Отговори
# 15
  • Мнения: 75
Хоп и аз в новата ни тема!
Честит Рожден Ден на Ани!  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 695
Благодаря за новата тема!   bouquet
Ани, Честит Рожден Ден! Много здраве и любов!   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 621
Здравейте мами в новата темичка! Както винаги хубаво оформена!  bouquet

Честит празник на християнското семейство и от мен/ на патерици/, да са здрави и хармонични взаимоотношения ви!
аnni2002, честит рожден ден! Да си жива, здрава и много щастлива и да те радва здраво бебче през април!  bouquet

Виждам, че всички са добре. Останаха ли мами неразбрали все още пола на бебетата? Хайде бързо да се показват срамежливковците!  Peace

Danna aз ходя точно на 4 седмици на редовната ЖК.
mama.radi, спокойно от хормоните е. Не им обръщай много внимание. Гледай снизходително на тези кризи.
taigi, пробвай да увеличиш количеството на плодовете/ особено круши, сливи, киви, портокали/, много добре действат на нередовния стомах.
Оld Sport, както винаги си ми полезна, защото тъкмо щях да питам за някакъв "бабешки" лек  за ставите, че ми щрака нещо коляното и знам, че се слагаше нещо, ама бях забравила какво...а то зеле било. Rolling Eyes Тъкмо навреме.   bouquet
Еrika, май калций ни трябва на нас повечко.

И аз бебето го усещам на различни места из корема-ниско долу, около пъпа, вляво, вдясно. Вече все повече рита през деня, но вечер е най-активно.
За сърчицето на бебето и мен ме пращаха при Евтимова или Спасов от Фемина, ама аз предпочетох доц. Томова.
Лека вечер на всички ви!  Hug

# 18
  • Мнения: 6 151
кога изписахте две страници newsm78

# 19
  • Мнения: 3 215
Nefer, радвам се, че съм ти била полезна  Peace Дано ти помогне зеленцето. Явно това побъркано време също оказва влияние.

На ЖК и аз ходя през месец в общи линии. И на мен не ми мерят кръвното...аз си го меря вкъщи, като се сетя. Но поне ми дадоха направление за следващите изследвания, а и зъболекарката каза, че ще прихване 40 лв от касата - отпускат по 20 лева за две пломби на година (много са ларж  Crazy)

# 20
  • Мнения: 0
И аз да се запиша в новата темичка Laughing
И да помоля някой от модераторите на темата да ми сложи червена снежинка на първата страничка.И аз усещам бебка навсякъде и по надолу и по горе и от двете страни.
Даже и мъжа ми вече я усети с ръка на коремчето ми. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 5 884
Честито на рожденичката! nbirthday

# 22
  • Мнения: 3 215
А аз да внеса лека корекция в заглавието: порасТна  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 372
Аз съм от тези, които не усещат бебетата, хем моите са две.

# 24
  • Мнения: 157
А аз да внеса лека корекция в заглавието: порасТна  Peace
Много често виждам да се пише порастна но не е така, порасТвам но иначе е порасна
Внаги може да се пита Гугъла и той поправя и отговаря  Crazy
http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0% … D1%81%D0%BD%D0%B0

# 25
  • София
  • Мнения: 1 541
цоп  Hug

# 26
  • Мнения: 1 990
navail, не знам каква е цената, но предвид, че ФМ е 60 лв. не мисля, че ще е по-евтино!
Вяраа, точно коледната тематика е дневен ред, така че действай като се сетиш! Peace
Old Sport, и аз мисля, че е правилно написано заглавието!
mama.radi, преди седмица май беше, гледах един филм, който беше тъжен, но не чак толкова, а аз ревах почти час нон-стоп. Добре че всички около мен спяха, че щях да ги стресна доста! Нормално е да сме по-чувствителни и мъжът ти трябва да го приеме така и да чака търпеливо да отмине този период!
Забравих да ви благодаря за поздравите за жилището! Сега започва по-трудната част, обаче!
Лека и спокойна нощ! Hug

# 27
  • Мнения: 1 020
Ох нямам време да ви изчета, много пишете Simple Smile затова пиша, колкото да мога да ви следя в новата темичка  Hug

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, Априлки!

Радвам се да съм част от Вас! Не смогвам да Ви изчета, но явно чета бавничко Wink.
И моето мъниче вече поритква. Доста щуро момченце ще е явно, да ни е живо и здраво!
Особено вечер си игаем, яко! Незнам в следващите месеци ще се и вижда! Simple Smile #Crazy

Хайде пожелавам здраве и безпроблемно бременеене на всички и приятни приготовления за Коледа! Аз си купих коледна покривка, поднос за коледните сладки и някой нови играчки Simple Smile нямам търпение за още Simple Smile

До скоро![/img][/img][/img] Stop

# 29
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета  bouquet

аnni2002 , честит рожден ден мила .Много щастие,любов и сбъдване на всичките ти мечти. Най-прекрасното бебче на пролет,защото ти го заслужаваш... Hug

Ето ме и мен в новата темичка,аз не съм от най-активните но около мен нищо ново засега..Бебчето ми ритка вече доста по силно и смело,и като взема да си галя коремчето и то по някое време започва да се натиска,все едно се гали.Много мило ми става..
А за контролирането на емоциите и аз съм към ревливките,ама какво да направя такава съм си...
Вече нямам търпение до 30.11. тогава много се надявам да разберем пола на бебчето и се моля всичко да е наред а него Praynig
 Лека вечер ви желая...

Общи условия

Активация на акаунт