подсъзнанието може всичко 19

  • 79 852
  • 712
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 515
http://www.photoaura.ru/linear_test_folder.php?&docId=3490&start_test=1
Мисля, че съм поствала този тест и преди, имам наблюдения при много хора,  доста е точен ... От него може да разберете кои са преобладаващите цветове  в аурата ви. Тяхното описание в резултата ще ви покаже вашето себеусещане. Има и друго интересно инфо на сайта, както и снимки на аура. Тъмносиньото (индиго) в наше време има много по-различно значение... Peace Дани Аврамова, не знам кой е източника на посочената от вас информация, но с описанието на синьозеления цвят категорично не съм съгласна  Peace

VIKI_I, възможно е да се чувстваш силно привлечена от даден цвят и в двата случая - когато имаш недостиг на съответния цвят в аурата и се стремиш да компенсираш, или ако ти е преобладаващ - определени периоди може да си на такава вълна, особено ако периода ти е силно изразено творчески. Като при мен Grinning Добре е да се прави комплексен анализ - според зодията, елемента по фън шуй, тест на чакрите и колкото може повече други компоненти. Често интуицията ни подсказва  Wink
Интересна тема, има доста информация по нея. Цветовете са много важни за хармонията...
 Hug Heart Eyes

Изоорих се с Гугъл речника си преведох теста и си го направих  Laughing Еми падна ми се червено така си и знаех  PeaceНищо че ме влече синьо. Ето малко от това което ми изписа накрая
-Красный — победитель
Люди с аурой красного цвета самовыражаются через собственную сексуальность и физическое тело. Их жизнь осуществляется Здесь и Сейчас. Действительность для них материальна.

У этого типа ярко выражена сила воли. Они прекрасно чувствуют себя в положении лидера, даже в тех случаях, когда они участвуют в совместных предприятиях.

Люди этого типа постоянно ищут борьбы и они рождены, чтобы побеждать. Генералы, вожди имели в ауре много чистого красного цвета. Они постоянно жаждут деятельности и оценивают среду, в которой находятся, с точки зрения возможности действовать в данных условиях и иметь возможность конкурировать с кем-либо.
Другие порой ощущают, что их сила является подавляющей. Их захватывающая физическая и эмоциональная энергия слишком мощная для восприятия остальных.


и това (само част)  newsm78
Индиго — ищущий
Люди индиго познают жизнь с помощью   внутренних чувств и интуиции. Они - уравновешенны и очень чувствительны,  поддерживают глубокую связь с собственным внутренним миром. Их жизнь - долгий поиск великой истины. Их сознание всегда насыщено такой новизной и ясностью, которыми не наделён ни один из других типов.
 
Люди с аурой цвета индиго имеют сильную потребность выражать собственную духовность. Индиго рождаются, прекрасно осознавая, кем они являются и какова их миссия. Людям этого типа невозможно давать советы: что делать, как мыслить и чувствовать или объяснять в чём состоит правда. Они и так знают.



Това последното не го разбирам  newsm78 какво значи индиго, чувала съм, но дали се отнася за мен.. излезна ми накаря на теста   Ваш цвет:  Красный или Индиго   Thinking

# 46
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Еееее много сте продуктивни  Crazy един ден да изпусна темата от поглед  Laughing

Цитат
В края на XXI век хората ще добият способността да общуват телепатически и повече няма да им трябват нито телефон, нито телеграф.

Хората ще се научат да се лекуват с помощта на вътрешните си ресурси, без да прибягват до услугите на лекарите.

Престъпността в западния свят ще намалее благодарение на вграждането в организма на социално опасните индивиди на така наречената "жлеза на съвестта".

Хората най-накрая ще намерят път към паралелните светове и ще пътуват, където си пожелаят.

Основен вид енергия ще стане магнитната, а въглищата и нефтът ще са ненужни.

Повечето от хората вече поставят началото  на това "пророчество" на Едгар Кейс  Wink не мислите ли ?



Това бе вместо запис  Sunglasses

Благодаря ви  Hug и прекрасна вечер


МиЖ
  Wink

# 47
  • Мнения: 541
Чета ви редовно и с интерес.

Благодаря че ви има момичета!

При мен зареждането на портмонето дава малки суми, но редовно. А за висшия Аз , при мен работи много добре, разговарям си с него сутрин когато се гримирам или отивам за работа , даже не ми е необходимо усамотение и се получава  Laughing

Мамче радвам се да те видя и в тази тема  Hug

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 20:51 от estrella

# 48
  • София
  • Мнения: 1 078
Ще се включа в темата с ваше позволение.   bouquet
Доста интерсно е това с цветовете и въпреки някои нелицеприятни заключения за хората обичащи зелено и тревисто зелено, продължавам да ги харесвам.  Laughing

# 49
  • Мнения: 17
Много хубава тема   bouquetИма много полезна информация  Hug
 Съвсем случайно разбрах че в форума има и такива теми и чета ли чета....
Ама за една вечер няма да се получи  smile3529

Имам една молба някой от вас знае ли как се програмират кристали? Много ще съм благодарна ако някой има опит с това Hug и го сподели!
И един съвет ако може (да спазим закона на вземането и даването) За прогонване на всякакви лоши мисли, една фраза дава много добър резултат
СТРАХА МИ ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ В ЛЮБОВ! (страха най силната отр.енергия,любовта-положителна)
Като си помислите за нещо лошо и си я казвайте ако трябва толкова колкото е нужно за да прогоните лошите мисли.
Успех и любов и светлина във вашите сърца!

# 50
  • Мнения: 514
Темата е страхотна, ще я следя с интерес! Ще прочета и старите теми, сигурна съм че ще науча полезни неща.

# 51
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Тестът, предложен от mimina  Hug го бях правила преди, от любопитство го направих и сега - резултатът е идентичен - аз съм индиго Simple Smile

А по цветовете на Dani Avramova   - червен, оранжево-жълт, лилав, черно-бялото си е класика в жанра и, в крайна сметка,  в главата ми изплува визията и характера на холерична куртизанка hahaha hahaha hahaha

Аз бях публикувала в дюканската тема - в кой ден от седмицата - какъв цвят е добре да се носи и съответно каква храна да се яде - по Дънов. Обаче, явно покрай диетата, съм амнезирала smile3555 и не мога да го открия. Ще съм благодарна, ако някой го сподели  Hug
Тук е мястото да се оплача, че трудно се оправям с търсачската на форума #Cussing out

mijjjka, Благо-Даря ти за труда и за усилията, които влагаш, за да направиш темата уютно място за търсещите души smile3525

Миленитка, bye, разчисти си пощата, моля  newsm75

anutev,EliK и останалите новички   welcome

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 22:48 от lenny_pld

# 52
  • Мнения: 753
Mijjjka,   bouquet Hug

# 53
  • Мнения: 7 744
.. Аз съм огън..никак не съм спокойна, по скоро обяснението за червения по би ми подхождал, и се връзва с зодията ми-Овен..  Flutter Но незнам защо постоянно избирам синьото като цвят.. обожавам го  Crazy

може би защото търсиш равновесие и компенсация на огнената си природа

# 54
  • Мнения: 10 691
По теста на мимина се оказа, че моята аура е тъмно-зелена  Thinking

# 55
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Магазинът на Бог  
        
Веднъж на една жена и се присънил сън, че тя е в магазин, а зад щанда на магазина стоял самият Господ Бог.
- Господи! Това ти ли си!? – възкликнала тя радостно.
- Да, това съм Аз – отвърнал Бог.
- А какво мога да си купя от теб? – попитала жената.
- От мен може да се купи всичко – бил отговорът.
- В такъв случай, дай ми моля, здраве, щастие, любов, успех и много пари.
Бог се усмихнал доброжелателно и минал в складовото помещение за поръчаните стоки. След известно време, той се върнал с една малка книжна кесийка. Нещо лекичко подрънквало в нея.
- Това ли е всичко?! – казала учудена и разочарована жената.  
- Да, това е всичко – отвърнал Бог и добавил – Нима ти не знаеше, че в моя магазин се продават само семена.




Чаши кафе    
        
  Група съвипускници от престижен университет -  успешни, създали отлична кариера, отишли на гости при своя стар професор. По време на визитата разговорът се завъртял около работата: съвипускниците се жалвали от многобройните трудности и житейски проблеми.
Предлагайки на своите гости кафе, професорът отишъл в кухнята и се върнал с кана кафе и поднос, нареден с най-различни чаши: порцеланови, керамични, стъклени, кристални, пластмасови и  картонени от автомат за кафе. Едните били обикновени, а други -  скъпи.
Когато всички си взели чашките, професорът казал:
- Обърнете внимание, че всички скъпи чаши бяха взети, докато простите и евтините останаха. И макар това да е нормално за вас – искате само най-доброто за себе си, то това е източникът на вашите проблеми и стрес. Разберете, че чашката сама по себе си не прави кафето по-хубаво. Най-често тя е само по-скъпа, но понякога дори скрива това, което пием. В действителност всичко, което вие искахте, беше просто кафе, а не чаша. Но вие съзнателно избрахте най-хубавите чаши, и след това се поогледахте на кого каква се е паднала.
А сега помислете: животът – това е кафе, а работата, парите и положението в обществото – това са чаши. Те са само инструмент за подържане и съдържание на живота. Това, каква чаша имаме, не определя и не променя качеството на нашия живот. Понякога, концентрирайки се само на чашата, ние забравяме да се насладим на вкуса на кафето.
Най-щастливите хора не са тези, които имат най хубавите неща, а са тези, които извличат най-хубавото от това, което имат.
 


http://www.kapki-tishina.com/


 





Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 00:34 от lenny_pld

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Благодаря ви за темата момичета и за всичко, което споделяте. Не бях влизала тук от неделя и днес доста почетох. Благодарение на вас през последната година се промених значително. Чувствам се по- спокойна и уравновесена, но и не съм спирала да си правя утвърждения за това. Последните няколко новолуния и аз ги пропуснах. Просто сигурно не са били подходящи за мен. Оставям се на интуицията да ме води...

mijjjka,   bouquet  за информацията, свързана с цветовете! Винаги съм обичала зеленото и веднага след него жълтото.

Вместо запис:

ПРИТЧА ЗА ПРИЯТЕЛСТВОТО

По дълъг и уморителен път вървял човек с куче. Двамата били напълно изтощени. Изведнъж видели пред себе си оазис: прекрасни порти,зад оградата - музика,цветя,ромолене на ручеи.
-Какво е това?-попитал пътешественикът пазача на портата.
-Това е рая. Ти вече си мъртъв, можеш да влезеш и да си починеш истински.
-Има ли вода?
-Колкото искаш - чисти фонтани, прохладни басейни.
-А ще ми дадат ли храна?
-Колкото поискаш.
-А кучето?
-Съжалявам, с кучета не може! То трябва да остане тук.
Пътешественикът продължил нататък. Скоро стигнал до една ферма. На портата също имало пазач.
-Може ли да пием вода тук?-попитал човекът с кучето пазача.
-Да, на двора има кладенец.
-А кучето ми?
-До кладенеца има поилка.
-А дали ще ви се намери малко храна?
-Да, ще те нахраним.
-А за кучето?
-Ще се намери кокалче.
-Какво е това място?
-Това е рая.
-Но пазачът на оазиса,покрай който минах преди да стигна тук, ми каза, че раят е там.
-Лъже! Там е ада.
-Но как търпите това?
-Те са ни много полезни, защото до рая достигат само тези, които не изоставят приятелите си.


От тук.

Желая ви спокоен уикенд!

# 57
  • Мнения: 535
Мише  Hug Благодаря ти   bouquet
Ще ви препиша мисълта за днес, 21ви ноември,  от "Размисли за всеки ден" на Михаил Иванов.

Само в работата има истински смисъл. когато един ученик намери истинската работа, той не спира. Спомням си, че Учителят Петър Дънов имаше навика да казва: "Работа, работа, работа. Време, време, време. Вяра, вяра, вяра." Той никога не ми е обяснявал защо повтаря тези думи, но аз бях много заинтригуван и накрая открих, че в тях Учителят е събрал цяла философия. Работа, да, но е необходима вяра, за да се залови човек за работа и да продължава да я върши, но преди всичко време. Да, необходимо е време. Не е достатъчно, горещо да желаем нещо, за да го постигнем бързо. Сега аз вече зная, какво представлява времето. Години и години минаха и днес виждам, че времето е Нещо.

И аз съм в розов период, че дори и зимно бонбонено розово яке си купих  Embarassed  И мисълта първо я оцветих в розово, но не ми пасна някак си и я промених  Thinking Мисля, че в определен момент човек има нужда от един цвят, после от друг...  Peace

# 58
  • Мнения: 7 201
  Синия цвят предпочитат хора, които се стремят към емоционален комфорт, спокойствие. Те ценят подредения живот и държат на доброжелателното отношение на околните. Често пъти тези хора са чувствителни, нерешителни и, като правило, изпитват страх пред трудностите.
  "Дамите в  синьо" са по-често затворени, склонни към самоанализ, срамежливи, но при това се справят добре с традиционно женските си задължения.
Peace Абсолютно се припокрива с моята същност.Невероятно точно.Благодаря ти за труда!На МиЖката-също.  bouquet
Естрела, Hug Една зодия сме =>вълнуват ни сходни неща.

Нещо,което отдавна имам, и искам да го споделя с вас.Помага ми в трудните моменти.

Помолих Бог да вземе гордостта от мене,
   а Той ми отговори: „НЕ”.
   Каза ми, не може тя от теб да се отнеме,
   а трябва да се откажеш ти от нея.

   Помолих Бог да излекува дъщеря ми,
   От свой недъг в леглото прикована,
   а Той ми отговори „НЕ”.
   Каза ми,така душата невредима ще остане,
   а временна одежда тялото е.

   Помолих Бог да ми даде търпение,
   а Той ми отговори:”НЕ”.
   Каза ми , че то не се дава,
   а се заслужава
   в море от изпитания.

   Помолих Бог да ме дари с щастие,
   а Той ми отговори : „НЕ”.
   Каза ми, че дава благословение,
   от мен зависи дали ще имам щастие.

   Помолих Бог да ме предпази от болката,
   а Той ми отговори : „НЕ”.
   Каза ми, че тя до Бога приближава
   и ме дарява със спасение!

   Помолих Бог да ми даде духовен ръст,
   а Той ми отговори : „НЕ”.
   Каза ми,че духът сам трябва да расте
   а Той ще го подрязва,
   и така плод ще го накара да даде .

   Помолих Бог да ми даде всичко,
   за да мога да се радвам на живота,
   а Той ми отговори : „НЕ”.
   Каза ми, че животът Бог дарява ,
   а човек би трябвало на всичко да се радва!.

   Помолих Бог да ми помогне да обичам
   другите, така както Той мен обича.
   А Бог каза : „Най-накрая ти разбра
   за какво да просиш в твоята молба”!

# 59
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Добро утро Hug


На вълна цветове сте  Wink аз се ровя из нета и чета напоследък за аурата  Grinning и попаднах на това



Цветовете на Аурата

Червеният цвят издава гняв, необуздана страст или всепоглъщащо желание. Хората, в чиято аура преобладава този нюанс, обичат лидерството и се стремят към него на всяка цена. Освен това червеният цвят показва известни нарушения в нервната система и не е цвят, характеризиращ идеално здрав човек.

Розовият говори за незрелост на натурата, наивност и инфантилност. Показва и това, че човекът е прекалено раздразнен и нищо не може да направи по този въпрос. Този цвят сякаш казва: нервите ми са опънати до краен предел.

Оранжевият говори за високомерие и стремеж да се спазва дистанция в отношенията с другите хора. От друга страна, той издава мъдър, разсъдлив човек. Златистият оттенък в оранжевото говори за висок интелект, кафеникавият - за вялост.

Жълтият може да се интерпретира двояко. Ако то е със златист оттенък, издава спокоен, мъдър и талантлив човек. Наличието на червени или розови оттенъци е показател, че пред вас е избухлив и доста завистлив индивид.

Синият винаги е бил цвят на духовността. Яркосиньото говори за това, че човекът върви по пътя, който му е предназначен свише. Показва и наличието в живота му на искрена любов. Небесносиният издава трепетна и плаха натура, вечно съмняваща се в себе си. Равният блестящ тъмносин цвят често се смята за цвят на хората, на които е възложена особена мисия.

Зеленият означава, че човекът се намира в пълна хармония със себе си и със света, показва и неговите целителски способности.

Лилавият предполага висша степен на религиозност. Такъв човек често получава послания свише и живее, съветвайки се за всичко със своя бог.

Бяло-сребристият цвят
се среща рядко и е белег за наличието на голям талант. Освен това това е цветът на щастливите хора.

Сивият говори за депресия.

Кафявият - за вялост и нежелание за живот и работа.

Черният показва болест и травми на органите, над които се появява.


Как да видим аурата  Wink


ПЪРВИ НАЧИН

Изчакайте да се смрачи и помолете ваш близък да застане на фона на неярка стена или тъкан. Отпуснете се и гледайте, без да мигате, малко над главата на този човек. И не се отчайвайте, ако от първия път нищо не излезе и не успеете да видите абсолютно нищо.

ВТОРИ НАЧИН

В сумрака разгледайте собствената си ръка или крака си с "особен поглед" или с помощта на периферното зрение. Резултатът няма да закъснее...

ТРЕТИ НАЧИН

Включете ярка светлина, протегнете ръка напред и гледайте върху нея, без да откъсвате поглед. След това започнете бавно да изключвате светлината. (За такава практика е подходяща лампа, която гасне не мигновено, а постепенно).

ЧЕТВЪРТИ НАЧИН

Седнете срещу огледало и гледайте областта, разположена на 3-4 см над главата.

Имайте предвид, че хората, които правят първите си крачки в процеса на наблюдаване на аурата, я виждат като бял дим или различни цветови изблици. Ако успеете да задържите видението в течение на няколко секунди, се смята за добър резултат. Продължавайте заниманията и с времето вашите видения ще се прояснят.

Когато успеете да видите аурата, веднага ще ви стане ясно защо казват, че мисълта е материална. При появата на лоша мисъл аурата става черна, при възникването на добра - синьо-лилава. Излиза, че с мислите си ние формираме собствената си аура!

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 08:17 от Desss

Общи условия

Активация на акаунт