с какво чистите мдф лак врати

  • 8 960
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 501
Здравейте


Споделете моля  какви препарати използвате за чистене на мдф лак врати  - бели .

# 1
  • Мнения: 6
Е това е най-трудно

# 2
  • Мнения: 0
Отдавна ли имате такава кухня?На мен ми предстои да поръчвам кухня и харесвам бял лак, но още се чудя.Дали се нараняват лесно вратите?
А за почистването , мисля че трябва да бъде с без абразиви препарати.

# 3
  • Мнения: 21
Много полезна тема .
От скоро съм с  Гланц кухня и съм си купила микрофибърна кърпа за почистване на кухня. Леко е намокрям и така е чистя. Доволна съм ,но приемам и други съвети .Предполагам има и препарат да почистване .

# 4
  • София
  • Мнения: 501
Кухнята я имаме от 1 година .Само с кърпа няма да стане затова питам за препарати. На едно ъгълче малко е пожълтяло може би веднъж пускахме чушкопек и седи като захабено.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
И моята кухня е мдф бял лак. С микрофибърна кърпа и препарати за стъкло чистя. Но, ако някой сподели нещо по-ефективно ще съм благодарна. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 31
И моята кухня е мдф бял лак. С микрофибърна кърпа и препарати за стъкло чистя. Но, ако някой сподели нещо по-ефективно ще съм благодарна. Simple Smile
x2 Друг по ефикасен начин не съм намерила до сега Simple Smile 3г почиствам вратичките на кухнята така Simple Smile

# 7
  • Мнения: 165
От 4,5г. сме с такива горни шкафове, само че цвета е светло бежов. Чистя ги единствено с препарат за стъкло и мека кърпа. Не ви препоръчвам да правите и долните шкафове такива, защото лакът лесно се наранява.

# 8
  • София
  • Мнения: 501
нашата кухня е лак горни и долни шкафове - красиво е !
за 1 г. нямаме наранявания освен едно ъгълче 1 мм. което  чудесно се заличи с лак за нокти
проблема ни е почистването зависи как се използва самата кухня на нас явно ни трябва по-силен препарат защото с препарат за стъкло не става



# 9
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 73
Само с микрофибърна кърпа и сапунен разтвор. Веднъж в суматохата сложих на кърпата малко неразреден "Мистър Пропър" и веднага потъмни цвета на една от вратичките.

# 10
  • Мнения: 35
И аз чистя с микрофибърна кърпа и препарат за стъкла. Цялата ми кухня е бял лак и в спалнята имам тук-там. Използам препарата за стъкла на Грюн Грийн. Чисти добре,не замазва и много хубаво ми мирише. Цялата кухня я забърсвам за 5 мин. За мен (белият) лак се поддържа много по-лесно от например едно венге.  Peace

# 11
  • Мнения: 8 567
С обезмаслител.

Общи условия

Активация на акаунт