Почитатели на Майкъл Джексън 16 - SAY, SAY, SAY....

  • 24 530
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4
http://w.vbox7.com/play:dc198616    Момичета това интервю сигурно сте го гледали , за какво става дума в него.       иии   щракаме   и щракаме  настигаме я

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 16:22 от ani_220778

# 706
  • Мнения: 87
Майкъл е щял да записва курсове по изкувство в университет.Кураж му е дала Парис.Милия той.

http://news.webindia123.com/news/articles/Entertainment/20091130/1394448.html

# 707
  • Мнения: 1 533
Майкъл е щял да записва курсове по изкувство в университет.Кураж му е дала Парис.Милия той.

http://news.webindia123.com/news/articles/Entertainment/20091130/1394448.html

Ето го с превод:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448642.msg13298819#msg13298819

# 708
  • Мнения: 0
Пръстите ме заболяха от тази мишка, но продължавам да си щракам. 39-те % са близо!

# 709
  • Мнения: 3
38,9% Давайте момичета  Party

Ако вота не беше манипулиран отдавна да е минал 100-те процента   Laughing

39  newsm44 newsm68

# 710
  • Мнения: 668
не мога да повярвам че се случва.От толкова време цъкам,днес явно всички са ядосани 39% Hug

# 711
  • Мнения: 87
Калин@,не бях видяла,че вчера е пуснато като информация това. Embarassed

На 26.01.2010 излиза ДВД-то на This Is It

# 712
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Ако темпото се запази с тази избирателна активност ще изравним процентите след около час.
Но важното е да не спираме и след това - онези ще наскачат по мишките и ще стопят разликата бързо. Колкото повече - толкова повече. 

Make that change!  Hug

# 713
  • Мнения: 1 533
Калин@,не бях видяла,че вчера е пуснато като информация това. Embarassed

A, то и аз за малко да го пропусна с тия танци вчера. Имах двайсет страници за четене след уикенд без интернет  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 0
Ахх... побърках се. Давайте, няма да се отказваме. Минахме 39...
Изнервих се, защото тези изпълнители изобщо не могат да се сравняват с Майкъл. Как може изобщо да има гласуване, направо света трябва да изкрещи, че ТОЙ е най-великия... изпълнител, текстописец, най-оригинален видео клип, най-секси мъж на всички времена, най-добрите песни... и много други подобни... НАЙ-ДОБРИ ШОУТА... Това принадлежи на него. Нормално е да го чуете от фен, но аз не го казвам, защото съм фен, а защото съм реалист човек.
Вижте как е на първо място в подредбата на изпълнителите. Ами винаги ще е на първо място.
Не знам изобщо до колко са важни тези награди, дали изобщо ще се отчете вота реално и обективно, но колкото се може продължавам да гласувам за Майкъл, както всички вас. Така показваме, че сме единнии и че винаги ще бъде Номер 1. Знаем си го.

Продължавам с гласуването..., няма да спра, доколкото мога.  Simple Smile

П.С: Не ме учудва, че е искал да се запише за курсове по изкуство. Той така или инъче твореше и твореше... А и е бил много любознателен в много аспекти.
Колко ли трябва да се гордеят родителите на едно такова дете... Жалко, че Джо не е осъзнавал изобщо...  Money  Tired

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 16:19 от LoveMJ

# 715
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По-малко от 2% е разликата Peace

# 716
  • Мнения: 2
                                                                           bouquet  bouquet  bouquetЧестит Рожден Ден, Здравче!  bouquet  bouquet  bouquet

Желая ти преди всичко много здраве - защото то никога не е в излишък, много щастие - защото то никога не стига, и много любов - защото тя ни кара да се чувстваме живи!
                                                                                                              Tada  Gift Tada

# 717
  • Мнения: 1 533
Пръстите ми вече се схванаха и мисля да кажа на сина ми - На бас, че не можеш да избуташ Майкъл преди Кристина (той е овен, разчитам на това).

# 718
  • Мнения: 3
Ауу,чета коментарите,феновете на Кристина се разбудиха  #2gunfire

расар,теб нас ни заболяха пръстите от мишките,а какво ли им е на мишките ни  Joy

# 719
  • Мнения: 376
Много нечестно го върнаха назад с тия машинации в сайта Naughty
Никак не беше честно  Twisted Evil
Ако ще на челна стойка да застанат от яд няма да ни спрат и няма Го изместят от Първото място във всички класации за музика и шоута  Peace Майкъл си го заслужи с много талант, труд и липса на нормален живот  Tired

Общи условия

Активация на акаунт