двата, ляв, двата, десен - народни танци

  • 120 743
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
Тари,не успях да дойда,че няма кой да гледа дребната,има ли пространство там,че да я оставя да се въргаля някъде и ще пречи ли?

И аз се оглеждах, но не видях непознато лице  Wink
То място има, ама колко ще ти е удобно - ти си знаеш. Преди имаше детски кът във фитнеса точно за такива случаи, но го разтуриха. Колко ти е голяма щерката?

# 61
  • Мнения: 104
Побут на темата малко с едно специално съобщение за тропащите пловдивчани и гости на града Simple Smile Всяка сряда в един местен клуб има фолклорно парти - събираме се много танцови групи и играем с удоволствие заучени хорА, а и учим нови Simple Smile Не знам дали няма да е реклама, ако напиша името на дискотеката, затова - който се интересува, да дразне на лични.

# 62
  • София
  • Мнения: 816
,,Корепетитора,, е музикант съпровождащ репетиция,нашият свиреше на акордеон, но съм виждала и кавалджии.
Тари на годинка е и с радост мога да кажа,че ще тропне едно право тракийско с нас.Как замята крачета Laughing
За момичетата от Варненско.Лятото бяхме на Шкорпиловци и в един ресторант гледах много хубаво хорце,научих го от момичетата но незная как се казва,хорцето беше бързо и го играеха на кючек такт.Някой да има представа какво съм играла.Казаха ми само ,че е типично за района.

# 63
  • Мнения: 1 731
Сонино хоро . Party Peace
Едно от любимите ми хора. bowuu
От октомври ходя в клуба в Балчик.Имаме си жива музика в лицето на акродеониста Коцето,корепетиторката ни е  върха-енергична ,амбициозна и  позитивна.Много ми харесва и е страшно зареждащо.Незнам много хора,но пък се уча .Засега знам Тракийска ръченица,Еленино,ширто,сонино,уча четворното ама трудно ми е...имаше и още .Ходят другите на срещи с други клубове,аз още не съм ходила.Сега много ми е мъка ,че заради този студ може би утре няма да имаме. newsm78

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Побут на темата малко с едно специално съобщение за тропащите пловдивчани и гости на града Simple Smile Всяка сряда в един местен клуб има фолклорно парти - събираме се много танцови групи и играем с удоволствие заучени хорА, а и учим нови Simple Smile Не знам дали няма да е реклама, ако напиша името на дискотеката, затова - който се интересува, да дразне на лични.

Писах ти едно писъмце Wink

# 65
  • Мнения: 104
А аз ти отговорих Simple Smile Ако идеш утре, да кажеш дали ти е харесало. Не знам дали с нашия клуб ще ходим организирано тази седмица.
МамаГери - не мога да ти пиша, защото кутията ти е пълна.

# 66
  • Мнения: 1 732
Сън в лятна нощ,хорото  за което питаш,ние го играем като Варненски кючек,така ни каза нашия учител,много е свежо.
Момичета,а вие имате ли покана за фестивала на Охридското езеро,който ще се проведе през юни месец?Нашия състав ще ходим и сега усилено тренираме.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Захарче, разчистих.

# 68
  • Мнения: 73
Здравейте,
записвам се и аз във вашата тема, наскоро се записах на народни танци в един клуб във Варна /не казвам име, за да не излезе като реклама/. Започваме на 02. февруари и силно се надявам да науча нови неща, които досега не съм успяла да усвоя. Успех на останалите и приятно тропкане   bouquet

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Побут на темата малко с едно специално съобщение за тропащите пловдивчани и гости на града Simple Smile Всяка сряда в един местен клуб има фолклорно парти - събираме се много танцови групи и играем с удоволствие заучени хорА, а и учим нови Simple Smile Не знам дали няма да е реклама, ако напиша името на дискотеката, затова - който се интересува, да дразне на лични.

Захарче , може ли и на мен да ми кажеш  Praynig

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
Знаете ли откъде мога да сваля някои от по-известните хорА?

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 97
http://www.horo.bg/

Тари ето от тук Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте и от мен, момичета!
От септември месец се запалих и танцувам във "Фолклорика" като Azalea.
Танците винаги ме зареждат с добра енергия и дори и да съм отишла напрегната няма начин да си тръгна без усмивка Simple Smile
Вече съм първо ниво и знаем доста хорца, с всяко ново се удивявам все повече колко е красив българският танц.
До сега съм била на две от събиранията на клуба (на първото парти ни раздаваха грамотите за преминаване от 0 ниво в първо, а второто събиране беше коледното парти) и мога да кажа, че става голям купон. Вият се едни хорА от по 80-100 души и усещането е невероятно! Най-много ми харесва, че научавам страшно много неща на тези събирания. До сега съм била при 5 преподаватели, в момента нашето ниво го водят двама, защото сме много голяма група, иначе другите са били по заместване и съм очарована от всеки един от тях   bouquet
Въобще настроението е винаги на 6 и приканвам всеки мой близък да опита от това удоволствие, защото знам, че няма да съжалява Wink

# 73
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
mimeto26, можеш ли да споделиш повече за фестивала в Охрид? От къде е поканата Ви, кой го организира...
 Дами-танцьорки, ако искате да копирам тук календара на изявите в страната през цялата година

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Здрасти, Skorpion, не съм мимето , но мога да ти кажа, че фестивала в Охрид е само за ансамбли, имат покана от там.
Клубовете по народни танци не са сред поканените. Ние сме клуб и няма да ходим, но нашият ансамбъл, който е от същото читалище са поканени и ще ходят.
Те и миналата година ходиха и взеха специалната награда.

Но пък да питам: има ли такива фестивали за клубове?? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт