Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 367 113
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Ако изрежеш гърба на шкафа няма ли да стане?
Мерси за идеята,не съм се сетила...може и да се получи,отивам да измеря отново


Би се получило,има към 5-6 см.зад гърба на шкафа...ще го мислим още малко и ще действаме

Последна редакция: сб, 25 май 2013, 08:46 от Doli

# 1 291
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Мнения за тази марка миялни?

# 1 292
  • Мнения: 1 040
Момичета,има ли някой този  http://www.gorenje.bg/built_in_appliances/hoods?c=312537 аспиратор?От 3 години сме с него и досега не съм му почиствала металния филтър,нито съм сменяла въглеродния.От упътването не става ясно как точно се отваря капака.Ще съм благодарна,ако някой запознат ми обясни.

# 1 293
  • Мнения: 7 420
  Имам малко странен въпрос за темата , но все пак....
 
  След авария някъде в токоподаването и спирането на ток  , вкъщи се развалиха 2 електроуреда (точно от бялата техника)  . Имате ли предства , дали мога да търся отговорност от ЧЕЗ за случилото се ? И в каква точно форма да го направя ?

# 1 294
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Селма, до три дни след аварията можеш да подадеш жалба в център за обслужване на клиенти на ЧЕЗ. Описваш какво точно се е случило, приблизително времето на аварията- ден час, изброяваш развалените уреди - марка, модел, серийни номера, така че да могат да ги идентифицират при проверка.
До 24 часа от подаване на жалбата трябва да дойде екип за да провери уредите и изготви протокол. След това, мисля че до 2 седмици ще получиш отговор дали ще те компенсират и как.
При нас е ЕНЕРГО-ПРО, преди беше ЕОН. При ЕОН са ми възстановявали парите за монитор вкъщи, и в службата доста повреди са признавали и възстановявали пари за ремонт. ЕНЕРГО-ПРО нищо не признават, макар че един токов удар направи поразия за няколко хиляди в офиса. Дано да имаш късмет с ЧЕЗ.

# 1 295
  • Мнения: 7 420
  О, така ли ?! Определено съм закъсняла вече . Аварията е била преди 2 седмици ....
  Много благодаря за инфото , Тонита !   bouquet
  Дали да не опитам все пак ..... Thinking

# 1 296
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
   Дали да не опитам все пак ..... Thinking

Мисля, че няма смисъл.

# 1 297
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Предстои ни покупка на нов хладилник. Мъжът ми се е спрял на този http://www.technomarket.bg/products/09126807/samsung-rb-29fdrndsa. Може ли, някой да коментира показателите му, и евентуално да се дадат препоръки за друга марка?

# 1 298
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Предстои ни покупка на нов хладилник. Мъжът ми се е спрял на този http://www.technomarket.bg/products/09126807/samsung-rb-29fdrndsa. Може ли, някой да коментира показателите му, и евентуално да се дадат препоръки за друга марка?
Шани, дай поне едно мнение какво да не купувам!

# 1 299
  • Мнения: 7 988
Абе купи си Либхер!

# 1 300
# 1 301
  • Мнения: 13 202
Доволна ще бъдеш. Имаме подобен- тих, дълбок /повечето са много плитки вътре и не побират нормална тава/, работи си.

# 1 302
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз съм с Либхер, да.
За Самсунг чувам само лошо. Особено за тези с но-фрост системата.
Лошото е, че нашия Либхер е на 10г. и искам смяна... за 700-800-900лв. има много прилични модели, сега ги гледах в Технополис.
Но и Либхерите на са това, което бяха, та май ще си ползвам моя.

# 1 303
  • Мнения: 4 202
Някой има ли наблюдение върху уредите ARIELLI?
За този комплект се чудят мои близки, не е ли съмнително евтино?  newsm78

# 1 304
  • Мнения: 2 172

За Самсунг чувам само лошо. Особено за тези с но-фрост системата.


Нашият е точно такъв и сме повече от доволни.Даже преди малко го чистих/че се изнасяме/ и взех,че го прегърнах  Laughing
6 години го ползваме и е като нов буквално  Crazy Храната вътре се разваля след месец направо  Blush
Незнам до бройки ли е,до късмет ли е, но наистина се представя  отлично  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт