Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 366 954
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457

За Самсунг чувам само лошо. Особено за тези с но-фрост системата.


Нашият е точно такъв и сме повече от доволни.Даже преди малко го чистих/че се изнасяме/ и взех,че го прегърнах  Laughing
6 години го ползваме и е като нов буквално  Crazy Храната вътре се разваля след месец направо  Blush
Незнам до бройки ли е,до късмет ли е, но наистина се представя  отлично  Heart Eyes
Ти си третият човек с добра оценка за тази марка. Другите двама са наши близки и мога да им се доверя. Ние все още мислим! newsm78

# 1 306
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Тези дни ми предстои закупуване на пералня и миялна,какво бихте ми препоръчали...
Старата пералня ми беше Канди с горно зареждане,а миялната Бош малка.Сега ще взимам големи,стандартни размери.

# 1 307
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Hug

Не следя темата и не знам дали се задават подобни на моят въпроси, но да пробвам, пък ако може някой да даде акъл.

Имам вградена фурна на няколко години. Може би преди месец забелязах, че не работи, не загрява. Имам резервна, и ползвах нея в редките случаи на готвене във фурна. В последствие забелязах, че не работи само когато я пусна с вентилатор, което ми е много странно. В положение "без" и инфраред работи. Не мога да си го обясня. Свикнала съм да я ползвам само с вентилатор и ми се струва, че готвенето "без" става бавно, но дори в момента я ползвам така. Можете ли да дадете някакво обяснение? За мен няма логика. Rolling Eyes

# 1 308
  • Мнения: 19 487
Здравейте! Hug

Не следя темата и не знам дали се задават подобни на моят въпроси, но да пробвам, пък ако може някой да даде акъл.

Имам вградена фурна на няколко години. Може би преди месец забелязах, че не работи, не загрява. Имам резервна, и ползвах нея в редките случаи на готвене във фурна. В последствие забелязах, че не работи само когато я пусна с вентилатор, което ми е много странно. В положение "без" и инфраред работи. Не мога да си го обясня. Свикнала съм да я ползвам само с вентилатор и ми се струва, че готвенето "без" става бавно, но дори в момента я ползвам така. Можете ли да дадете някакво обяснение? За мен няма логика. Rolling Eyes
Аз имах такава повреда - имаш изгорял реотан - кръгъл по форма, който е на гърба на фурната монтиран. Извиках фирма, те ми купиха реотанчето и ми го монтираха и сега пека и на вентилатор. Иначе горен и долен реотан си ми работеха, но и аз пека най-много на вентилатор.

# 1 309
  • Мнения: 9 776
....Аз имах такава повреда - имаш изгорял реотан - кръгъл по форма, който е на гърба на фурната монтиран. Извиках фирма, те ми купиха реотанчето и ми го монтираха и сега пека и на вентилатор. Иначе горен и долен реотан си ми работеха, но и аз пека най-много на вентилатор.

 newsm78 Жива да не бях! Не ми е минавало през акъла, че може да съществува и друг реотан във фурната, освен горен и долен. ooooh! Наистина ме изненада много. Отваряха я мъжът ми с един познат, но замериха двата видими и видяха, че са ок. За трети не са гледали изобщо. Whistling Благодаря ти изключително много, milittanabouquet

# 1 310
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Можете ли да дадете някакво обяснение? За мен няма логика. Rolling Eyes

Мога да предположа...
Проблем в ключа за степен вентилатор + реотан.

# 1 311
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Здравейте,днес си взехме пералня и миялна,но нямат книжки с упътване,моля за помощ  Wink

пералня -  GORENJE WA 735 BK

миялна  -    SIEMENS SE54M670EU AUTO 3in1

# 1 312
  • Мнения: 9 776
Можете ли да дадете някакво обяснение? За мен няма логика. Rolling Eyes

Мога да предположа...
Проблем в ключа за степен вентилатор + реотан.

Тц. Най-вероятно е горното предположение за трети скрит реотан. Скоро истината ще излезе наяве. Rolling Eyes

# 1 313
  • Мнения: 11 569
Нормално ли е 320 лева за ремонт на пералня?
Счупена дръжка на люка, към 70 лв., помпа за 55- в нета намерих за 22- 35, и още една част.

# 1 314
  • Мнения: 7 987
Не знам дали е нормално, ама аз бих си купила нова.

# 1 315
  • Мнения: 637
Бих препоръчала също хладилник Liebherr - имаме го от едва две години, но нямам забележки.
Днес си поръчахме по поръчка кухня, заедно с ел. уредите за вграждане - абсорбатор, керамичен котлон и фурна   - всичко е TEKA. Летните им промоции бяха интересни, а и ни дадоха още 20% отстъпка от всеки един уред. Не зная що за марка са, не намирам тука отзиви, дано да нямаме проблеми.

# 1 316
  • Мнения: 1 669
За абсорбаторите на ТЕКА с две ръце съм За. За другите уреди просто нямам наблюдения, но ТЕКА си е сериозна фирма с уреди, които общо взето не се развалят.

# 1 317
  • Варна
  • Мнения: 948
И ние сме с абсорбатор TEKA и сме много доволни. Зимата пуша на него и поглъща всичко. След като сготвя, едва се усеща някаква остатъчна миризма. Филтрите мия в съдомиялна машина. Препоръчвам го с две ръце. За други уреди от марката нямам преки впечатления, но лоши отзиви не съм чувала  Peace.

# 1 318
  • Мнения: 17 987
Моят аспиратор е Сименс, 90 см, не бях очарована от резултата, докато не изкарахме миризмите навън  Embarassed, а не както досега в коминното тяло. Вече няма да знам какво готвят съседите  Mr. Green, но съжалявам, че не сме го направили по- рано. Явно самият комин е убивал от мощността му

# 1 319
  • Мнения: 1 800
Съществува ли комбиниран хладилник с фризер с ширина 60см, който да има външен диспенсър за студена вода и лед? Откривам само side by side такива, а нямам място newsm78

Общи условия

Активация на акаунт