Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 138 112
  • 2 801
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 133
Pashic, благодаря ти, че даде коментар относно моята графика. желая ти една лека и безпроблемна бременност  Hug
Момичета, кажете аккво ви е мнението за графиката ми. МОже ли този спад в температурата днес да се дължи на имплантиране на ембрион или просто си въобразявам Sad днес е 8 ден от овулацията и аз все си мисля, че е възможно, но знае ли човек....

# 601
  • Мнения: 2 590
mitimama , възможно е да е спад поради имплантация щом е 8 ден след предполагаемата О. Тя става между 7-ми и 10-ти ден. Виж как е утре, дали се покачва пак.

Момичета, а на мен днес ми дойде на 20-ти ден от онзи предполагаем цикъл за който се чудех дали е цикъл или розова(кафява Mr. Green) овулация.
Излиза, че ако е било цикъл и при ЛФ от 16 дена при мен, че О е била на 4-ти ден от цикъла #Crazy.
А ако не е било, значи съм имала О на 38-ми ден и цикъл на 54-ти ooooh!

# 602
  • Мнения: 133
Бенджолина, понякога се чудя защо жените сме пригодени така да се мъчим. Имам чувството, че на мъжете живота им е улеснен до максимум, но такава ни била съдбата  ooooh! Дано това моето наистиан да се дължи на имплантаия, че незнам вече какво да мисля с тази моя БТ. По принцип трябва да ми дойде на 03.03, но на мен никак не ми се иска. Така или иначе другата седмица ще знам със сигурност какво се случва. А ти от колко време опитваш? Извинявай, че те питам, но наистина незнам, а гледам, че като мен си дежурна във форумите  Embarassed

# 603
  • Мнения: 2 590
Ами опитвам от лятото на 2009-та, ама при мен е сложно, понеже съм със СПКЯ.

# 604
  • Мнения: 133
Какво е СПКЯ? EmbarassedИзвинявай за въпроса, но наистина незнам. Аз пък тази година имах мъртво раждане заради прееклампсия в 32 седмица Sad и сега опитвам втори месец

# 605
  • Мнения: 133
Доста се уплаших от тази прееклампсия, шока беше голям и може би от уплаха сега все си мисля, че няма да мога да забременея  ooooh!

# 606
  • Мнения: 2 590
Синдром на поликистозните яйчници (СПКЯ).
Съжалявам за това, което си преживяла, наистина е ужасно.
Надявам се да стане бързичко при теб и този път всичко да е наред, да износиш докрая едно живо, здраво, сладко, пухкаво, розово бебенце.
От все сърце ти го желая  Hug  bouquet

# 607
  • Мнения: 133
Благодаря ти много Бенджолина. Желая същото и на теб, все някога трябва да изгрее слънце, нали така? Само горе главата, винаги това си повтарям и аз въпреки че понякога е доста трудно да гледаш напред и нагоре, когато лошите неща ти се стоварват върху главата. Искренно ти желая успех и вярвам, че ще постигнеш така желания резултат. Hug

# 608
  • Мнения: 179
Момичета, мерси за коментарите!   bouquet Но БТ не лъже никога и нито веднъж не ме е подвела до сега. Само спамя, имам чувството, защото видя ли, че БТ пада под 36.6 - значи няма бременност и няма какво да питам, но така ми се иска... Меря орално с дигитален хубав термометър - колкото и да задържам качва само с 1 десета градуса.
Митимама, аз имах спад февруари месец точно така на 8мия ден след Ову и после си стоеше все висока. Стискам палци, защото после нито един път нямах такъв спад след ову, съответно нямаше и бременност.
Бенджолина, това с един или два цикъла аз бих го изтълкувала така - предния цикъл поради липса на Ову ти е дошло такова странно, и точно защото не е имало ову след кървенето вече е имало достатъчно наедрял друг фоликул, който се е спукал просто на 4тия ден - и така до днес са горе-долу 15 дена ЛФ си имала - мисля, че за сега всичко е ок. Понякога и на мен ми се е случвало, а аз нямам СПКЯ и не сме открили други особености, които да пречат за бебе.
Успех и дано скоро си слагаме графиките си в другата темичка с бременните графики   bouquet

# 609
  • Мнения: 133
Mausidreams, надявам се да си права и този спад да се дължи на евентуална бременност. Толкова се зарадвах вчера като видях 37 градуса и днес изведнъж 36,6 Sad Толкова силно се надявам да си права и това да е от имплантацията. Между другото имам бодежи и леки болки в яйчниците и със сигурност не  евъображение защото си ме боли.

# 610
  • Мнения: 1 208
Митимама, 8 ден спад в Т - това по принцип е супер  Peace Дано утре -вдругиден да се качи Т та да си спокойна  Peace Хайде пак и аз с моите прословути бременни графики но и на двете 7-8 ден имах спад и на първата съответно незнаех защо е така и се притисних но в последствие дъщеричката ми от нея графика е на 2г.  Hug Ама ти сега не се надъхвай положително,че после да не се разочароваш много - просто вярвай,че ще стане днес или утре  Hug

# 611
  • Мнения: 133
Благодаря ви много на всички, толкова сте отзивчиви и вдъхващи кураж!!!  bouquet
Мама Диди стана ми неприятно сутринта като видях, че температурата е пак ниска след като вчера достигна 37 градуса и вчера и днес задържах термометъра около 5 минути, така, че съм сигурна, че разликата не идва от това, че не съм мерила еднакво време. Силно се надявам да се похваля с положителен тест след някой друг ден. Надявам се, че утре температурата ще започне пак да се покачва. Лошото е, че нямам признаци сякаш или е още рано?

# 612
  • Мнения: 133
Добро утро момичета, днес температурата ,ми се покачи макар и с малко. Надявам се вчера да е било имплантацията и от утре да започне истинското ми покачване. Какво мислите вие?

# 613
  • Мнения: 2 590
Аз мисля, че графиката изглежда много добре засега. Покачването е добро, даже най-вероятно още ще се покачи.
Но искам да ти кажа да не се пренавиваш прекалено много и да не го поставяш чак толкова като фикс идея, защото усещам, че май правиш точно това и ако евентуално не е станало този месец , разочарованието ти след това пренавиване ще бъде многократно по-голямо. Пази си нервите и психиката, защото са ти необходими и тях няма кой да ти ги възстанови.

# 614
  • Мнения: 1 208
Митимама, покачването изобщо не е малко - добре ти е графиката засега

Общи условия

Активация на акаунт