Къде в Пловдив - 8

  • 90 133
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 685
А има ли елхи там.И въобще откъде може да се купи хубава изкуствена елха.Аз не ги харесвам, но впредвид възрастта на беба, ще се примиря в следващите години.Страх ме е да не се задави с някоя бодличка на естествената елха.А, и да не е много висока.
Има и в Алати,днес ги гледах,доста видове,за съжаление не загледах цени,но там по принцип са по-сфтинки  Peace

# 16
  • Мнения: 959
Днес бях JYSK и за такова намаление не разбрах т.е цените не ми се видяха никак намалени.

# 17
  • Мнения: 3 453
 И без това рядко има нещо свястно, не мисля че си пропуснала нещо.Според мен повечето им стоки са абсолютни боклуци.Единствено ми допадат  кошовете за играчки които предлагат.

# 18
  • Мнения: 6 206
Днес бях JYSK и за такова намаление не разбрах т.е цените не ми се видяха никак намалени.

Е, то е написано на вратата - на касата получаваш 20% надолу - не могат да седнат да пренабият цените на 10 000 артикула...
Че за боклуци, боклуци са, ама за тези пари толкова. Имат и хубави неща - кошовете за пране, градинската мебел е на много добро съотношение цена качество, разни препарати за нея, така че кой каквото търси там.

# 19
  • Мнения: 3 453
Днес бях JYSK и за такова намаление не разбрах т.е цените не ми се видяха никак намалени.

Е, то е написано на вратата - на касата получаваш 20% надолу - не могат да седнат да пренабият цените на 10 000 артикула...
Че за боклуци, боклуци са, ама за тези пари толкова. Имат и хубави неща - кошовете за пране, градинската мебел е на много добро съотношение цена качество, разни препарати за нея, така че кой каквото търси там.

  Да, това имах предвид.Малко са нещата които си струват Laughing

# 20
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Момичета, знаете ли къде се плащат глобите за неправилно паркиране? Имам една от преди близо 2 години и искам да си я платя.

# 21
  • Мнения: 577
А има ли елхи там.И въобще откъде може да се купи хубава изкуствена елха.Аз не ги харесвам, но впредвид възрастта на беба, ще се примиря в следващите години.Страх ме е да не се задави с някоя бодличка на естествената елха.А, и да не е много висока.
Знам,че в Раковски са хубави елхите.Направо от завода-продават и на дребно,цените били много добри.
http://www.kolednielhi.com/

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Момичета, знаете ли къде се плащат глобите за неправилно паркиране? Имам една от преди близо 2 години и искам да си я платя.

Глоби от общината плащах в Общината (на главната, до фонтаните). А глоба към КАТ (фиш) - съм плащала с пощенски запис в пощата, на самия фиш пише адреса, където да го пратиш. Peace

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 11:32 от veliana

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Запис Heart Eyes

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Момичета, знаете ли къде се плащат глобите за неправилно паркиране? Имам една от преди близо 2 години и искам да си я платя.
Където си плащаш данъка на автомобила там се плащат и глобите. Ако не ти кажат на гишето значи може и да не ти е "заведена" и няма какво да плащаш  Wink

# 25
# 26
  • Мнения: 1 053
Момичета,разбрах че на 25 ноември ще отварят "Джъмбо",някой да е чул подобно нещо  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 453
Момичета,разбрах че на 25 ноември ще отварят "Джъмбо",някой да е чул подобно нещо  Rolling Eyes

26ти Wink

# 28
  • Мнения: 1 053
Момичета,разбрах че на 25 ноември ще отварят "Джъмбо",някой да е чул подобно нещо  Rolling Eyes

26ти Wink

Благодаря ти    Peace

# 29
  • Мнения: 1 192
Колкото и да не обичам само да се записвам, няма начин  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт