Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 141 308
  • 728
  •   1
Отговори
# 255
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

asyalein , отлични  гофрети  Flutter ! Имам уред за гофрети от преди  2 години,който  още не съм пробвала  Embarassed . Може ли тази рецепта ,за да се пробвам и аз  Praynig !


ето рецептата за гофретите

аз правих по първата.
направих половината доза, намалих маслото драстично - сложих около 30 гр. захарта също я намалих, сложих 3 с.л. - после ги хапнахме със сладко  Peace

# 256
  • София
  • Мнения: 231

asyalein , отлични  гофрети  Flutter ! Имам уред за гофрети от преди  2 години,който  още не съм пробвала  Embarassed . Може ли тази рецепта ,за да се пробвам и аз  Praynig !


ето рецептата за гофретите

аз правих по първата.
направих половината доза, намалих маслото драстично - сложих около 30 гр. захарта също я намалих, сложих 3 с.л. - после ги хапнахме със сладко  Peace


Благодаря  ти много ! Ще пробвам тези дни   bouquet !

# 257
  • Мнения: 1 352
Ох, аз докато отговоря, ще отворите нова тема. От тук взех рецептата за курабийките. Мекичките направих с останалото тесто от тях, станаха много мекички.

# 258
  • Мнения: 533
здравейте
аз съм новак и незнам как да си кача снимки
ще ми помогнете ли?? Embarassed

# 259
  • Мнения: 1 313
Днес съботно всички сте показали страхотни неща!  bouquet

Краси, радвам се, че ти допадна идеята за тарталетките  Hug Ти какво сложи вътре?

От мен за обяд:

Ароматни котлети от акула



Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 19:59 от esy

# 260
  • Мнения: 7 474
здравейте
аз съм новак и незнам как да си кача снимки
ще ми помогнете ли?? Embarassed

Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

# 261
  • Мнения: 144
Ето и моето предложение за тази вечер...по мое мнение бая натоварваща вечеря, ама за шест човека става,  като се има предвид, че някои са доста ящнички- да са ми живи и здрави! HugМалко се поизложих с пастата Патифри, айде да си го кажем много, но така е като бързам...и салатата от охлюви не трябва така да изглежда, но поне е вкусна-това всичко стана от мерак да си пробвам новият кухненски робот! Laughing
Е, сега вече знам какво не трябва да правя с него! Joy

За начало четри салатки:

обичайната за сезона трушийка-за ракийка:


царевица с майонеза:


витаминозна салата-за диетичните:


и...салатата от охлюви:


за основно се спрях на панирани хапки, които не се получиха, но все пак е важен вкуса-нали?! С чеснов сос:


печени картофки с три вида сирена:


и пак за диетичните печени във фурната пилешки кюфтенца със зеленчуци:


питка на место хляб, че ми е любимо занимание:


и за десерт едни шоколадови мъфини:

# 262
  • Мнения: 533

негърче

# 263
  • Мнения: 533
Leo благодаря Simple Smile

# 264
  • Мнения: 335
ето и нещо от мен, това с аобикновени мъфинчета отгоре с течен шоколад и поръсени с кокос, комбинацията е страхотна на вкус, мъжа ми имаше рпожден ден преди няколко дни и не искаше торта, затова му напрвих около 90 кексчета и черпахме с тях вместо с бонбони Simple Smile

  а това е една питка, с мялко и яйце, обикновено тесто, но като я сложих в тавата и я нарязах на триъгълници, всеки триягълник, от половината на долу срязах на две, и преплетох с следва6тото край4е, полу4еното пак стрязах и пак преплетох и стана мн ефектно, като на витка, като втаса малко по не си личи и сега като се изпе4е, но ина4е бе6е ефектно, жалко че не се сетих да снимам

# 265
  • Мнения: 1 798


Чушки бюрек,спаначена супа.

# 266
  • Мнения: 202
Апетитно,вкусно и красиво!
Отличен за всички. smile3501
При нас пълнени пиперки,сърми с кисело зеле и кекс със стафиди и орехи.




 

# 267
  • Мнения: 164

Esy,много впечатляващо!

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 19:55 от lulu

# 268
  • Мнения: 173
Салатките:

запеканка с макарони и десерта - торта:

# 269
  • DE
  • Мнения: 971
За вечеря днес
Пилешки крилца много препечени,иначе не ги ядат,
и картофено пюре

и набързо едни сладки "Лилии"
Весела неделя на всички Joy

Общи условия

Активация на акаунт