Някой поръчвал ли е от Мебели Виденов?

  • 260 635
  • 805
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 923
Аз искам да попитам и ще бъда много благодарна, ако някой ми отговори- в цената на спалните включена ли е и подматрачната рамка или тя се закупува отделно?
не, всичко се купува отделно  Peace

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Преди месец купихме на децата ъглови легла от Виденов и никак не съм доволна. Вярно, бяха евтини, но това май им е единственото предимство. Първо забавиха поръчката с 1 седмица и ни ги докараха на връх рождения ден. В едната стая купон, в другата мъжа ми сглобява легла.  ooooh! Бяха във вид на плоскости, а нямаше никакво упътване за монтаж. Още при сглобяването се отчупиха на няколко места малки парченца от фурнира (или както там се казва покритието) по ръбовете. Та така... общо взето дребни забележки, но дразнещи.

# 257
  • Мнения: 556
Трябва ми такъв тип легло http://www.videnov.com/bg/3/606-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%BB%D0%B0-% … D0%B7%D1%8A%D0%BC , затова искам да питам някой поръчвал ли е и какви са отзивите? Интересувам се и от матраците Leo, които се предлагат от мебели Виденов - удобни ли са?

# 258
  • София
  • Мнения: 1 677
Малко по-горе писах за матраците, на мен ми е твърд и тежък (ако е еднолицев)

# 259
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, имате ли идея къде могат да се видят техните неща /по-конкретно диваните/ на живо? Ходихме преди време в шоу-рума им в Ст. град, но нямаха почти нищо изложено.  Rolling Eyes

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 2 915
Обзавеждам апартамент под наем и се спрях на Мебели Виденов,зашто диваните им изглеждат добре, пък  и са евтинки.Поръчах 2 комплекта спални с гардероб и скрин,както и диван изцяло от дамаска.Понеже мебелите ми трябваха за след 2 месеца(не съм в България),помолих майка да ги поръча по отрано ,зашото  тук прочетох,че спазването на срокове не им е силна страна.Да обаче, бяха готови след точно 3 седмици и се оказах супер любезни  и коректни(магазинът им в Пловдив).Поисках и да се споразумем,тъй като ще ги сглобяваме след месец, ако има някакъв проблем или пък  липси, да се обърнем към тях тогава ,и отново се оказаха разбрани и казаха,че няма проблеми.Ще пиша пак в края на другия месец,тъй като ще ги сглобява наш приятел,дърводелец,който ще се изкаже за качеството!

# 261
  • Мнения: 47
Брат ми си поръча от Виденов /чрез фирма за мебели посредник/ диван Ксения в промоция. От прочетените мнения тук, го предупредих за най-вероятно закъснение, разминаване с поръчката и т.н. Естествено подозренията ми се потвърдиха - закъснение с 10 дни /дивана трябваше да е готов преди Великден/, но уви срока не беше спазен, доставиха му друга тапицерия и цвят на възглавниците, вместо десен ъгъл ляво разположение, последва смяна с правилния вариант. Оказа се обаче, че на новия кожената тапицерия  е скъсана. Пак подмяна, разместване и нерви. Е накрая не издържа подаде жалба в КЗП.  Аз в Карфур им видях продукцията и изработката - е няма такова. Мисля, че аз дето нямам и идея от дърводелство ако се захвана ще го направя много по-добре - чекмеджетата от обикновен талашит без никакво обкантване, само лицевата част облечена в кожа. Единствено шева на кожената тапицерия и възглавниците им е добро. Но както се успокояват повечето им клиенти - за тези пари толкова. Аз лично не съм на това мнение - след като даваш пари трябва да има спазване на правилата и някакво качество, все пак не купуваш обзавеждане всеки ден.

# 262
  • Мнения: 1
Здравейте, имах неблагоразумието да поръчам мебели от тази фирма, изкушена от ниските цени. Както се оказа - проблеми. С 40 дни закъсняха с поръчката. При всеки опит да си потърся мебелите се държаха меко казано нагло. Оказа с, че качеството е под всякаква критика. За бога не поръчвайте. Безкрайно съм разочарована!

# 263
  • Мнения: 481
Здравейте, аз също си харесах спалня от Виденов. Наистина са повече от привлекателни цените им.
Следващата седмица ще ходя на място да видя.
Харесала съм си спалня Изи. Някой, който вече я има може ли да ми каже дали си струва. Не ме притеснява толкова чакането, защото не ми е спешно.
Но ме интересува плоскостта дали е 16 или 18 мм. и обкантването дали е качествено. Също така тези газови амортисьори - нещо не ми вдъхват доверие.
Дали ако се сложи подматрачна рамка ще може да се ползва двулицев матрак?
Разбира се всички тези въпроси ще ги задам и на място в магазина, но ми се искаше преди това някой от личен опит да сподели плюсове и минуси.

# 264
  • София
  • Мнения: 1 176
През март месец си харесахме маса за хранене с четири стола, която поръчахме 20 дни преди Великден, с идеята преди празниците да я доставят. Няколко дни преди уговорката се свързахме с човек от фирмата, който изобщо не беше запознат сякаш. Доставката се отложи. Няколко дни по-късно, когато се бяхме разбрали, че ще успеят в рамките на работното си време да доставят тази маса и след като чинно ги изчаках цял ден, накрая дори не благоволиха да си вдигнат телефона. Не стига, че закъсняха с доставката, която не се състоя, ами не се поинтересуваха след празниците тази маса за кого е.

# 265
  • Мнения: 0
Преди две години си купих мебели от виденоф и не съм никак доволна,захабиха се за нула време.И наскоро преди около месец трябваше да търся тапицер да ми ги претапицира и се спрях на mashalovdivani.com много добре се справиха да чукам на дърво и понеже останах доволна си купих и един нов ъглов диван и съм слушала добри отзиви за тях.Мисля по натам да си купя още един диван имат доста привлекателни модели дивани и хубавото е че правят мека мебел по размер които на теб ти е удобен според квадратурата с която разполагаш

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Преди две години си купих мебели от виденоф и не съм никак доволна,захабиха се за нула време.И наскоро преди около месец трябваше да търся тапицер да ми ги претапицира и се спрях на mashalovdivani.com много добре се справиха да чукам на дърво и понеже останах доволна си купих и един нов ъглов диван и съм слушала добри отзиви за тях.Мисля по натам да си купя още един диван имат доста привлекателни модели дивани и хубавото е че правят мека мебел по размер които на теб ти е удобен според квадратурата с която разполагаш
Това трябваше да го изчета на един дъх, заради липсата на пунктоация (. ,). Малко ми се струва неаргументирано това мнение и да си кажа честно  newsm78 ... рекламно.

# 267
  • Мнения: 5 920
Здравейте, аз също си харесах спалня от Виденов. Наистина са повече от привлекателни цените им.
Следващата седмица ще ходя на място да видя.
Харесала съм си спалня Изи. Някой, който вече я има може ли да ми каже дали си струва. Не ме притеснява толкова чакането, защото не ми е спешно.
Но ме интересува плоскостта дали е 16 или 18 мм. и обкантването дали е качествено. Също така тези газови амортисьори - нещо не ми вдъхват доверие.
Дали ако се сложи подматрачна рамка ще може да се ползва двулицев матрак?
Разбира се всички тези въпроси ще ги задам и на място в магазина, но ми се искаше преди това някой от личен опит да сподели плюсове и минуси.



А трябва да те интересува.Има ПДЧ и 25 мм. което е зобър вариант за спални. Кантът задължително да искате да е 2 мм. Виждала съм тънки кантове,недобре залепени-като цъфнат,отдолу се вижда структурата на ПДЧ-то.. Моята спалня е поръчка-дори част от "сандъка" /ще ползвам пространството отдолу/ е дублиран за устойчивост и за надеждно захващане на амортисьорите с още един слой ПДЧ.-т.е. става 36 мм.
За двулицев матрак-задължително подматрачна рамка.Ако няма такава,дамите от форума споделят, че си дупчат доста стабилно плоскостта,на която ляга матракът-за да диша.
За амортисьорите е нужно да се гледа колко N са. Масово се слагат 750, обаче ако матракът е латексов, той е тежък.Ако и вие не сте категория "перо" добре е 1200 N.

# 268
  • Мнения: 751
Поръчах си една Приста от там, сега остава да я донесат, имат интересни оферти, зареждат и Карфур с мебели. Лошото е, че не поддържат наличности и трябва да се чака за изработката.

# 269
  • Мнения: 751
Искам и аз да се оплача, трябваше утре да ми доставят спалнята, но се оказа, че шофьорът им бил в болничен. Е, аз се питам за цяла София, само 1 шофьор ли имат? Сега умуваме как да ми доставят спалнята, голяма беля са тези Виденов!

Общи условия

Активация на акаунт