Лаборатории Рамус - помислете пак, преди да отидете там!

  • 100 130
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 422
Като видях тема за Рамус, не можах да се въздържа. Месец Март си пуснах за изсл. ФСХ. Взимам резултатът и като видях ст.-т 2.01 щях да припадна. Добре, че погледнах, те не изс. ФСХ, а ТСХ. Разправии, но не можах да ги убедя да ми изсл. ФСХ, искаха да си го платя. От тогава съм ги отрязала тотално. Така, че гледайте, резултати на какво ви дават.

# 16
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Да се включа и аз по темата, защото след много четене почти бях на кантар да не отида в Рамус, но се прекръстих Grinning и все пак отидох...в лабораторията в Люлин, момичето беше много вежливо и внимателно и мога да кажа, че нямам оплаквания, поне на този етап, а се надявам и резултатите да са наистина верни, но мисля че са, така като ги гледам Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3
Да се включа и аз с коментар за лабораторията Рамус.През три месеца ходя на изследвания за TSH и FT4 заради хиперфункция на щитовидната жлеза.Тази сутрин отидох в лабораторият на Сточна гара.Не само ,че си платих 24,50лв ,а бях и измъчвана от тяхната лаборантка.Толково време работи там ,а още не може да се научи как се взима кръв.Дупчи ме на две места и все не потича кръв.Накрая ми стана лошо и трябваше да спре.Не се знае дали ще стигне кръвта за изследването и може би ще трябва да повторя изследването.Повече няма да стъпя там.Ходила съм във филиала на Рамус в Люлин ,там работи едно много внимателно и мила момиче и никога не съм имала проблеми при нея с взимането на кръв. С една дума не бих препоръчала на никого лабораторията на Сточна гара!

# 18
  • Мнения: 495
  Забелязвам,че  повечето сте от София.Има ли някой от Русе ,който е ползвам услугите на Рамус?Мислех утре да отида там,но ...размислих.Добре,че реших да проверя.Препоръча ми я лекар,което само по себе си също ми е съмнително.Бързи резултати,ниски цени...АНА профил там е 60 лв. , а в Здраве-107/беше 130 лв./Тази разлика също буди в мен големи подозрения/

# 19
  • Мнения: 13
Лаборатория Рамус в Сливен- високи цени.При вземане на носен секрет, за да може да прибере парите, госпожата, остави пробата на бюрото си ей така. Резултата - нормална флора. След това доктора изписа лечение на синузит,въз основа на изследването,след 2 седмици направихме ново изследване, в друга лаборатория и резултата-масивен растеж-бактерии  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Не ходете там!!!

# 20
  • Мнения: 192
Хайде и аз да се включа, че от както съм бременна не съм ходила в друга лаборатория освен в Рамус зад Майчин дом, точно срещу арката на Медицинска академия. Ми аз лично до сега не съм имала кой знае какви оплаквания честно казано. Там работят 2 момичета едното е много мило и наистина си личи, че си разбира от работата. За другата мога да кажа, че като се срещнах с нея беше малко груба, защото отидох 30 мин преди края на работния ден, а тя видиш ли сигурно е искала да си ходи по-рано, но като и скръцнах със зъби, че все пак колкото и да и е неприятно има още 30 мин работа и тя се отказа да се заяжда.  Rolling Eyes По отношение вземането на секрети, кръв и т.н. и двете бяха компетентни, не мога да се оплача от нищо. Само се надявам и резултатите да са били точни, че не е шега работа.
А иначе следящия ми лекар от МД ме изпрати в тази лаборатория...  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1
Помислете си и преди да отидете в ГЕНИКА Варна от 4 изследванич там 4 грешни резултата платих им 300 лева за ништо. Такава некомпетентност не сам виждал.Уж днк тестове 100% точен резултат а това не е така даже незнам дали ваобште ги работят или играят на тото.Саветвам ви да не ходите никога там !!!

# 22
  • Мнения: 5
Не ходете в Рамус  Бургас,  единствената им цел да ви вземат парите. Направиха ми изследване за варицела, което уж при тях правеха за 2 дена, става за ден във всички други лаборатории, в крайна сметка изследването ми ще бъде готово след 5-6 дена, а съм бременна и не знам дали имам имунитет към вируса, а малката в детската имат карантина и не е боледувала. Принудих се и днес направих изследване в друга лаборатория, което ще бъде готово утре! Така, че не ходете там!

# 23
  • Мнения: 2
личната ми лекарка ме изпрати в лаборатория РАМУС...аз настоях да ида в някоя друга лаборатория,но тя ми каза,че са най-добрите!!!отидох в петък,взеха ми венозно кръв(раката ми цялата посиня,но това е друг въпрос),и ми казаха да ида в понеделник за резултатите!отивам....и "лаборантките"ми заявяват,че резултатите ми ще бъдат готови след 10 ДЕНА!!!!!!!!!а забележете аз правя изследвания за хепатитите А Б Ц Д Е,които трябва да са мегааа бързи,и да се вземат някакви спешни мерки ако ми има нещо!мой саученик се разболя от жълтеница,и отиде на лекар 3 дена след първите симптоми,и доктора му каза,че ако е бил чакал още един ден,можело да му бъде последния,а аз 20 дена още си чакам резултатите!и днес отново звъня в Рамус София,за да попитам какво става с резултатите ми,и те ми казват,че кръвта ми не стигнала за всичките изследвания,и трябва да ида да дам оооооще малко.........хахахахах....и то не стигнало точно за хепатит А-то Simple Smileпросто незнам..........да плача ли,да се смея ли!аааа и само да доуточня,че заплатих 106лв за иследванията,които бяха ужжжжжжжж промоционален пакет Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт