Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 881
  • 728
  •   1
Отговори
# 135
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 171
Supermint днес съм на вълна гъби,но се чудех как и с какво да са,може ли рецептата на пилешкото филе с гъби,сметана и вино?

# 136
  • Мнения: 1 352
didibu, броколито изглежда невероятно свежо и вкусно, а на свинското чак му усетих аромата  Crazy .

Вчера направих торта Мюсли на Сладка Хапка. Стана много вкусна, сложих банани, ябълки, мандарини и киви, както и натрошени орехови ядки. Отгоре намазах със сладко от ягоди:


и парченце:

# 137
  • Мнения: 774
svetlane, много красива изглежда пълнената тиква!
леля Ог, надявам се, че повредата не е била в моя телевизор!
Marieta, много е хубава тортата ти!

От мен супа от бамя, пиле по Бразилски и бърканата пица на maia4444, побългарена, т. е. с мнооого чубрица, вместо с риган  Laughing:

 

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 15:56 от yagodka

# 138
  • Мнения: 307
От снощи Сьомга със сос от Каперси. Имаше и хлебче, ама толкова бързо се изяде, че остана без снимка.  Embarassed

# 139
  • София
  • Мнения: 700
Supermint днес съм на вълна гъби,но се чудех как и с какво да са,може ли рецептата на пилешкото филе с гъби,сметана и вино?

•◊ Ясмина ◊•, рецептата е от тук.

# 140
  • Мнения: 202
И от мен за вечеря свинско с праз,гъби и ориз и салатка от ряпа и моркови.За десерт само плодове.



 

# 141
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 171
Supermint днес съм на вълна гъби,но се чудех как и с какво да са,може ли рецептата на пилешкото филе с гъби,сметана и вино?

•◊ Ясмина ◊•, рецептата е от тук.

Благодаря ти  bouquet

# 142
  • Мнения: 1 777
При нас палачинки,еленско с картофи и за десерт пай от магазина.





# 143
  • Мнения: 9 785
Пилешко филе в кисело мляко и подправки:



Страхотни майсторки сте всички  bouquet!

# 144
  • София
  • Мнения: 3 894
Разглеждам и преглъщам  Crazy, страхотни неща сте приготвили отново.   bouquet

Аз показвам вчерашното ни меню:
типово хлебче със сирене и сусам

и свински хапки с лукчета, гъби, соев сос и горчица. /следващите ще са със сос от мандарини, хареса ми идеята  Simple Smile/

# 145
  • София
  • Мнения: 1 341



Много вкусотии има и днес!   smile3501 момичета!
От понеделник не ме е пускал този мързел......гледам да е нещо по-лесничко....
За днес пилешки филета с картофи и зелева салата.

# 146
  • Мнения: 22 867

Гелевааа, ако не ви стигне порция от свинските хапки, да знаеш, че аз съм ги свила! И хлебче си отчупих. Ох, толкова вкусно изглеждааа....... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

Аз днес само едно следобедно орехово-канелено кексче, много нежно и страшно вкусно. Ама ако имаше как и на Гелева менюто да съм спретнала........ Embarassed

# 147
  • DE
  • Мнения: 971
Добър вечер на всички.
У нас вчера и днес.
Кашкавал пане и свинско месце


Една бъркотия с ориз, кайма и малко зеленчуци



Сладки "Жълъди"



Лека и спокойна вечер

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 21:07 от matze

# 148
  • Мнения: 9 582
аелис и още някой питаше за филийките  newsm78 newsm78
Много лесно се правят - поставя се филията в загрят тиган с олио/мазнина, чуква се яйцето в отвора. На не мног осилен котлон. Отгоре поставям и парченца шунка или сирене. След 1.5-2 мин. обръщам с шпатула и от другата страна да "се изпържи"

Краси, много апетитни сладки, рецепта имат ли си?

Петя, чудна манджа   bouquet

# 149
  • София
  • Мнения: 1 159
Здравейте и от мен!

Включвам се с Тутманик:


Pety , как ми се приядоха палачинки CrazyСтрахотно изглеждат Peace

Гелева ,много хубаво меню Simple Smile

labrex ,кексчето изглежда много пухкаво.Не бих отказала едно парченце Wink

рени55 , бих вечеряла с една такава порцийка като твоята Peace

matze, харесват ми жълъдчетата ти Wink



Общи условия

Активация на акаунт