Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 138 159
  • 2 801
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 208
Да си призная не я схващам тази БТ! Навсякъде чета, че трябва да падне тогава е деня с овулация и после да се покачи през ЛФ. При мен никога не пада. Варира мегду 36.7-36.9 и после се качва до 37.40, но в деня с овулация, преполагаем, меря с тестове ми е 37.00, т.е. ми се покачва. Това нормално ли е? Според мен е днес 16-ти ден, моля кажете и Вие.  bouquet


[b]Така като гледам може днес да ти е ову но в следващите дни ще се разбере- продължавай да мериш и действайте тези дни с мъжлето. А колкото до ову - различно е- при някои е в деня на ниската Т при други 1-2 дни след покачването. Тук различните момичета различно казват. При мен беше винаги в деня на спада.Сигурно занеш но да кажа пак - деня на ову не е + тест а следващите ден-два.Нормално е тогава да почне да ти се покачва Т. [/b]

# 586
  • Мнения: 134
мама Диди, как ти изглежда моята графика? Днес за първи път имах температура 37 градуса и силно с енадявам да продължи да се вдига  Hug

# 587
  • Мнения: 1 208
мама Диди, как ти изглежда моята графика? Днес за първи път имах температура 37 градуса и силно с енадявам да продължи да се вдига  Hug

Страхотна ти е графиката - казах ти,че ще ти е плавно покачването и Т ще се вдигне  Hug

# 588
  • Мнения: 134
Благодаря ти за вдъхването на кураж Мама Диди   bouquet Трябва да има повече хора като теб. Благодаря ти още веднъж! Hug

# 589
  • Мнения: 2 483
Момичета, моля, дайте съвет  Simple Smile

Днес ми е втори ден на МЦ. Не очаквах да ми дойде вчера и поради тази причина пропуснах да премеря температурата. Днес премерих, но орално. След немалко прочетени мнения, реших да преместя термометърчето малко по-надолу и по-отзад  Laughing за по-достоверно  Laughing

Кажете ми, има ли смисъл от това упражнение този месец, при положение, че първия ден не съм измерила, втория ден в устата и от трети натам смятам да го правя ректално? Това ми е първи месец на мерене, с меренето на БТ все още не съм на "Вие", но задавам въпроса си сега, защото може пък и да не е късно и да не пропускам напразно този МЦ.

Благодаря ви   bouquet

# 590
  • Мнения: 134
Според мен е редно да продължиш измерването ан температурата, не е такъв голям проблем, че не си измервала 2-3 дена. просто продължавай редовно. Както повечео момичета ще ти кажат важдна е дфуфазността,а  според мен това, че не си мерила няколко дена не означава, че янма да се забележи евентуална дфуфазност. желая ти успех!  bouquet

# 591
  • Мнения: 179
Момичета, хвърлете едно око и на моята графика - леко започва да ми е странна - последните 3 дена меря сутрин по 3 пъти, за да се убедя, че наистина измерванията са такива, защото са странни. Пия от няколко дена Омега-3 + Вит. Е и Антиоксиданти (Борика). Според посещенията ми при лекаря за проследяване на Овулация вс си е 6 с нея - отбелязала съм всичко в бележките долу. Има ли шанс ? Иска ми се, но няма да се свърши света, ако не е станало и този месец, просто вече наистина мисля, че ми е време след толкова много месеци...
http://www.babyplan.ru/profile/37931
Мерси предварително, мацки   bouquet

ПС. mitimama, гледам ти графиката от няколко дена, според мен графиката ти за сега върви като да е станало - доста добре. Стискам палци.

# 592
  • Варна
  • Мнения: 107
Мама Диди, благодаря ти за отговора. Ще се включа пак след няколко дни, когато овулацията мине и БТ се повиши, надявам се  Praynig. Успех на всички! Peace

# 593
  • София
  • Мнения: 36 172
Момичета, моля, дайте съвет  Simple Smile

Днес ми е втори ден на МЦ. Не очаквах да ми дойде вчера и поради тази причина пропуснах да премеря температурата. Днес премерих, но орално. След немалко прочетени мнения, реших да преместя термометърчето малко по-надолу и по-отзад  Laughing за по-достоверно  Laughing

Кажете ми, има ли смисъл от това упражнение този месец, при положение, че първия ден не съм измерила, втория ден в устата и от трети натам смятам да го правя ректално? Това ми е първи месец на мерене, с меренето на БТ все още не съм на "Вие", но задавам въпроса си сега, защото може пък и да не е късно и да не пропускам напразно този МЦ.

Благодаря ви   bouquet
Няма проблем да мериш в Д-то.
Или махни нанесената стойност от оралното измерване или отбележи в бележки и напомняй всеки път когато искаш коментар по графиката.
Мери анално - че е по-точно
Прави и тестове за О.
Simple Smile

# 594
  • София
  • Мнения: 36 172
Момичета, хвърлете едно око и на моята графика - леко започва да ми е странна - последните 3 дена меря сутрин по 3 пъти, за да се убедя, че наистина измерванията са такива, защото са странни. Пия от няколко дена Омега-3 + Вит. Е и Антиоксиданти (Борика). Според посещенията ми при лекаря за проследяване на Овулация вс си е 6 с нея - отбелязала съм всичко в бележките долу. Има ли шанс ? Иска ми се, но няма да се свърши света, ако не е станало и този месец, просто вече наистина мисля, че ми е време след толкова много месеци...
http://www.babyplan.ru/profile/37931
Мерси предварително, мацки   bouquet

ПС. mitimama, гледам ти графиката от няколко дена, според мен графиката ти за сега върви като да е станало - доста добре. Стискам палци.
Според мен може да е имало О. на 20 ден от МЦ.
Къде мериш БТ и колко време държиш терм-ра?
Ако е живачен - 10 мин
Дигитален 2-3-4 мин след сигнала
Прави тестове за О.

Дали е станало?! - има голяма вероятност, но никой не може да ти каже със сигурност.
Най-рано може да разбереш чрез кръвен тест /ЧХГ/ - след 11 ден след предполагаемата О или след 12-14 ден /най-рано/ след О. чрез уринен тест
Дано да е станало Simple Smile

# 595
  • Мнения: 134
mausidrems, благодаря ти, че се интересуваш от графиката ми и че ми помагаш. Искренно се надявам да си права. Притеснява ме само, че температурата днес беше по-ниска, но това може ли да се дължи на имплантационен спад? Благодаря много  Hug

# 596
  • Мнения: 486
Здравейте!отдавна не съм писала тук,зашото ви казах че от тези графики няма смисък.Имахме момичета с перфектни графики и нищо .
Този месец с мерех БТ от  деня след овулацията ,тъй като в първата фаза ми е все еднаква около 36,3-4 и според Т знаех че е ниска и пак няма нищо ,но съм бременна.Затова отново графиката с нищо непомогна.Покачи се едва когато беше време за тест.
ще я пусна да я видите,ако не се отваря напишете потребителското ми име Pashic 
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

# 597
  • Мнения: 134
pashic, моля те погледни моята графика и дай коментар.

# 598
  • Varna
  • Мнения: 155
Честито, Pashic! стискам палци всичко да е наред до края и на финала  - живо и здраво бебче!

# 599
  • Мнения: 486
pashic, моля те погледни моята графика и дай коментар.
Не съм много опитна.Но ову се вижда на 15 ти ден,странно падане на т днес,но утре ще видиш пак как е.В общи линии мисля,че ако е настъпила ову имате достатъчно сърчица  Peace


Да добавя,че Preseed използвах и пиех билката бял равнец(много помага за правилна функция на яйчниците).

Общи условия

Активация на акаунт