С какво и килко ви помагат и помогнаха свекъра ви и свекърва ви?

  • 2 884
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
според мен положението ти е: до сега ме гледаха мама и тате пък сега ще ме поемат свекъра и свекървата ooooh! бъди доволна и на малкото помощ която получаваш от тях а и те не са и длъжни.на моята свекърва единствено съм  разчитала за гледане на детето за което съм много благодарна  bouquet

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Помагат много за децата, пенсионери са.

# 17
  • Мнения: 50
Помагат ми всеки ден със загрижеността си и с факта, че зная, че мога да разчитам на тях. Материална помощ не съм получавала от тях, защото си имаме всичко и въпреки, че са наясно с това многократно са ни предлагали.

# 18
  • Мнения: 6 713
Да помагат. Ние сме едно семейство и ако не си помагаме и подкрепяме, какво тогава? Peace

# 19
  • Мнения: 2 156
Ази го е казала вместо мен - най-голямия подарък в живота ми!Тяхния син!

# 20
  • Мнения: 4 300
С нищо. За което и настоявах, и се радвам че е така. Чисти сметки- добри роднински взаимоотношения ако си позволя малка промяна в  поговорката.

Синът им не го приемам като подарък, за мен той е резултат от нашите отношения. Така както за мен е подарък, за някоя друга би бил наказание.

# 21
  • Мнения: 2 111
Не се нуждая от помощ, че да чакам такава. Родителите на приятелят ми ме радват със загрижеността си, приятелското отношение и възпитанието си.

# 22
  • Мнения: 539
много ни помагат,с каквото могат и когато могат.Но определено ми се иска до колкото е възможно да се справяме сами,за да не ги безпокоим.

# 23
  • Мнения: X
Купуват ни подаръци за Коледа и Рожден Ден, на децата респективно. Като дойдат на гости се радват на внучетата, водят ги на разходка, купуват им дреболии и не толкова. Свекървата напържва 2 кила кюфтенца и ги замразява, да си имаме за после Laughing
Ние като сме на гости ни сервират и отсервират.
Родителите ми по същият начин.
Друго нито очаквам нито искам да ми "помагат".

# 24
  • Мнения: X
според мен положението ти е: до сега ме гледаха мама и тате пък сега ще ме поемат свекъра и свекървата ooooh! бъди доволна и на малкото помощ която получаваш от тях а и те не са и длъжни.на моята свекърва единствено съм  разчитала за гледане на детето за което съм много благодарна  bouquet

мдаа, а като остарее е ред на децата да й "помагат"

# 25
  • Мнения: 0
С какво и колко ви помогнаха свекъра ви и свекърва ви?Имам в предвид всякаква помощ-финансова,какво ви купиха,с каква сума помогнаха и помагат на смейството ви,гледат ли децата ви,взимат ли ги в събота и неделя?

...На мен лично ми "помогнаха" като се настаниха помежду нас със вече бившият му съпруг."Помогнаха " ни да се разведем...

# 26
  • Мнения: 3
ok....благодаря на всички,които ми отговориха...считам темата за приключена...това беше само въпрос ....а грубостта беше излишна...

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 17:49 от lorito

# 27
  • Мнения: 4 916
Грубост е да крещиш по форумите.
Щом си пуснала тема, ще трябва да понесеш и отговорите и въпросите, които не ти харесват.

# 28
  • Мнения: 156
Имам усещането,че тук са отговаряли свекървите,а не снахите Grinning.Чудесно е че има такива добри момичета които нищо не искат от свекърва си,а още по-хубавото е че свекървите нищо не искат от снахите си.Вие сте истински късметлийки момичета!А истината е че винаги някой има нужда от помощ в даден момент и не е лошо някой да ти подаде ръка било то и свекърва ти,стига след това да не ти излезе през носа.Няма идеални хора всичко е комприси и лицемерие понякога дори и интереси независимо че става въпрос за вашето съкровище.Да са Ви живи и здрави и все така да Ви радват.А на тези момичета които свекървите им се опитват да им направят живота ужасен пожелавам да не им го позволяват.Обичайте и уважавайте съпрузите си и децата си!

# 29
  • Мнения: 1 844
Грубост е да крещиш по форумите.
Щом си пуснала тема, ще трябва да понесеш и отговорите и въпросите, които не ти харесват.
....наглост и простотия е ,когато някой ти напише,че темата е приключена,ти да продължиш разговора...
Явно не са ти ясни форумските правила.Ти край на някоя тема не можеш да сложиш.Край могат да сложат потребителите,на които темата вече не им е интересна или пък модератор.

Общи условия

Активация на акаунт