаунт