Жената Овен/5

  • 21 240
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 775
Аз се уча на външно търпение,иначе вътрешно паля на четвърт.   Mr. Green

# 691
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Аз се уча на външно търпение,иначе вътрешно паля на четвърт.   Mr. Green

Завиждам ти благородно  Mr. Green.

# 692
  • Мнения: 1 085
Между другото, нещо което е по-важно, виждам че има още един нов член при нас. Corset,  добре дошла и от мен, радвам се че си при нас    bouquet.

Благодаря   bouquet

# 693
  • Мнения: 372
На мен май си ми пролича овнешкия характер. Нападнах я, а после се замислих кое как може да е Simple Smile
Както и да е, не заслужава такова внимание чак.

# 694
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Както и да е, не заслужава такова внимание чак.

Elish newsm10  newsm51

# 695
  • Мнения: 3 459
Учих, ама питайте ме к'во знам  Mr. Green Whistling
Осъзнах, че перманентно ме държи пролетната умора мене .  Crazy Но както гласи една реклама: Мързелът е вроден талант.  Grinning
2 дни съм без мъж, няма с кой да се заяждам, странно ми е някак си  Laughing


Аз се уча на външно търпение,иначе вътрешно паля на четвърт.   Mr. Green

Завиждам ти благородно  Mr. Green.
АхЪм. Паля си от раз, и външно и вътрешно.  Twisted Evil

# 696
  • Мнения: 608
Много внимание обърнахте на пришълката  Grinning Като дойде Маргало ще се разплете кълбото на загадката  hahaha
Джей, не се притеснявай, всички получени знания ще ти се избистрят по време на изпита. Или пък да вземем да те поизпитаме тук пробно?  Thinking  Laughing
Навремето бях като лимонка, палех от раз за всяка дреболия. Сега съм като атомна бомба- изглеждам голяма, сигурна и стабилна, но толкова по-опасна, ако ми се предизвика гнева  Twisted Evil

# 697
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрноооо Мацуранкиииии Hug
Хайде на катмитееее
И кафенцеееее Пожелавам ви спорен ден със много усмивки

# 698
  • Мнения: 286
Вземам си едно хубаво кафенце веднага. Ааааа и от кътмите също.
Аз за сега шъ си замълча за тоз субект, че както не обичам някой да ми се прави на интересен ...

# 699
  • Мнения: 410
стадоооооо здравейте и добре дошли на новите овнета  bouquetМаргало-планира другия месец да дойда в Русе-при мама малко да почина-та ще се обадя-обешавам-да пием по едно Mr. Greenduhi_puhi -гледам,че си от Пловдив-хайде да се видим(ако си свободна де) Thinkingхайде ставам,че моята кукла се събуди.

Чакам те мацка Peace
идаааааааааааааа

# 700
  • Мнения: 410
стадоооооо здравейте и добре дошли на новите овнета  bouquetМаргало-планира другия месец да дойда в Русе-при мама малко да почина-та ще се обадя-обешавам-да пием по едно Mr. Greenduhi_puhi -гледам,че си от Пловдив-хайде да се видим(ако си свободна де) Thinkingхайде ставам,че моята кукла се събуди.

Чакам те мацка Peace
идаааааааааааааа
ми наистина ТАЯ... къв и е проблема....попаднала на овци hahahaДжей-ама и ти ли от Пловдив-що не свиркаш бе душа..айде учи сега,като си свободна-ще ударим по едно Peace

# 701
  • Мнения: 608
  Здравейте, момичета  Hug Приготвихте ли се за лютите студове? Толкова се надявах да не работим два-три дни, ама не би..Още се размразявам, като ми се оправи мозъка-пак ще попиша.

# 702
  • Мнения: 141
 afwitch Добър вечер!
Толкова се радвам на темата, че забравих какво бях намислила да пиша. Blush
Вече (искате или не) тук ще вися! Знаете ли от колко сто години не съм контактувала със себеподобни?

За протокола - мартенска (26) бека съм.

# 703
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Овнета  Hug Hug Hug  

 Joy Joy Joy  smile3558

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 19:25 от Venetta

# 704
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
NastyWitch, добре дошла   welcome  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт