Коледа идва-2

  • 5 801
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 387
Творите ли, творите! Аз правих някои от сладките сега за един празник, но за Коледа ще направя още поне три вида, харесала съм си много!

# 31
  • Мнения: 50
Уфф аз да се оплача, че още никой не ми е отговорил от другия сайт за комплекта за шоколад  Rolling Eyes. Нито ми се обадиха да потвърдя поръчката, нито нищо, а вече си мина почти седмица  Rolling Eyes. Днес им писах пак, но нещо ме съмнява, нещо не им е читава работата. Нито имат телефони, нито нищо, много странна работа  newsm78

А от Хоум Шопинга ми писаха че няма да докарват още компекти  Sad

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Мога ли да се включа Simple Smile
Две години пробвам да правя тези сладки, дето стоят по месец - в края на месеца като джуджешки боен хляб за мятане и убиване на противника мога да ги ползвам, просто не стават за ядене. (Въпреки че аз упорито ги ядох с нетрепващо лице, за да докажа на фамилията, че могат да се ядат. Никой не ми повярва.) Трета година няма да ги правя.

Ще правя пак целия декември коледен хляб по изпитана рецепта, за Коледа ще правя пуйка вероятно Grinning И двете стават чудесни.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 966
малко банално, но.. запис да не ви изтърва. Благодаря за темичката Leo   bouquet

# 34
  • Мнения: 498
След дълги размисли и страсти между АКК и щолена.
Щолена надделя. Та се въртят едни въпроси в главата ми. Видях приказните форми на Джемма от Кауфланд и се чудя ако разваля традицонната форма на щолена/ било то повито пеленаче  или стълбичка за победители/ и го лепна в такива формички, до къде трябва да я запълня?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 506
Уфф аз да се оплача, че още никой не ми е отговорил от другия сайт за комплекта за шоколад  Rolling Eyes. Нито ми се обадиха да потвърдя поръчката, нито нищо, а вече си мина почти седмица  Rolling Eyes. Днес им писах пак, но нещо ме съмнява, нещо не им е читава работата. Нито имат телефони, нито нищо, много странна работа  newsm78

А от Хоум Шопинга ми писаха че няма да докарват още компекти  Sad

Сори, но съм изтървала от другата тема - кой е другия сайт,в който има такива неща? Моите пристигнаха миналата седмица и ще ги използвам за украса на мъфините за нова година - шоколадов мъфин с бял снежен човек отгоре Mr. Green И май се отказах от меденките. Ще ги заменя с маслени ореховки, че ги обичам повече.

# 36
  • Мнения: 32
Аз пък докато се рових из разни сайтове намерих ТОВА.Мисля че е много оригинална идея как сами да си направим формички от алуминиеви тавички за еднократа употреба.Е, трябва да си по - сръчен, ама тези, които са могат да пробват.Надявам се да е полезно.

И един въпрос...каква глазура използвате за украса на сладките?

# 37
  • Мнения: 50
http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=58570&df=35593&dflid=3
Ето това е сайта  Simple Smile, ама нещо не му е наред  Laughing

# 38
  • Мнения: 3 379
Момичета, с L E O се разбрахме да пусна пак втората тема, за да мога да я обновявам, а тази ще бъде заключена. Затова моля пишете в другата тема, а аз ще се опитам довечера да наваксам с четенето и обновяването, така че всичко, което сте дали, да е на първа страница.

Ето линк към новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448724.0

# 39
  • София
  • Мнения: 572
А всъщност вие тези къщички ядете ли ги после?  newsm78 Ние ги правим от сега, но аз не мисля, че ще стават много за ядене след месец и половина.
Аз много ги обичам къщичките, с тази хрупкава глазура отвън....ммммм. Аз мисля да правя къщичка около 15-16.12.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 044
Моля ви за рецептата на коледните звезди с капучино,не се сещам на кой е Embarassed и не мога да ги намеря,а съм приготвила марципана ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт