Жената Овен/5

  • 21 250
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрУУУУУу МацуранкитИИИИИИИИИИИИИИ Hug
ЕЛИЧКА- то това дето ме ядоса са разни Ора държавни които питат много тъпи въпроси и не са подготвени пък устата им голяма като таолетната чиния. И такива мухли във случая ни управляват като си нямат и на представа във какъв ресор са се наврели. Да си излея яда, ще кажа-мамка и на тая дрисла.
Гледам, пак спитИ и няма никоя тука newsm78
Хайде по късно ще дойда, сега да се оправям и да метна една Арабска ли е Турска ли е- манджа. Сложила съм пилешкото да се маринова. Просто ексериментирам, като го правя по начин който готвят браКята Турци и арабските Ора. Нали ви казах, че обичаме техните манджурляци- ма са вкусни беееееее smile3508
Кафето друг да ни го поднесе, стига сЪ УслушвахтИ като прасе У папур. smile3503

# 61
  • Мнения: 28
Здравейте !
Ето ме нося кафето !




Благодаря ви за поздравите ! Hug
Делти тази година се дипломирам Joy Не остана bowuu Благодаря за вкусната закуска !

# 62
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДЖЕНИФЕРЧЕ Hug
КаЙветУ ти е Убиец, Душеее. КЪт дОда у РУсетУ искам такованка, нали Peace
Хайде леко дипломиране. МойтУ пущ края на месецО март ще защитава ДиплУмна рабУта. Гладам сИга пишИ кЪт съЩ Паисий smile3521 Иначи сЪ учи де, да на ги плювам многУ smile3503
ВЕНЧЕ- как си Душе Hug
ТАЙФАТА- как с те, да не ви изреждам една по една, че май мЪ домарзя Embarassed
Ха'ди по един коктейл, неможе аз да не напраЯ нЯщУ за душите ни
 smile3521

# 63
  • Мнения: 28
Днес е неделя и никой няма. Всички са по разходки ...само Ели работи май....
Делти мерси за коктейла ! Кой е "пущ" ? Ние ще имаме държавен изпит. Иначе като дойдеш в Русе точно такова ще ти поръчам нЕма да се притИсняваш !
Хайде отивам да правя вечерята

# 64
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДЖЕНИ Hug
"ПуЩ" викам на мойтУ син newsm47
А и на спагети не отказвам, многУ обичам. smile3521

# 65
  • Мнения: 610
Върнах се от работа и почнах уморена, неуморена да правя това:
http://www.snimki.receptite.com/index.php?st=usr&usr=vg&photo=520
Писна ми от сухоежбина, а и вие тук само ме изкушавате с готини манджички  Hug
Как сте момичета?

# 66
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЕЛИЧКА Hug
аз пия винце, така си лекувам патравия крак, който нараних.
ИначИ бях казала, че правя една Ориенталска манджа. Стана пИрФектнУ.
Притеснено ми е обаче за ВенчоритУ Weary
Много хубави тези пиперки. Искам да купя точно такъв вид ама може ли да ми подскажеш от къде? И аз искам да сготвя пълнени пиперчици. Аз и тях ги слагам във глинен гювеч и така ги пека.
Ха, наздравИ newsm10

# 67
  • Мнения: 610
Делтичке, аз тия ги показах от нета, моите са от червения пипер, който е по-дълъг. Ми такива като от снимката в Пикадили съм виждала, но аз не ги харесва особено, вкуса им е като леко..пластмасов.
Ти вземи иди на лекар, че да не чакаш като Венито да се разболееш много. Насинен ли е, подбит ли е? Подува ли се?

# 68
  • Мнения: 55
Здрасти момичета! Записвам се в темата и се връщам назад да ви изчета, че нещо съм пропуснала прехода между двете теми. Laughing На първата страница прехвърлих няколко мнения относно килограмите, та да ви кажа, че и аз винаги съм била закръглена, дори доста, но никога не съм имала проблем с това. Няма период в живота ми, в който спокойно да може да се каже за мен, че съм слабичка, така че може би и заради това съм свикнала да си се харесвам така. Просто под 57- 58 кг. не го признавам за сексапилна жена! Joy Joy Хайде, връщам се.

# 69
  • Мнения: 1 250
Здравейте овнета,

Много темички сте засегнали напоследък фобии, килограмчета, манджички Mr. GreenРадвам се че няма тема болести, надявам се че Венчето е добре Praynig

За страховете- Shocked от затворени и тесни пространства
Килограмите-ми който не ме харесва, няма вкус Mr. Greenмотото на пълничките  Laughing

Тези чушки на снимката-при нас главно от тях има и искам или не искам в болшинството случаи от тях пълня.Напоследък търся най много светло зелените, тумбести, защото са много по тънки.Иначе тези дебелите са много добре за печене и салатки.

Ели с новата работа остава ли ти време за творческа дейност. newsm78

На Дженифер успех в изпити и дипломиране

Делтичка, как е баткуту,накъде се е насочил Simple Smile


Ан Ширли добре дошла Hug

Цветито-едно цветенце за теб Flowers Rose

Медузке,в най скоро време да се почувстваш добре Praynig


На всички ви приятна  и лека седмица с много поводи за усмивки Hug




Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 10:24 от Caroline

# 70
  • Мнения: 7
Здравейте момичета Hug

Слагам кафето, а закуската от Делтичка Mr. Green
Нещо не се чувствам добре последно време и за това не пиша, но ви мисля, и чета с интерес Heart Eyes. Много неща ми се натрупват напоследък, но скоро всичко ще се оправи (надявам се де).
Хубав ден ви желая Hug Heart Eyes lovekiss......

# 71
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хайде от мене по едни козуначени кифлички дори и във 10.20. Няма да им простим, нали smile3521

ЕЛИЧКА Hug
краченцето е почти ново. Веднага намазвания, лекарства. Не успя да се подуе много защото взех веднага мерки. Все пак травми получавам почти цял живот и знам какво да взимам и как да процедирам. Така, че Душе много ти благодаря за вниманието Hug
КАРОЛИНЧЕ Hug
БаткУтУ, ще си идва скорУ. Добре е и няма търпение да се прибере, че много е уморен. Последните две години много малко е почивал. Благодаря ти и на тебе за вниманието Hug
АНН-ШЪРЛИ Hug
Душе, ми те 57-58 кила да не са много бе smile3503 Тъкмо са си добре. Харесвам си познатите каквито са. Казвам познати със съжаление защото За Съжаление приятелки вече нямам. Промениха се хората, вас които даже не съм виждала ви чувствам по близки от тези познати. Това беше малко, отклонение, съжалявам.
МЕДУЗКА Hug
Какво става със тебе бе мацка? Що така пораженски ми звучиш?
Една усмивка за всички вас които споменах и тези които не съм споменала

# 72
  • Мнения: 410
охо
я да ви почерпя сега-вчера братчето ми имаше рожден ден и минахме до София за по кафе и торте и пак у дома.

# 73
  • Мнения: 28
Ето ме и мен . Здравейте !
Пийвам кафенце и хапвам кифлички с удоволствие , благодаря !
Чушки и аз обичам, особено с кисело мляко. Но се глася едни сърми от зелев лист да свия.
Делти не останаха приятели вярно е. На къде отива този свят....манталитета ни се промени...Едно време друго беше в социализмУ....
Медузке дано скоро се наредят нещата ! И с усмивка да посрещаш и изпращаш деня ! Hug Мен тази сутрин ме беше хванала лека депресия , но се оправих . Трудно контролирам емоциите си...Снощи сънувах , че доцента ми писа двойка на изпита и направо се втрещих на сън #Crazy Да излизат резултатите по-бързо , че нерви не ми останаха...
ася20 да ти е живо и здраво братчето ти !!! newsm67 Tada  ura

# 74
  • Мнения: 219
Хм, нямаме си именници май тук, а? Е, ако има Андрейчовци и Адрейки - да са живи и здрави Simple Smile

Асе, честит рожден ден и на братчето ти, много да се обичате и да си помагате  Hug

Делте, права си за приятелите. Аз никога не съм имала много приятели, а за приятелки да не говорим. Приятелки, истински съм имала в живота си 2, едната беше от спортните танци (леле, от кога не сме се чували, последно знам, че има момченце колкото Юлето горе долу, ама си е във Враца, пък аз не си ходя често), а другата беше от у-ще. Но после се скарахме, опита се да ми прави магии  Joy, ама такова като мен не го ловят  hahaha, после се оправихме пак и така. И тя има 2 деца, ама знам само 1-вото момченце, виждала съм го като бебче, тя беше на 18г, от тогава не съм я виждала, та....май са си почти 10г. То и с класа ми не сме се събирали от завършването, а догодина са точно 10г. В унито имах много приятели мъже, и по принцип повечето ми приятели са мъже. Някак си по-голямо доверие им имам. И сега си имам едно приятелче, ама и с него не сме се виждали месеци, хем, че е в сф. Та така, вече семейна с деца - няма време да се видя с приятели, а те все още не са сем, да не говорим за деца Simple Smile Та май повечето покрай работа или познати на мъжо и така. А ми се иска да имам една приятелка, дето да живее някой съседен вход или блок с малко дете или деца, и да ми е постоянно на гости, да ходим по разходки и т.н. Да мога да си споделям спокойно с нея, и тя с мен....еееех мечтииии.

Общи условия

Активация на акаунт