Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 366 594
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 2 505
  • Мнения: 1
LG F2J5WN3W  моля за мнения за съответният модел пералня . Интерисуваме всичко .

# 2 506
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
LG F2J5WN3W  моля за мнения за съответният модел пералня . Интерисуваме всичко .

За сам човек или двама, които не държат да перат в нея двойни олекотени завивки, ватирани покривала на дивани и подобни е достатъчна. Много добре изпира малко пране - няколко чифта бельо, примерно. Не центрофугира до почти сухо, но ако не ви трябва редовно бързо да изсушавате нещата е достатъчна. Ако ще сушите в сушилна си вземете перална с максимални обороти над 1400.

Не е супер шумна, но не е и тиха.

Честно казано не бих си я купила ако живеех сама.

# 2 507
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Имам подобен по- стар модел, и вече 5та година нямам проблеми. Пера олекотени. Шумна е, когато изпомпва водата, но не и докато върти. Нямам проблеми с центрофугата, ако са само памук много добре ги подсушава. Единствено ме дразни, че в чекмеджето за омекотителя съдържа вода. Но конкретно този модел може и да не е така

# 2 508
  • Софрониево
  • Мнения: 3
Здравейте.Налага ни се вкъщи да си купим нов хладилник, старият вече сдава багажа.Ще ми се обаче да взема нещо по иновативно.Гледам някои модели имат WiFi ,а други някакви дисплеи тъч скрийн.Четох дори за някакъв, който имаше екран, като монитор с Windows 10.Та искам нещо подобно с нови функции, а не просто стандартните там за освежаване на храна, анти-бактериологичен и прочие.Има обаче едно условие.Понеже мястото е ограничено не трябва да надхвърля размерите на старият (поне, като широчина и дължина) 60 см и за двете.Ако се намести хубаво може и да стане с по 5 см отгоре, но ... нз.

# 2 509
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Какво правят тези с ви-фи и уиндоус? Не знаех, че има такива?

# 2 510
  • Бургас
  • Мнения: 1 432
Ние взехме LG преди 3 години. Имало опция, че като сложиш телефона и прави диагностика. Нищо не направи. Сървъра бил в Унгария и имало смущения. Развален беше ледогенератора. Не питайте колко майстора идваха и се учеха върху моя гаранционен хладилник. Аз им показавах кое копче се натиска за тест. Като чуя майстор настръхва ми косата.

# 2 511
  • Софрониево
  • Мнения: 3
Какво правят тези с ви-фи и уиндоус? Не знаех, че има такива?

Ами не знам, и аз това се чудя.

# 2 512
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Нашата пералня е ЛГ точно с такава самодиагностика по телефона, но, да чукна на дърво, 5та година не сме имали проблем.
Други уреди има смисъл да са с ви-фи ,че да ги управляваш от далеч, но за хладилника не ми хрумва какво може да е прави повече- едва ли ще сменяш температурата през 2 дни, както примерно с един смарт термостат или да пускаш прахосмукачката.

# 2 513
  • Мнения: 37
Здравейте.Налага ни се вкъщи да си купим нов хладилник, старият вече сдава багажа.Ще ми се обаче да взема нещо по иновативно.Гледам някои модели имат WiFi ,а други някакви дисплеи тъч скрийн.Четох дори за някакъв, който имаше екран, като монитор с Windows 10.Та искам нещо подобно с нови функции, а не просто стандартните там за освежаване на храна, анти-бактериологичен и прочие.Има обаче едно условие.Понеже мястото е ограничено не трябва да надхвърля размерите на старият (поне, като широчина и дължина) 60 см и за двете.Ако се намести хубаво може и да стане с по 5 см отгоре, но ... нз.

Виж - Blue line на Liebherr - cbnbs-4835 -  От този клас нагоре...Силно препоръчвам.

# 2 514
  • Sofia
  • Мнения: 2 463
Здравейте, в търсене съм на хубава сушилня. До коя страница си струва да се върна и оттам да чета?

# 2 515
  • София
  • Мнения: 1 395
Моите впечатления са, че хубавите сушилни са Миеле, Бош, Смег. Оттам нататък зависи от бюджета.

# 2 516
  • София
  • Мнения: 12 006
AEG и Samsung също са хубави

# 2 517
  • Мнения: 312
Здравейте! "Наследяваме" един апартамент с пералня и сушилня Miele, втора употреба. В чудене сме дали да ги разменим с тези, които в момента ползваме, защото са по-нови, или са толкова качествени, че е по-добре да оставим тях. Ще съм благодарна на вашите мнения, благодаря!
Пералня Softronic Miele W437 Plus или Whirlpool FFD 8448 BCV EE
Сушилня Miele Novotronic T237C или AEG Lava therm T8DEC68S.

# 2 518
  • Мнения: 11 440
Изпробвайте ги как работят, сравнете с вашите и преценете. Ние няма как да знаем в какво състояние са тези и вашите уреди.
Те всички може да са много хубави като модели, ама в какво техическо състояние са....

# 2 519
  • Мнения: 3 991
Както ви е писала petiaivanov, изпробвайте ги.И двата уреда са мн.добри.Пералня. Сушилнята е кондензаторна и лесна за почистване
Точно този модел има супер сушене.

Последна редакция: пн, 31 май 2021, 15:13 от niljaniljo

Общи условия

Активация на акаунт