Някой поръчвал ли е от Мебели Виденов?

  • 260 633
  • 805
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Здравейте
Харесах си доста мебели от тази фирма, но не знам нищо за тях. Има ли някой поръчвал от тях и какво е мнението ви за техните мебели?
http://www.videnov.com/

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
О, да - имаме диван Ксения от тях. Доволна съм много - след дълго обикаляне установих, че качеството на мебелите по магазините е на еднакво ниво, но препродавчиците са различни и съответно надценките 200% и 300%. Днес дори видях въпросния диван в мебелен магазин (търсех маса) за 1598лв! Абсолютно същия, който купихме преди няколко месеца от тях за 599лв (на промоция), а в момента е 649лв в техните представители в Карфур - Бургас.
Моето мнение е - купувай! Всичко е до късмет, но ако нещо непоправимо се развали поне няма да си изсипала цяло състояние за него! Peace

# 2
  • Мнения: 471
Благодаря момичета Simple Smile
Тъй като съм от София, а доставката им е безплатна и съм си харесала мебели за почти цялата къща. Исках мнение, да не се окажат ненадеждни

# 3
  • Мнения: 5 979
Здравейте , вълнувам се и аз от тази фирма , имат ли качествени мебели да знам дали да се разходя до магазина ?

# 4
  • Мнения: X
И аз си харесах диван от тяхната фирма.За съжаление ние сме в Плевен и ще е доста трудно а и доставката няма да е никак малко.А ми хареса цената 599 Simple Smile.С ограничен бюджет сме и търсим нещо подобно на такава цена.Днес ще се разходя и по магазините да видя за какво става на въпрос Simple Smile

# 5
  • Мнения: 147
и аз им гледах сайта и днес се разходихме до техния магазин в София. Отидохме за спалня, а си поръчахме диван Simple Smile наистина цените им са страхотни, надявам се и качеството да е добро, ще ни го доставят до седмица-две и ще дам отзиви  Peace

# 6
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
И аз разгладах сайта и харесах някои неща, ще се радвам на отзиви - относно срокове на изпълнение, качество.

# 7
  • Мнения: 471
и аз им гледах сайта и днес се разходихме до техния магазин в София. Отидохме за спалня, а си поръчахме диван Simple Smile наистина цените им са страхотни, надявам се и качеството да е добро, ще ни го доставят до седмица-две и ще дам отзиви  Peace
Би ли обяснила как се стига до магазина им с кола, че аз нещо не се ориентирам по дадената в сайта карта

# 8
  • Мнения: 339
И аз съм се спряла на тази фирма заради цените им и ще ви следя отзивите с интерес.

# 9
  • Мнения: 147
Малко е труден за откриване магазина, но все пак - има 2 начина да се стигне до там, зависи откъде идваш. Единия вариант е по Шипченски проход - тръгваш от завод Електроника надолу и мисля, че се пада 2рата пряка надясно, казва се "Акад.Георги Бончев". Кара се все по нея и преди сградата на ТВ Европа се завива наляво, то има табела там, а и един чичко стои в една будка и може да го питате кое точно е магазина, много е отзивчив Simple Smile Другия вариант е от колелото на 4ти км се влиза в локалното на Цариградско в посока център и пак точно преди сградата на ТВ Европа се влиза в същата уличка и веднага вдясно. Малко сложно стана, дано сте ме разбрали  Peace

# 10
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Малко е труден за откриване магазина, но все пак - има 2 начина да се стигне до там, зависи откъде идваш. Единия вариант е по Шипченски проход - тръгваш от завод Електроника надолу и мисля, че се пада 2рата пряка надясно, казва се "Акад.Георги Бончев". Кара се все по нея и преди сградата на ТВ Европа се завива наляво, то има табела там, а и един чичко стои в една будка и може да го питате кое точно е магазина, много е отзивчив Simple Smile Другия вариант е от колелото на 4ти км се влиза в локалното на Цариградско в посока център и пак точно преди сградата на ТВ Европа се влиза в същата уличка и веднага вдясно. Малко сложно стана, дано сте ме разбрали  Peace

МЕРСИ, точно утре мисля да ходим и щях да показвам картата на съпруга ми.   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 403
Кажете дали сте поръ4вали нещо, аз си харесах секция, дали ще е хубав материала  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 456
Търся антре. Разгледах сайта- антретата са ужасно скучни, еднообразни, абсолютни масовки.

# 13
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Аз ходих до магазина в София, но все още не е направен, човекът каза, че ще правят ремонт, за момента имаше изложени 2 дивана, друг е бил купен, 1 спалня и 1 маса, отделно гардероб.
Нямаше компютър да си изберем модел и да поръчаме.
Работят с ПДЧ Kronospan (дано не греша марката) имаше мостри за избор.
Диваните много ни харесаха. Цената - още повече.

# 14
  • Мнения: 339
Ние с мъжът ми днес се разходихме до там да видим диваните отблизо и много ни харесаха за тази цена, поръчахме си и другия петък трябва да дойде, защото за този петък камйона бил пълен.
Спалните също не са лоши за тази цена, като се има в предвид ,че по повечето магазина са на същото качество ,но на двойна цена.

Общи условия

Активация на акаунт