Неусетно времето отмина, ДЕКЕМВРИйчето ни стана на година

  • 29 780
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 399
Добро утро и честита първа годинка на всички пораснали дечица!Нека са здрави,послушни и щастливи!  Hug
При нас нищо ново...Диманчето е добре,хапва,не пълзи,ще проходи за Първа пролет вероятно  hahaha ,много бърбори,а вчера за първи път го подстригахме у дома с машинката на тати - послушен беше,а аз съответно изнасях представление в банята  ooooh! ,но важното е,че резултата бива!  bowuu Кака Ноли ходи на градина,доволна е,аз премного  Mr. Green и така. Grinning
Ето ги моите съкровища...скъсАх се да снимам вчера ooooh! :
http://mimina1153.snimka.bg/baby/diman-11-mes.446007.16066800

Айде,лека седмица! Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 357
Мимина - много красиви слънца си имаш! Да са ти живи и здрави!

Честит първи рожден ден на всички дечица, които пораснаха през поселдните дни, че доста пропуснах! Да са много здрави, игриви и усмихнати!

Стефко преди 3 седмици беше 8700, 75 см, а сега е 9200, струва ми се,че множко е качил, но сигурно се държи на манджите от кухнята, яде всичко с кеф без леща. Казва мама, тата, деде, баба, папа, кака, ти та за часовник, ка за кабел, ба за банан, балон, бау-бау, мау за коте,му за крава, цъка с езиче как прави кончето. Преди 2-3 седмици пролази, от няколко дни прави сам по 4-5 крачки, но малко го е страх и гледа да се хване за нещо.
Колко време минава всъщност от първите крачки до същинското стабилно ходене?
И кога се прави прощъпулник - сега или когато проходи стабилно, всеки различно ми казва.

И аз чакам с нетърпение идващите празници, още повече, че ние имаме и Имен ден през декември. Та съм в голяма чуденка какви подаръци да купуваме на нашето слънце. Бабите и те ме питат какво да взимат. За рожденния ден мислим от тези колички,които ги яздят и с краченца се придвиждват, ама за другите празници нямам идеи.
В тая връзка да препоръчате някакъв вид играчки, които са интересна за тях на тази възраст?

# 47
  • София
  • Мнения: 250
Мимина, ама Диманчето голям красавец бил  newsm53 Да го цункаш от мен по сладките бузи и честита му прическа Hug И Нолинка колко е пораснала, браво, браво Heart Eyes
Да са ти живи и здрави всички  family

# 48
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ ЮНАЦИ И ГОСПОЖИЦИ!
 newsm59 newsm38
Безгрижно детство и много щастливи моменти с мама и татко!
Ние пък не успяхме втори път да го пострижем с машинката. За първи път с машинката го постригахме септември месец, но сега голям рев му дръпна и накра с ножицата успях да го пооформя. Тъй де, да имаме прическа за рождения ден.

# 49
  • Мнения: 46
Моля за съвет!Искам да попитам майките с какво мажете децата, когато се подсечат на гънките на крачетата? На Рая й излезе първо една пъпчица, която се пукна и сега има червено петно в гънката. Лекарката ни каза, че е в следствие на високата температура, която имаше преди 2 седмици и тогава сменихме 3 антибиотика, защото от единия получи разстройство, от втория се обрина, та чак третия ни помогна. Изписа ни Нистатин, но имам чувството, че не помага. Червенината не става по-голяма, но пък и не намалява. Ако някой е имал подобен проблем, нека сподели с мен.
Ще съм ви много благодарна  bouquet

# 50
  • Мнения: 14
Привет момичета, много много благодарности за хубавите пожелания по случай нашата първа годинка.

Не успях да се включа да почерпя, тъй- като бяхме на гости и там празнувахме, а нямах нет, а и никакво време, щото това първи Рожден ден се оказа голяма лудница!!  Аз успях ден по рано да си защитя дипломната работа, та беше хубав празник за мен и за човечка...

Ето малко снимки!

Ние сме си ОК, днес вече сме с ожулена муцунка, защото просто моята бдителност намаля след празника, та сега си имаме и спомен от него, надявам се да не остане белег ooooh!

http://dek2008.snimka.bg/baby/angelina-na-mama-san4es.349118.16095849

Още един път хиляди благодарности за топлите думи Hug

# 51
  • Мнения: 19
Хе, днес си имаме двама Мартиновци рожденици!

Да растат щастливи, здрави и много усмихнати за радост на мама и татко!

# 52
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ  ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИН И МАРТИН НА МАМИ - tanai V   и  MiIV- Milena  Ivanova .  1dating .Малки човечета  носете на своите родители само  хубави мигове и многооо  щастие . Така че един ден майките ви с гордост да изричат имената ви  МАРТИН . ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! ! !    

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 10:08 от qni4ka05

# 53
  • Мнения: 20
Честит рожден ден на Марти и Марти  на мама Таня и мама Ени !!!
Много здраве и късмет и весели игри ! Честит празник и на вас момичета!

Вчера бяхме на консултация НИя е вече 8.900 кг , цели 700гр е качила  и 73 см.
Има 5 зъбчета и 6тото напъва да излиза. Прави крачки като я държим за ръце , сама не се пуска.
И аз си мисля за празници и подаръци и хич незнам какво и как ще купуваме и организираме . Добре че сме към края на декември и имам време.
Поздрави и целувки!

# 54
  • Мнения: 3
  ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА ДВАМАТА МАРТИ! НЕКА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ, ПАЛАВИ И ИГРИВИ
 

# 55
  • Мнения: 187
здравейте,влизам само на бързо да по4ерпя за рождения ни ден и ще бягам,4е трябва да хода да вземам тортата ни
4естит рожден ден и на Марти на мама Таня
благодаря ви за пожеланията



# 56
  • Мнения: 455
Честит рожден ден на двамата Мартиновци. Да са здрави и много палави

# 57
  • Мнения: 126
Честито на рождениците  smile3525 smile3525 Да носят много радост на родителите си.
Преди време се притеснявах, че нашия палавник изостава с теглото, но сега виждам, че е наваксал. Имаме 2 зъбчета и третото е избило вече.Ходи, но не много стабилно. Не съм правила питка , защото тука закъсахме с бг брашното, а от испанското нищо не става.

# 58
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Честит Рожден Ден на двамата Мартиновци! Да са живи и здрави и много да радват родителите си!

Моля за съвет!Искам да попитам майките с какво мажете децата, когато се подсечат на гънките на крачетата? На Рая й излезе първо една пъпчица, която се пукна и сега има червено петно в гънката. Лекарката ни каза, че е в следствие на високата температура, която имаше преди 2 седмици и тогава сменихме 3 антибиотика, защото от единия получи разстройство, от втория се обрина, та чак третия ни помогна. Изписа ни Нистатин, но имам чувството, че не помага. Червенината не става по-голяма, но пък и не намалява. Ако някой е имал подобен проблем, нека сподели с мен.
Ще съм ви много благодарна  bouquet

Никола има често такива проблеми и мажа с клотримазол и судокрем до 2дена изчезва Успех с тази борба обикновенно е много неприятно и се "драпе" като луд!

Ники  Hug Как си?

# 59
  • Мнения: 4 589
Здравейте,

влизам да ви кажа, че не съм ви забравила и ви благодаря от сърце, че не сте забравили малката Алекс. Честито на всички навършили една годинка. Да са живи и здрави, много щастливи и обичани.

Аз съм добре. Няма още с какво да се похваля, ама се надявам и това да стане скоро. Дано 2010 год ни донесе само хубави емоции.

Хубав ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт