Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 138 176
  • 2 801
  •   1
Отговори
# 2 775
  • Мнения: 607
Денис,значи точно на третия ден трябва да изследвам тези хормони,а не ДО третия?Ще видя дали ще успеч,защото май ще ми дойде точно в петък.
Мъжът ми днес беше при д-р Кацаров.Оказа се,че има варикоцеле.Д-рът обаче не дава гаранция,че ако го оперира,че има резултат заради спермограмата.Предписал му е някакви билки и да продължи да пие ФъртилЕйд.Ако до 3 месеца няма бременност ще прави нова спермограма.Аз лично започвам да се ориентирам към инсеминация.Доста се отчаях от тази диагноза.
А при мен все така БТ си е ниска,гърдите ме болят като ги пипам и сигурно скоро ще ми дойде.
Успех на всички!!!

# 2 776
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Може ли да се каже ,че този месец съм имала ову според Т.

# 2 777
  • Мнения: 6 742
Виждам, че и при nori4ka87 има спад в Т когато и е студено.На мен днес вместо да се покачва Т имаше спад, беше ми и леко хладно Tired
Знам че не е завършена, но ще помоля Денис да я погледне Grinning
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … Name=ekaterina828

Пуфке, много ти благодаря, надявам се сега всичко да се вижда  bouquet

Графиката ти до тук не показва да е имало О.

ПП. Според мен може да има проблем с терм-ра.
С какъв мериш и колко го държиш?
Живачен - 10 мин.
Дигитален - 2-3-4 мин след сигнала


Добре е да правиш и тестове за О.

ПП. Ако БТ се повиши още и се задържи висока - може да е имало О. на 12/13 ден от МЦ

Според мен няма проблем в термометъра, меря ректално сутрин към 7.00 часа.Имало е дни в които съм мерила с 2 часа по-късно.Меренето продължава над 10 мин.
На 6 тия ден от цикъла бях на УЗ и се видя 17мм фоликул, очаквах да се е спукал около 12, 13 ден на цикъла.
Оф ще видим до къде ще се качи Т Tired

# 2 778
  • София
  • Мнения: 36 186
Може ли да се каже ,че този месец съм имала ову според Т.
Според мен е имало О. -- на 21 ден от МЦ.

# 2 779
  • София
  • Мнения: 36 186
Кашпичка 
Само един фоликул ли имаше?

Дано БТ да се повиши още и да се задържи висока - това ще означава, че е имало О. и всичко е наред Simple Smile

# 2 780
  • Мнения: 6 742
Да, само един фоликул. Каза ми че след 5,6 дни ще съм в овулация, което си е точно 12-13 ден от цикъла.
Дано се повиши, че само това ми е в главата Tired

# 2 781
  • София
  • Мнения: 36 186
След като е имало само 1 фоликул - графиката ще е показателна.
БТ се повишава от 1 до 5 дни след О.

# 2 782
  • Мнения: 1 591
здравейте, искам да ви помоля да ми погледнете графиката.  днес правих кръвен тест за бременност поради други причини, отрицателен.  при стойности за отрицателен от 0,0 до 5,0, моят резултат е 0,1.  това, което ме притеснява е че никой не ме попита в кой ден от цикъла ми съм.  бях шашната и не реагирах на време да попитам.  би трябвало да има значение в кой ден си, нали?  цикълът ми последните три месеца е 29, 29, 27 дни.  благодаря много на всички!

# 2 783
  • Мнения: 2 483
Не питат в кой ден от цикъла си, а дали има и колко дни е закъснението ти. Питането им е най-вече заради референтните стойности, които дават.
Отрицателен тест без да имаш закъснение, ако приемем, че цикълът ти ще е с продължителност като предишните. А и графиката ти дотук не е убедителна да е имало овулация.
Не разбирам точно какво те учудва  newsm78

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 01:12 от Café con leche

# 2 784
  • Мнения: 1 591
може би не зададох ясно въпроса си.  по принцип кога най-рано може да се разчита на кръвен тест?  просто за първи път ми се наложи да правя такъв и не мога да формулирам мислите си правилно.  не ме попитаха нищо, а и нямам закъснение, кръвния се наложи заради друго изследване.  БТ също меря за първи месец и не съм още много ориентирана.  Café con leche благодаря ти  Peace

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 05:25 от мишки

# 2 785
  • Мнения: 1 775
Доколкото знам на кръвен може да се разчита най-рано 10-тина дни след овулация. При тази дължина на цикъла ти, дори да е имало ову, не са минали 10 дни, така че не бих разчитала на отрицателния резултат.

# 2 786
  • Мнения: 1 591
Stitch благодаря ти!
направих си и графика в babyplan.ru, там уж ми сметна кога е възможно да е имало О.  дано наистина да е имало  Praynig
http://www.babyplan.ru/profile/134392

# 2 787
  • Мнения: 6 986
Вчера ходих на АГ. Погледна ми графиките и каза, че са добри. При цикъла от 24.09 - О е била на 10, а при този от 18.10 - на 14 ден. Попитах трябва ли да правим изследване на хормоните - отговорът беше "не" . Изписа ми Дуфастон  от 12 до 25 ден на МЦ за три месеца.
Аз, обаче, имам някои въпроси и ще се радвам, ако някой може да ми отговори. Знам, че трябваше да ги задам на АГ си, но отговорите бяха, че имам О и графиките са добри. Да, но на мен не ми харесват. Първо - високи са ми Т през ФФ (след като Денис ми обърна внимание на това, потърсих информация и прочетох, че причината за това е ниския естроген). Второ - имам малка разлика в Т през ФФ и ЛФ ( това какво показва, обаче, не можах да намеря). Притеснено ми е, защото имам комбинация от двете ( доколкото разбрах високата Т през ФФ не е чак такъв проблем, ако разликата през двете фази в Т е над 0,4).
Ето я графиката ми от 24.09
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=69397
И тази от 18.10
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=69468
Благодаря предварително!

# 2 788
  • Мнения: 17
Здравейте,
може ли да ми помогнете с графиката? Имало ли е Ову този месец и кога, че нещо се обърквам като гледам тази висока температура.
Много благодаря!

# 2 789
  • Мнения: 607
Aleks 84,съвсем нормално е,даже е абсолютно задължително, през втората фаза на цикъла БТ да е висока - така ще знаеш,че прогестерона ти е наред.Ако,дай Боже,БТ се задържи над 37 градуса повече от 16 дни,може да очакваш положителен тест.
Здравейте ,момичета!Въпреки че се налага да се присъединя към темата за инсе,имам 3 месеца за нормални опити и ще прдължавам да си меря БТ, и ще съм ви благодарна ако коментирате.Все още е рано,но в петък почвам тестовете и ще ми е необходима помощта ви.
Успех на всички и стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт