ФЕВРУАРЧЕ по-мъничко шава, че в коремчето на мама вече отеснява! (30)

  • 18 038
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 110
Благодаря ви за албумчетата и паролата! Досега съм гледала снимките и да ви кажа – чудесни сте всички!!!  Hug  Hug  Hug

gerinka80, честито и на тебе! Много хубави семейни емоции!   bouquet

Муцуна, страхотни снимки (тези в линка от подписа ти)! Ако обещаеш да ме докараш така както бременните модели от другите снимки – ще се престраша да се пробвам!  Blush

# 736
  • Мнения: 304
Xcat дано мине по-бързичко и при теб деня  Hug

# 737
  • Мнения: 304

Муцуна, страхотни снимки (тези в линка от подписа ти)! Ако обещаеш да ме докараш така както бременните модели от другите снимки – ще се престраша да се пробвам!  Blush

и аз много се навих  Simple Smile

# 738
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Муцунка наистина страхотни снимки Peace И на мен ми се иска да имам таккива снимки от бременноста  Heart Eyes така че ако се организират повече мами ще се включа и аз.

Сега да си дам отчет за днешния ден Simple Smile с майка ми и сестра ми ходихме до Вис Виталис  ,харесах си доста неща ,побутах количките  поогледах ги на живо се друго нещо, сестра ми се залепи за една  количка на Чико   аз и казах че ако и харесва толкова може да ми я купи Laughing по принцип съм решила количката да я купим след като родя ,но пък дрешки  трябва да си купя сега  така че утре съм на преглед при док и  след това ще минем през Комсед и Джъмбо да поогледам и там и вече ще решавам окончателно .

Сега отивам а видя и аз прословутите нощници Simple Smile

# 739
  • Мнения: 4 187
Гери, Честито  Hug ! Дълъг и щастлив семеен живот ви желая  Flutter !

# 740
  • Мнения: 85
Честито на Гери и на мама Уидоу-дълги щастливи години да ви очакват....
Аз да се похваля капарирах си количка-поръчена е за доставка за 15/1/09-да не ми се пречка преди това.Специални поздрави на Star i Xcat че ми помогнаха съсъ съвет в избора...Ето я и количката
http://www.mothercare.com/Mothercare-Xcursion-Travel-System-Deni … 4041&mcb=core

# 741
  • Мнения: 36
Бела, две приятелки имат ето този количка на Чико http://www.kasidabg.com/chicco-duo-ct-0-2-wallstreet-2009.html
и искам да ти кажа,че хич не са доволни.Гумите нон стоп им падат и се налага да ги гонят по улиците, също така след няколко месечно ползване така започнаха да тропат, че все едно не бутат беб.количка , а от ония колички дето бутат циганите  Laughing

Гери, Честито и от мен!Нека живота ви бъде изпълнен с много любов и разбирателство   bouquet

# 742
  • Мнения: 36
Май трябва да се пусне нова темичка  Thinking
Мен не ме бива в тези неща иначе с удоволствие  Simple Smile

# 743
  • Мнения: 0
ВИКТОРИТА ,ЧЕСТИТО!ВЕЧЕ НЯМА ОТТЪРВАНЕ ОТ МЕН,ДОКАТО НЕ КАЖЕШ КОЛКО СТРУВА В ЛЕВЧЕТА КОЛИЧКАТА,ВСИЧКИ ПОДРОБНОСТИ ПО ПОРЪЧКАТА И ДОСТАВКАТА,ЗАЩОТО АЗ ПЪК СИ ХАРЕСАХ МОДЕЛА"САФАРИ"  Laughing

# 744
  • София
  • Мнения: 246
Здравейте,

Тази сутрин за пореден път се събудих за тоалетна и ококорих очи. Tired Пуснах малко тв-то и успя да ме успи,та чак до 11.30 ,както в доброто старо време... Mr. Green

Кристинче ,Тани , бебето явно е издълбало дупка в стената както се казва !  Joy

Понякога , благодаря .  Blush Като кажа,че съм 7-ми месец и хората не вярват и все корема ми гледат... Laughing

Шомире, честита 29 -та седмица, водиш ме точно със 7 дена !  Hug

Геринка, честито ! Много любов и щастие ви желая !   bouquet

Трябва и аз да си взема такава нощница за кърмене , много практично !  Sunglasses

Да пусна аз нова тема ? 1-та ще ми е ,но мисля,че не е сложнотия.

# 745
  • Мнения: 0
ПЕПЕРУДКЕ,АКО НЕ ТИ ПРЕДСТАВЛЯВА ТРУДНОСТ ПУСКАЙ ТИ НОВАТА ТЕМА.

# 746
  • София
  • Мнения: 246
Заповядайте в новата тема !

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450356.new#new

# 747
  • Мнения: 85
Shomire,аз съм в Англия и не мога да ти кажа колко е в левове-вероятно за доставка ще ти вземат около 30 лиридо БГ-аз си я поръчах чак за януари-средтата,на мен доставката ще ми е безплатна.иначе я видях в магазина-кара се мнооого лесно,лека е,като се сгъни е 120см и е много хубава.Дънковия плат не личи много хубаво на снимките но наживо е страхотен.Влиза и дъждобран в тая цена-мисля че не е споменато в сайта.И цвета сафари е хубав,но ние с мъжа ми сме по по-тъмното...пък и нямам да личи като я цапам..В началото си мислех че в позицията за лягане няма да му е удобно на бебето,но в магазина ми обясниха че е абсолютно с изискванията и т.н.Даже намазах и 20 паунда отстъпка че си взех клиентска карта.Жалко че от Бг не може да се възползва човек,но ако я има в БГ магазин сигурно ще е на космически цени

Общи условия

Активация на акаунт