ФЕВРУАРЧЕ по-мъничко шава, че в коремчето на мама вече отеснява! (30)

  • 18 034
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
  bouquet  МЕМОРИЯ,СТРАХОТНО ЗАГЛАВИЕ!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Карли, радвам се за теб! На мен сега в петък ми е третата ФМ и вече според нейния резултат ще се решава къде ще раждам, а и при кого. Иначе обичам да съм си подготвена, мразя да стоя в неведение относно толкова важни неща като лекар например.  Peace

Пипи, нашата количка не е нова. От баткото е, към нея сега купихме кош за новородено и кошница за кола. Коша и кошницата веднага ги разпарчетосах и изпрах текстилните части в пералната /указано е, че може/. Сега кошницата съм я дала да я ползва единият близнак на брат ми и тъкмо ще му отеснее и ще си я ползваме ние. Пак ще се пере, естествено.
А иначе количката си я пера редовно - на тази много лесно и се свалят текстилните части и всичко се пере.
Баткото го гледах с 4 колички и е ясно, че дори и само поради бройката има нещо сбъркано в мен, но много мразя мръсна количка.  Sick Щом се зацапа дори леко, веднага ги пера, гумите и шасито ги бършех с мокра кърпа всеки ден също.
Кошарите също ще са ни от баткото. Преносимата я дадох за ползване и когато ми я върнат ще я изпера направо в банята. Дървената ще я мина с препарат за стъкло и това ще и е дезинфекцията.

# 17
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
  bouquet Мемория
и аз да се включа в новата тема.
докато прочета старата тема вие сте изписали цели два листа. браво на вас.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Да се разпиша и аз за новата темата, а и от доста време не съм се включвала.

Честито на рождениците малко на патерици, но да са живи и здрави и много щастие и късмет.

Аз сега се завръщам от ЖК и ФМ всичко е наред, няма нищо притеснително бебето не се спира изобщо докторката не може да свари да го огледа и то се е завъртяло. Акушерката по същия начин търси му сърдечната дейност и докато я намери да чуем тоновете то вече се завъртяло че и ритници раздаваше  Laughing. Не съм качила много килограми този месец, а и като цяло за тази бременност до момента съм 11-12 отгоре. Вече на следващата консултация която е след Коледа ще ми определят дата за секциото, аз днес като чух и веднага казах на акушерката ако може да е първата по възможност дата.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Сиянче!  Hug Тези дни си мислех къде се загуби ти - направи си новата прическа и вече не те свърта покрай компютъра май!  Laughing

Ей, че готино, Шаманче, кака ме развесели!  hahaha
"Има надпис "Does this shurt make me look pregnant?"   А имаше и една "Does this baby make me look fat?"

# 20
  • Мнения: 320
Момичета от къде се учат децата да посяга newsm78,много е грозно  малко детенце да раздава шамари и закани-не искам и моето да е такова Praynig ,ох още не съм я родила ама тръгнах вече да се чудя как ще я възпитавам Party

# 21
  • Мнения: 3 718
Уникални тениски има, ама са по разни х`американски сайтове. Не че не мога и сама да си ги изфабрикувам, ама пусти мързел ...

Имеше един надпис дето много щеше да ми подхожда за първите месеци, "I'm not fat,  I'm pregnant (and fat)"  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Е, такива неща ако имаше по нашите бременилски магазини, много ме кефят закачките!  Laughing


Пипи, отникъде не се учат, уверявам те. Поне по-голямата част от тях.
Агресията си е заложена в човека, въпрос на домашно възпитание, търпение и подход да се култивира до нормалните нива - т.е. детето да е леко агресивно в живота по принцип /не обичам беззащитните, вяли хора/, но в същото време да не причинява страдание на по-слабите от него без причина.
А иначе пример за мен е сина ми - не гледа телевизия, вкъщи не се бием, него не го бия /освен няколкото изключения, в които си е застрашавал живота/, но въпреки това няма нищо против по цял ден да върви и да ме тупа.  Mr. Green Трябва ми огромна доза търпение, честно, за да не му отвърна понякога. Засега се справям. Поне е агресивен само вкъщи, че не искам да бера срам по градинките да бие деца.

# 23
  • Мнения: 3 718
Е, такива неща ако имаше по нашите бременилски магазини, много ме кефят закачките!  Laughing

Ще, ще, ама ще е късно за нас  Wink

Пипи, според мен идва от комбинация между родителски пример, филми и детска градина. Но с много любов и внимание е преодолимо. Има майки около мен, които като чуя какви заплахи ръсят към децата си, маммма мия. Аз още от рано реших, че ако ще заплашвам, ще е с нещо, което наистина мога и смятам да извърша. В повечето случаи наказание някакво. Това обаче не пречи на малкия дзвер да копира филмите и да иска да стреля и трепе всички наред. Поне е разбрал, че не бива да е наистина, а само на игра  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 304
Смаяхте ме!
Здравейте на всички и честито на всички,които имат повод за празнуване!!!
Днес мина поредния ми трудов ден и съм изключително доволна от постигнатите резултати в къщи!Остана утре или в други ден като сглобим детското легло да го наместим и да се започне приготвянето на бойна готовност да да се успокоя най-накрая!
За посягането-много деца съм виждала да го правят и стигам до извода,че не зависи от това дали си шамаросваш детето или не.Най-грозно ми се вижда да посегне на майка си и съм се заканила на моя Коки,че само да го набарам като поотрасне да се пробва да посяга , ще му лети памперса по завоите(а аз ще умирам вътрешно)!

# 25
  • София
  • Мнения: 246
Добър вечер,

Днес ми беше 1-то контролно по информатика и всичко направих ,но стискайте палци резултата да е наистина отличен!  Flutter

Успех на прегледите на Ника и Пипи !

А,и да се похваля ,че оправиха асансьора !!!  Grinning  Егати кефа !  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 2
Тук съм,отчитам се: беб е добре,760гр. е вече (май малко е мъничък,а  newsm78 ),доктора каза,че не може да ми каже точно колко см е.Той пък какво ли може да ми и каже,ама айде.Доплер не можел да ми пусне там,абе .....Незнам защо изобщо имах час днес,освен за болничния.Ако не бях настояла (съответно и платила 25лв) нямаше и на видеозона да ме гледа.Само ми измериха тумбака,каза че точно си отговаря и така.А иначе на УЗ ми излезе,че бебето е в 25.6 седмици,което си е 4дни назад.....кофти.Незнам какво да правя и дали не е редно да ида някъде да ми пуснат един доплер,а не да чакам чак 18.12 за да видим какво става с кръвопритока на матката...........Дайте мнения...Благодаря

# 27
  • Мнения: 4 187
Добър вечер !

Цял ден бях на вън, каталясах направо  Crazy. Сега като се прибрах направо не ми се мърда от дивана  Embarassed ....

Отивам да дочета старата тема, да не изтърва нещо  Laughing !

# 28
  • Мнения: 4 187
mariq_lakova, според мен всичко си е в реда на нещата. Понякога не може точно да се измери и излизат различни данни, но аз бих отишла при още някой за консулт. Не бих чакала 18ти !

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 18:25 от star

# 29
  • Мнения: 163
Марийче, я не се впрягай излишно! Hug
На грамаж ми изглежда съвсем в норма. Всичко ще бъде наред!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт